Získejte SSL certifikát zdarma a zabezpečte si web

Chraňte svůj web i návštěvníky zabezpečeným a šifrovaným připojením. Zvyšte svou důvěryhodnost a zlepšete své pozice ve vyhledávačích díky našemu bezplatnému SSL certifikátu, který je k dispozici pro všechny hostingové balíčky.

Získejte SSL certifikát zdarma a zabezpečte si web

Bezplatné SSL certifikáty ke všem našim balíčkům

Zakupte si jeden z našich hostingových balíčků a získejte SSL certifikát zdarma.

Platební podmínky

Rozdíl mezi bezplatnými a placenými SSL certifikáty

Bezplatný SSL certifikát od Hostingeru je stejně bezpečný jako placené certifikáty. Používáme certifikát ověřený doménou, který je v souladu se standardem PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), takže se jedná o standardní SSL certifikát, který se skvěle hodí pro ochranu všech typů webových stránek.
Pokud jde o úroveň zabezpečení, není mezi bezplatnými a placenými SSL certifikáty žádný rozdíl. Oba poskytují silné šifrování pro bezpečné propojení vašich stránek a jejich návštěvníků.
Zobrazují také základní indikátory, které ukazují, že webové stránky jsou bez rizika – předponu HTTPS a ikonu visacího zámku v adresním řádku hlavních prohlížečů.
Všechny certifikáty také automaticky a bezplatně obnovujeme, čímž našim uživatelům poskytujeme větší pohodlí a pomáháme jim šetřit peníze.
Rozdíl mezi bezplatnými a placenými SSL certifikáty

K čemu je potřeba SSL certifikát?

Zabezpečte své webové stránky

Přidáním SSL certifikátu na web ochráníte všechny soukromé informace sdílené mezi vámi a návštěvníky před neoprávněnými uživateli. Naše SSL certifikáty také používají 256bitové šifrování, což je průmyslový standard pro ochranu dat.
K čemu je potřeba SSL certifikát?

Dodržování standardů PCI DSS

Online podniky, které přijímají transakce a nakládají s přihlašovacími údaji návštěvníků, musí dodržovat bezpečnostní standardy PCI, mezi které patří i ochrana SSL. Bez tohoto bezpečnostního prvku by webové stránky vystavily své návštěvníky riziku a nesplnily by předpisy.
Dodržování standardů PCI DSS

Budování důvěry

Po zapnutí SSL ochrany bude URL adresa vašeho webu začínat na „HTTPS“ a v adresním řádku se zobrazí ikona visacího zámku. Tyto prvky návštěvníkům ukazují, že vaše webové stránky používají SSL protokol a jsou bez rizika, takže vědí, že jejich přihlašovací údaje a údaje o transakcích jsou v bezpečí.
Budování důvěry

Lepší pozice v Googlu

SSL certifikát poskytuje další vrstvu zabezpečení a přidává do URL adresy předponu „HTTPS“, kterou vyhledávač považuje za důležitou součást každého webu. Proto Google s největší pravděpodobností umístí webové stránky s SSL certifikátem na vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání, čímž zvýší jejich viditelnost a organickou návštěvnost.
Lepší pozice v Googlu

Jak SSL certifikáty fungují

01

Navázání spojení

Když se vám podaří úspěšně získat nebo koupit SSL certifikát, obdrží webová stránka veřejný a soukromý klíč. Když uživatelé přistupují na webovou stránku, jejich prohlížeč si vyžádá její SSL certifikát a veřejný klíč, aby ověřil, zda je důvěryhodná.

02

Šifrování dat

Pokud se to podaří, prohlížeč vygeneruje dva symetrické klíče a jeden z nich odešle webovému serveru pomocí veřejného klíče. Jakmile server klíč obdrží, použije k dešifrování svůj soukromý klíč. Prohlížeč a server nyní mohou vytvořit zabezpečené spojení pro přenos informací.

03

Vizuální ukazatele

Webové stránky s úspěšně nainstalovaným SSL protokolem budou mít v adresním řádku několik indikátorů – ikonu visacího zámku a předponu „HTTPS“ v URL adrese. V závislosti na typu certifikátu mohou majitelé stránek pro zvýšení důvěryhodnosti zobrazit také pečeť webu.

Často kladené otázky o SSL certifikátech

Zde naleznete odpovědi na často kladené otázky o našich SSL certifikátech a balíčcích.

Co je SSL?

Icon

Proč potřebuji certifikát SSL?

Icon

Má můj web SSL certifikát?

Icon

Jaké existují typy SSL certifikátů?

Icon

Jaký SSL certifikát zvolit?

Icon

Jak získám bezplatný SSL certifikát?

Icon

Za jak dlouho je nový SSL certifikát aktivní?

Icon

Jak SSL certifikát obnovit?

Icon

Pomůže mi SSL s optimalizací pro vyhledávače (SEO)?

Icon

Mohu si na Hostingeru nainstalovat vlastní SSL certifikát?

Icon