Navrženo pro váš růst

Aby byly služby od Hostingeru ještě výkonnější a rychlejší, nemůžeme se spoléhat jen na nejnovější technologie. Proto je naší největší předností specializovaný tým, který na její implementaci neustále pracuje.

Navrženo pro váš růst
Rychlost

Rychlost

Doba odezvy 11-274 ms.

Podpora

Podpora

Nepřetržitý živý chat.

Efektivita

Efektivita

Nejlepší poměr ceny a kvality.

Jednoduchost

Jednoduchost

9 z 10 lidí považuje náš hPanel za přehledný a intuitivní.

Datová centra

Všechna data zabezpečena

Vaše weby chráníme pomocí několika úrovní bezpečnostních opatření pro případ výpadků, technologie RAID-10 a denních či týdenních záloh. Našich 10 datových center se nachází po celém světě, aby vaše stránky byly rychlé v každé zemi. Vaši návštěvníci si budou moci užívat nejnižší latence a bezkonkurenční spolehlivosti, protože služby provozujeme pomocí globálně propojených datových center špičkové kvality.

Balíčky obsahují:

Náš vlastní hPanel, správce přístupu, webový server LiteSpeed, bezplatné SSL, vlastní WAF.

Všechna data zabezpečena

Infrastruktura

Maximální efektivita

Bezpečnost, rychlý výkon a stabilita jsou stejně důležité. Naším cílem je zachovat 99,99% provozuschopnost vašich webových stránek. Naše servery běží na CloudLinuxu – špičkovém operačním systému pro poskytovatele hostingu. Pravidelně obnovujeme naše systémy, chráníme servery před DDoS útoky a zvyšujeme jejich rychlost pomocí nejnovějších technologií LiteSpeed.

Balíčky obsahují:

Denní zálohování, CloudLinux, LVE kontejnery pro izolaci účtů, ochranu Wanguard v reálném čase proti DDoS útokům na switchích, servery vybavené SSD.

Maximální efektivita

hPanel

Vytvořeno pro snadné ovládání

Jsme hrdí na náš interně vyvinutý panel hPanel. Od jeho zrodu v roce 2011 ladíme každý aspekt našeho produktu, abychom vám mohli nabídnout hosting, který je intuitivní pro začátečníky a jednoduchý pro profesionály. hPanel je přeložen do 17 jazyků a disponuje vlastní službou migrace WordPressu, která zajišťuje rychlou a automatickou migraci.

Vytvořeno pro snadné ovládání

Podpora

Zaostřeno na úspěch

Věříme, že ukázat, jak problém vyřešit, je nejlepší způsob, jak naše zákazníky dovést k úspěchu. Náš technický tým je vám nepřetržitě k dispozici, aby vám pomohl překonat všechny těžkosti, které vás při práci s webovými stránkami potkají.

Zaostřeno na úspěch

Vyzkoušejte si naše produkty v praxi

Nejnovější příspěvky na blogu

Cloudprober Explained

2. září 2021Inženýrství

Cloudprober je software, který slouží k monitorování dostupnosti a výkonu různých systémových komponent.

Autor: Ieva T.

hPanel vs. cPanel

26. srpna 2021Inženýrství

Ovládací panel je oblíbený nástroj pro správu hostingového balíčku.

Autor: rusnesmitaite

GraphQL vs. REST

2. července 2021Inženýrství

API, tedy Application Programming Interface (rozhraní pro programování aplikací), je softwarový mezičlánek umožňující dvěma aplikacím vzájemně komunikovat.

Autor: Ieva T.