logo

Black Friday
Sale

  •  99,9 % Dostupnost
  •  Zdarma Doménové jméno
  •  Podpora 24/7 Live
  •  30 denní záruka vrácení peněz
Začněte

Up To

90

%

OFF

00
DAYS
00
HOURS
27
MINUTES
20
SECONDS
Black Friday Sale: Webhosting
z Kč14,50 /Měsíc!
See All Deals
×

Tech příští generace

It does not matter if it is faster hardware, an innovative network architecture or a new software solution, we will be among the first to implement it.

Hostinger Global Data Centers

Hostinger Global Data Centers

Our servers are deployed in 7 different regions -> UK, US, Brazil, Netherlands, Singapore, Indonesia and Lithuania (coming soon). Customers can enjoy lowest latency and reliability as we deploy in globally connected Tier-3 datacenters.

Hostinger Data Redundancy

Hostinger Data Redundancy

Všechna data na serverech jsou chráněna více úrovněmi zabezpečovacích systémů, záloh RAID-10, denních nebo týdenních záloh.

Vysoká dostupnost hostingu

Vysoká dostupnost hostingu

All our DCs have dual uplinks with multiple ISPs. We protect our customers from DDoS attacks on multiple layers, Wanguard anti-DDoS traffic analyzer and intelligent firewall rules on switch level, Bitninja or Imunify360 (Web Application Firewall) on each server, optional CloudFlare for each account, as well as custom web server rules to make sure your site is well protected from any kinds of attacks.

Hostinger PHP HTTP

Hostinger PHP HTTP

Získejte lepší SEO, udržení návštěvníků a konverze s nejnovějšími aktualizacemi, které mohou sloužit až 3x více požadavků za sekundu.

Hostinger Multi Tier Cache

Hostinger Multi Tier Cache

Provozujeme jedinečnou implementaci mezipaměti, která se skládá z vícevrstvé mezipaměti ve vrstvě webových služeb (Nginx), stejně jako memcached vidlice z Twitteru (fatcache). To může výrazně snížit dobu načítání statického i dynamického obsahu. CMS systémy jako wordpress, joomla ukazují téměř 10x zlepšení doby načítání s povolenou mezipamětí.

Hostinger Scalable Architecture

Hostinger Scalable Architecture

Doba nasazení nového serveru se pohybuje kolem 10 minut. Máme plně automatizovaný spouštěcí proces. Tisková síla, zástrčka síťových kabelů, automatizace kopů (kickstart, ansible) a server online.

Hostinger plně řízen

Hostinger plně řízen

Zajišťujeme, že servery a veškerá infrastruktura běží, všechny balíčky jsou aktuální. Všichni inženýři jsou v pohotovosti na Pagerduty, máme téměř okamžitou reaktivní reakci na incidenty. Také jsme nastavili prediktivní monitorování prostřednictvím Prometheus, abychom mohli předcházet problémům dříve, než k nim dojde.

Obnova po zhroucení hostitele

Obnova po zhroucení hostitele

V případě neplánované události můžeme váš účet obnovit během několika minut. Nastavíme plné a přírůstkové zálohy pro všechny účty, abychom zajistili bezpečnost vašich dat.

Vlastní hPanelSprávce přístupuOpenResty nginx + luaIntegrace CloudFlareIntegrace LetsEncryptDenní zálohyCloudLinuxKontejnery LVE pro oddělení účtůSSD Pohony pro extrémní rychlostiWanguard v reálném čase anti-DDoS ochranu na přepínačeZjednodušené a automatizované nasazení serverůIntercomHTTP / 2Proaktivní a prediktivní monitorování serveruMonitorování reaktivního serveru v reálném časeMikro cache NginxInteligentní WAF (Web Application firewall) na každém serveruMemcached (rozcestník Twitter - Fatcache)

Nejlepší výkon WordPress ve své třídě

HTTP / 2 a IPv6 povolena, PHP7 , ukládání do mezipaměti NGINX , komprese GZIP, detekce spamu a hrozby .

Získejte lepší SEO , uchovávání návštěvníků a konverze pomocí nejmodernějších technologií, které mohou sloužit až 3x více požadavků za sekundu .

Průměrná doba odezvy WordPress 178 ms .

30denní záruka vrácení peněz

Pokud nejste s Hostingerem 100% spokojeni, vrátíme vám platbu. Žádné potíže, žádné riziko.

Zjistit VíceZáruka vrácení peněz