Navrženo pro váš růst

Aby byly služby od Hostingeru ještě výkonnější a rychlejší, nemůžeme se spoléhat jen na nejnovější technologie. Proto je naší největší předností specializovaný tým, který na její implementaci neustále pracuje.

Navrženo pro váš růst
Rychlost

Rychlost

Doba odezvy 11-274 ms.

Podpora

Podpora

Nepřetržitý živý chat.

Efektivita

Efektivita

Nejlepší poměr ceny a kvality.

Jednoduchost

Jednoduchost

9 z 10 lidí považuje náš hPanel za přehledný a intuitivní.

Datová centra

Všechna data zabezpečena

Vaše weby chráníme pomocí několika úrovní bezpečnostních opatření pro případ výpadků, technologie RAID-10 a denních či týdenních záloh. Našich 10 datových center se nachází po celém světě, aby vaše stránky byly rychlé v každé zemi. Vaši návštěvníci si budou moci užívat nejnižší latence a bezkonkurenční spolehlivosti, protože služby provozujeme pomocí globálně propojených datových center špičkové kvality.

Balíčky obsahují:

Náš vlastní hPanel, správce přístupu, webový server LiteSpeed, bezplatné SSL, vlastní WAF.

Všechna data zabezpečena

Infrastruktura

Maximální efektivita

Bezpečnost, rychlý výkon a stabilita jsou stejně důležité. Naším cílem je zachovat 99,99% provozuschopnost vašich webových stránek. Naše servery běží na CloudLinuxu – špičkovém operačním systému pro poskytovatele hostingu. Pravidelně obnovujeme naše systémy, chráníme servery před DDoS útoky a zvyšujeme jejich rychlost pomocí nejnovějších technologií LiteSpeed.

Balíčky obsahují:

Denní zálohování, CloudLinux, LVE kontejnery pro izolaci účtů, ochranu Wanguard v reálném čase proti DDoS útokům na switchích, servery vybavené SSD.

Maximální efektivita

hPanel

Vytvořeno pro snadné ovládání

Jsme hrdí na náš interně vyvinutý panel hPanel. Od jeho zrodu v roce 2011 ladíme každý aspekt našeho produktu, abychom vám mohli nabídnout hosting, který je intuitivní pro začátečníky a jednoduchý pro profesionály. hPanel je přeložen do 17 jazyků a disponuje vlastní službou migrace WordPressu, která zajišťuje rychlou a automatickou migraci.

Vytvořeno pro snadné ovládání

Podpora

Zaostřeno na úspěch

Věříme, že ukázat, jak problém vyřešit, je nejlepší způsob, jak naše zákazníky dovést k úspěchu. Náš technický tým je vám nepřetržitě k dispozici, aby vám pomohl překonat všechny těžkosti, které vás při práci s webovými stránkami potkají.

Zaostřeno na úspěch

Vyzkoušejte si naše produkty v praxi

Nejnovější příspěvky na blogu

Ochrana osobních údajů v databázi WHOIS

Oct 05, 2022Produktové aktualizace

Skryjte své osobní údaje s automatickou ochranou soukromí WHOIS od Hostingeru

Autor: Klaudijus J.

Přístupové protokoly od Hostingeru

Jul 30, 2022Produktové aktualizace

Všichni uživatelé Hostingeru mají možnost vyzkoušet si naše praktické protokoly klientského přístupu. Tato funkce vám umožní zjistit, kdo navštěvuje vaše webové stránky, a podle toho filtrovat provoz.

Autor: Florence S.

Staging Tool pro WordPress

Jun 27, 2022Produktové aktualizace

Než jsme na začátku tohoto roku představili funkci WordPress staging, museli si uživatelé pro testování webu vytvořit vlastní staging prostředí.

Autor: Yoga K.