Recenze Hostingeru

Své webové stránky svěřili Hostingeru lidé již z více než 40 zemí. Zde je jejich hodnocení našich webhostingových služeb na stránkách Trustpilot, G2 a Google My Business.

Recenze Hostingeru
Nejlepší recenze levá pobočka
Hostinger poráží drtivou většinu konkurenceTechradar
Nejlepší recenze pravá pobočka
Nejlepší recenze levá pobočka
Vynikající zákaznická podpora a dostupnostPCMag
Nejlepší recenze pravá pobočka
Nejlepší recenze levá pobočka
Prémiový hosting – od marketingu až po správu webuQuicksprout
Nejlepší recenze pravá pobočka

Proč lidé milují Hostinger

Live Support

Nonstop online podpora

Náš tým odborníků vám kdykoliv ochotně pomůže – a nezáleží na tom, jaký problém máte. Váš úspěch je naším posláním.

Nastavení za pár vteřin

Nastavení za pár vteřin

Buďte online jedním kliknutím. Díky Hostingeru můžete své webové stránky spustit snadno a rychle.

Stvořen pro rychlost

Stvořen pro rychlost

Rychlost je zásadní. Může rozhodnout o úspěchu vašeho webu. Maximalizujte svůj potenciál pomocí bleskově rychlého webu.

Hostinger má vynikajicí hodnocení na

Skvělá koupě i podpora!

Skvělá koupě i podpora! Pořídil jsem si předplatné a k tomu jsem dostal bezplatnou doménu. A při jejím zprovoznění a migraci mé další domény jsem ocenil veškerou pomoc!

Už 4 měsíce naprosto bez problémů.

Pořídil jsem si balíček „Webhosting Premium“. Nainstaloval jsem několik webů a vše funguje naprosto bez potíží. A zákaznický servis je super 👌 Jen tak dál.

Hostinger zbožňuju

Hostinger jsem si zamiloval, a to jak z pohledu koncového uživatele, tak z pohledu partnera. Mají úžasnou podporu, a to jak live chat, tak e-mail a správce účtu. Nikdy jsem neměl žádné problémy s hostingem a cloud hosting je extrémně RYCHLÝ!!! Hostinger doporučuji i svým klientům. Využíval jsem služeb hned několika poskytovatelů hostingu, ale Hostinger je lepší prakticky ve všem. Má vynikající ovládací panel, podporu, ceny, výkon atd. Hostinger zbožňuju!

Tým zákaznické podpory je skvělý!

Zaregistroval jsem si špatnou webovou doménu a potřeboval jsem provést nějaké změny. Kontaktoval jsem tým zákaznické podpory, poskytl jim potřebné informace a nechal si změnit web na správný název domény. Zástupcem zákaznického servisu byla Agne. Jakmile se se mnou spojila, vše vyřídila během 10 minut. Rychlé a efektivní! Lepší podporu bych si nemohl přát.

Hostinger je nej

Hosting od Hostingeru je nejlepší, s jakým jsem se za poslední dva roky setkal. Pohotové a rychlé servery.
A tým podpory si zaslouží respekt.

Fantastický servis!

S Hostingerem spolupracuji již několik let a vždy se mi postaral o nejlepší výkon v oblasti webhostingových služeb. Skvělý zákaznický servis a přijatelné ceny. Fantastické!

30denní záruka vrácení peněz

Nic nám nemusíte vysvětlovat. Pokud nebudete spokojeni, slibujeme, že vám platbu vrátíme. Bez rizika, bez starostí.

Webhosting, který je špičkou v oboru

Agnė z Hostingeru vyřešila můj problém v...

Agnė z Hostingeru vyřešila můj problém ve vteřině. Chybně jsem si koupil balíček Webhosting Premium, který jsem našel pod první volbou Sdílený webhosting. Zeptal jsem se Agnė, co mám dělat, a ona okamžitě mi nabídla vrácení peněz. Pak mi doporučila pořízení WordPress hostingu s balíčkem WordPress Starter. To jsem vážně ocenil! Díky za pomoc!

Úžasná podpora

Měl jsem problém s registrací bezplatné domény podle mého výběru a tým podpory skutečně zareagoval rychle a ochotně.
Jejich zájem o spokojenost uživatelů na mě udělal takový dojem, že svou webovou aplikaci budu nasazovat u Hostingeru a možná s vámi budu i spolupracovat.

Nejlepší cenově dostupný a kvalitní poskytovatel hostingu!!

Hledal jsem cenově dostupného, ale zároveň kvalitního poskytovatele hostingu.
Po porovnání některých recenzí jsem se rozhodl pro Hostinger.
A opravdu nelituji.
Vše proběhlo v pořádku a především velmi rychle.
Velmi dobré webové stránky s velmi jasným vysvětlením nastavení a migrace stávajícího webu. Migrace proběhla bez problémů a vytvoření dalšího webu s doménou (zdarma) doprovázel drobný problém s SSL, ale to velmi rychle a dobře vyřešil profesionální a vstřícný pracovník helpdesku!!!
Zákaznická podpora je k dispozici nonstop a reaguje opravdu rychle. Je velmi orientovaná na zákazníka, nic takového jsem nikdy předtím nezažil!!!
Hostinger doporučuji každému, kdo hledá cenově dostupného, kvalitního a spolehlivého poskytovatele hostingu!!!

Nejlepší podpora!

V posledních 4 letech jsem vyzkoušel několik poskytovatelů webhostingu a musím přiznat, že Hostinger je zdaleka nejlepší nejen z hlediska rychlosti a cen, ale především jejich podpory. Pro mě jako webdesignéra je důležité mít rychlou podporu, protože na Hostingeru hostuji webové stránky svých klientů. U Hostingeru jsem už skoro dva roky a nemohu být spokojenější. Vřele bych jeho služby doporučil každému, kdo chce začít podnikat v oblasti webdesignu nebo si jen vytvořit web pro osobní potřebu.

Snadno použitelná platforma, přátelská podpora, levný hosting

Hledal jsem spolehlivou a levnou hostingovou službu. Pak jsem narazil na Hostinger. Poté, co jsem si přečetl pozitivní recenze, jsem kontaktoval jejich zákaznickou podporu. Jejich tým podpory byl velmi ochotný a rychle odpověděl na všechny mé otázky. Uživatelské rozhraní od Hostingeru je dost přívětivé, takže je velmi snadné dělat věci bez technické podpory. Rozhodně doporučuji.

Hostinger má vynikajicí hodnocení na

Spokojený profi designér

Jsem designér, který potřebuje spolehlivý hosting. Pokud jde o kvalitu a servis, Hostinger je fenomenální. Uživatelské rozhraní patří k těm nejlepším. Je intuitivní a snadno se používá. Na rozdíl od jiných poskytovatelů, jimž jde jen o to, aby z vás po prvním roce vytáhli další peníze.

Ohlasy

Jménem mých firem bych rád poděkoval společnosti Hostinger za úžasnou podporu, zejména při upgradu našeho sdíleného webhostingového balíčku. Těšíme se na úžasnou nabídku od Hostingeru na špičkový balíček cloud hostingu!

Hostinger – rozhodně doporučujeme

Využívám Premium Hosting Plan Hostinger již rok a mám díky němu k dispozici vše, co potřebuji ke správě svých webových stránek a databází s optimálními výsledky. Instalace jedním kliknutím, neomezený prostor na SSD disku a snadná instalace SSL certifikátů.
Hostinger také nabízí úžasnou a rychlou technickou podporu, která se zaměřuje především na co nejpřesnější a nejrychlejší řešení vašich problémů.
Hostinger jako poskytovatele hostingu rozhodně doporučuji.

Vynikající zákaznický servis

Vynikající zákaznický servis, jehož pracovníci jdou nad rámec toho, co se od nich očekává! Dokonce zašli tak daleko, že mi dobropisovali mé rok staré nákupy, což si žádný jiný poskytovatel hostingu nedovolil ani naznačit. Obrovský dík patří zástupkyni zákaznické podpory Neringě za veškerou pomoc. 10/5

Báječná zkušenost s Hostingerem

S Hostingerem mám zatím skvělé zkušenosti, a to jsem s ním na své čtyřleté cestě teprve 3 měsíce. A k tomu úžasný tým podpory, který je dostupný nonstop... Hostinger je prostě pecka 😍

Nejlepší poskytovatel hostingu, který...

Nejlepší poskytovatel hostingu, který nabízí nejlepší služby, webhostingovou podporu a mnoho dalšího. Osobně se mi vaše služby dost líbí a doporučuji hostinger.com i ostatním.

Hledáte něco jiného?

Hledáte něco jiného? Hostinger má ideální balíček pro každého a pro všechno. Bezkonkurenční ceny, bezkonkurenční flexibilita a neomezený potenciál.