Zyro od Hostingeru

Rychlý a snadný způsob, jak vytvořit e-shop

Spuštění, správa a rozvoj e-shopu - to vše je s nástrojem Zyro hračka.

Seznam unisex bot se vzduchovým polštářemSeznam unisex bot se vzduchovým polštářemSeznam unisex bot se vzduchovým polštářemSeznam unisex bot se vzduchovým polštářemSeznam unisex bot se vzduchovým polštářem

Začínáme

Mějte náskok

Vyberte si designovou šablonu vyhovující vašemu podnikání a pak použijte náš drag-and-drop editor, který vašemu upravenému e-shopu vdechne život.

Vytvořit e-shop
Příklady designových šablon pro e-shopy

Prodávejte všude

Prodávejte všude tam, kde je vaše cílová skupina. Díky e-shopu od Zyro je prodávání produktů na Facebooku, Instagramu i Amazonu jednodušší.

Prodávat všude
Příklad záznamu v obchodu na Facebooku

Mobilní a bezpečné

Jděte s dobou: spusťte online shop, ve kterém budou zákazníci moci nakupovat bezpečně z jakéhokoliv zařízení.

Začít
Responzivní design e-shopu

Online prodej snadno a rychle

Přidejte si e-shop na nový či již existující web Zyro několika kliknutími. Pochlubte se svými produkty a usnadněte si jejich prodej.

Začít prodávat online
Přidání tlačítka „Objednat nyní“ na existující web

Snadná správa

Jednoduchá správa skladových zásob

Přidávejte, sledujte a spravujte své skladové zásoby napříč platformami z jediného intuitivního ovládacího panelu. Vše na dosah ruky.

Stovky platebních možností

Usnadněte život sobě i svým zákazníkům - prezentujte nejčastěji využívané platební metody a nikdy si nenechte ujít jediný prodej.

Spustit e-shop
Panel správy e-shopu

Přeprava a doručování? Vyřešeno

Nástroj Zyro vypočítá nejlepší přepravní sazby pro vaše zákazníky za vás. Přehled vám následně zajistí podrobné sledování objednávek a automatické aktualizace e-mailů, které budou uživatele informovat o stavu jejich zásilek.

Jednoduchá správa

Nenechte se rozptylovat starostmi o daně a správu. Zyro vám pomůže zjednodušit papírování i logistiku.

Získat web s e-shopem
Nastavení dopravy a doručování

Snadný růst

Mějte přehled

Získejte přehled o každé části své podnikatelské činnosti pomocí automatických reportů a trasování prodejů. Integrujte službu Google Analytics a získejte detailní informace o svých zákaznících.

Začít tvořit
Graf zobrazující webový provoz a uživatele

Marketing bez námahy

Nástroj Zyro umožňuje spouštět cílené reklamy na Facebooku, Nákupech Google a dalších platformách. Najděte tu správnou cílovou skupinu a zvyšte své tržby.

Prodávat online
Stylizovaný příklad reklam v Nákupech Google

Slevy jednoduše

Zavádět různé slevy a kódy v e-shopu Zyro je opravdu snadné. Motivujte své zákazníky k tomu, aby více utráceli a zároveň ušetřili.

Začít
Uplatňování slevových kódů na produkty

Nabízejte dárkové poukazy

Potěšte zákazníky tím, že ve svém e-shopu budete prodávat dárkové poukazy, díky nimž budou mít jejich blízcí možnost volby.

Získat web s e-shopem
Příklady různých dárkových poukazů

Jak vytvořit e-shop

Pro vytvoření e-shopu se řiďte těmito jednoduchými kroky:

Přidávání produktů v e-shopu Zyro
1. Připojte se k Zyro

Nástroj pro tvorbu webu Zyro si můžete vyzkoušet zdarma. Můžete začít tvořit hned a bez jakýchkoli závazků. Vyzkoušejte si různé možnosti a nastavení a zjistěte, které funkce vám vyhovují.

Začít
2. Vyberte si šablonu pro svůj e-shop

Najděte si styl, který bude nejvíce vyhovovat vaší značce i firmě, a poté si šablonu podle svých představ upravte v našem drag-and-drop editoru.

Začít
3. Přidejte do svého e-shopu produkty

Přidejte na své stránky s výrobky odpovídající obsah a poté nastavte vše potřebné (ceny, akce, platební a dodací možnosti).

Začít
4. Spusťte svůj e-shop

Klikněte na tlačítko „Publikovat“, vyberte si balíček pro svůj e-shop přesně podle svých potřeb a můžete začít prodávat.

Začít
5. Vylaďte svůj marketing

Pochlubte se svým byznysem a maximalizujte tržby díky efektivním marketingovým funkcím nástroje Zyro.

Začít

Často kladené otázky o e-shopech

Zde naleznete odpovědi na často kladené otázky o e-shopech.

Elektronické obchodování představuje způsob prodeje a nákupu produktů či služeb na internetu. E-shop je tedy místem, kde se všechny tyto činnosti odehrávají - je to zkrátka internetový obchod.

Můžete mít e-shop, v němž budete prodávat výrobky či služby jednotlivcům, ale také jiným firmám. E-shopy mohou mít prakticky jakékoliv zaměření.

Při použití platforem jako Shopify, WooCommerce či Magento to může trvat od pár dnů až po několik týdnů - záleží na tom, jaké máte s touto problematikou zkušenosti.

Díky jednoduchým funkcím nástroje pro tvorbu e-shopů Zyro mohou během několika minut začít prodávat na internetu i lidé, kteří s webdesignem či kódováním nemají žádné zkušenosti.

Zamyslete se nad tím, co vám při nakupování na internetu přijde užitečné a praktické. Fotky, ceny, popisky – to vše si do svého e-shopu přidejte, ať vám nic nechybí.

Se sledováním skladových zásob vám pomůže kontrolní panel nástroje Zyro. Ve svém e-shopu mějte k dispozici celou škálu platebních možností - od kreditních karet až po PayPal a další platební portály.

Přece se nechcete dívat, jak si váš zákazník nakonec vše rozmyslí a těsně před zaplacením svůj nákupní košík opustí.

Zyro umí vypočítat nejlepší přepravní sazby pro vaše zákazníky a pomůže vám vyhledat poskytovatele přepravních služeb s nejlepšími cenami přesně podle vašich preferencí.

Celý doručovací proces lze sledovat z uživatelského rozhraní, takže se nemusíte nechat ničím rušit a můžete klidně pokračovat ve své práci.

Ne, zisk z vašeho e-shopu je celý váš. Na rozdíl od jiných platforem si Zyro nebere žádnou provizi, ani si neúčtuje transakční poplatky.