Technologie příštích generací

It does not matter if it is faster hardware, an innovative network architecture or a new software solution, we will be among the first to implement it.

Globální datová centra Hostinger

Globální datová centra Hostinger

Our servers are deployed in 7 different regions -> UK, US, Brazil, Netherlands, Singapore, Indonesia and Lithuania (coming soon). Customers can enjoy lowest latency and reliability as we deploy in globally connected Tier-3 datacenters.

Redundance dat Hostingeru

Redundance dat Hostingeru

Všechna data na serverech jsou chráněna pomocí víceúrovňových zabezpečovacích systémů, zálohování RAID-10 a denního nebo týdenního zálohování.

Vysoká dostupnost Hostingeru

Vysoká dostupnost Hostingeru

Všechny naše DC mají duální uplinky s více ISP. Chráníme naše zákazníky před útoky DDoS na více vrstvách, analyzátorem provozu Wanguard anti-DDoS a inteligentními pravidly brány firewall na úrovni přepínačů, Bitninja nebo Imunify360 (Web Application Firewall) na každém serveru, volitelným CloudFlare pro každý účet a také vlastními pravidly webového serveru tak, abyste měli jistotu, že váš web je dobře chráněn před jakýmkoliv útokem.

Hostinger PHP HTTP

Hostinger PHP HTTP

Získejte lepší SEO, retenci návštěvníků a konverze s nejnovějšími aktualizacemi, které mohou obsloužit až 3x více požadavků za sekundu.

Hostinger Multi Tier Cache

Hostinger Multi Tier Cache

Provozujeme jedinečnou implementaci mezipaměti, která se skládá z vícevrstvé mezipaměti ve vrstvě webových služeb (Nginx), stejně jako memcached vidlice z Twitteru (fatcache). To může výrazně snížit dobu načítání statického i dynamického obsahu. CMS systémy jako WordPress, Joomla vykazují téměř 10x zlepšení doby načítání s povolenou mezipamětí.

Škálovatelná architektura Hostingeru

Škálovatelná architektura Hostingeru

Doba nasazení nového serveru se pohybuje kolem 10 minut. Máme plně automatizovaný spouštěcí proces. Tisková síla, zástrčka síťových kabelů, automatizace kopů (kickstart, ansible) a server online.

Úplná správa Hostingeru

Úplná správa Hostingeru

Zajišťujeme, že servery a veškerá infrastruktura běží, všechny balíčky jsou aktuální. Všichni inženýři jsou v pohotovosti na Pagerduty, máme téměř okamžitou reaktivní reakci na incidenty. Také jsme nastavili prediktivní monitorování prostřednictvím Prometheus, abychom mohli předcházet problémům dříve, než k nim dojde.

Obnova po zhroucení hostitele

Obnova po zhroucení hostitele

V případě neplánované události můžeme váš účet obnovit během několika minut. Nastavíme plné a přírůstkové zálohy pro všechny účty, abychom zajistili bezpečnost vašich dat.

Vlastní hPanelSprávce přístupuOpenResty nginx + luaIntegrace CloudFlareIntegrace LetsEncryptDenní zálohyCloudLinuxKontejnery LVE pro oddělení účtůSSD Pohony pro extrémní rychlostiWanguard v reálném čase anti-DDoS ochranu na přepínačeZjednodušené a automatizované nasazení serverůIntercomHTTP / 2Proaktivní a prediktivní monitorování serveruMonitorování reaktivního serveru v reálném časeMikro cache NginxInteligentní WAF (Web Application firewall) na každém serveruMemcached (rozcestník Twitter - Fatcache)

Nejlepší výkon WordPressu ve své třídě

HTTP/2 and IPv6 enabled, PHP7, NGINX caching, GZIP compression, spam and threat detection.

Get better SEO, visitor retention, and conversions with cutting-edge technology, which can serve up to 3x more requests per second.

Average WordPress response time 0 ms.

30denní záruka vrácení peněz

Pokud nebudete s Hostingerem stoprocentně spokojeni, vrátíme vám peníze. Bez problémů, bez rizika.

Zjistit víceZáruka vrácení peněz