Tři.
Dva.
Online

Simple

Tři. Dva. Online.

O nás

Buďte na internetu úspěšní s Hostingerem

Posláním společnosti Hostinger je pomoci každému k úspěchu na internetu – od vývojářů až po začínající blogery a majitele firem. S naší rychlou webhostingovou technologií, nástrojem pro tvorbu webu s umělou inteligencí a přehledným hPanelem je rozvoj webových stránek naprosto bezproblémový.
Buďte na internetu úspěšní s Hostingerem

Globálně uznávaný poskytovatel webhostingu

Společnost Hostinger, která byla založena v roce 2004 v Litvě jako technologický startup, se nyní řadí k předním poskytovatelům webhostingových řešení a poskytuje služby více než milionu podobně smýšlejících tvůrců z více než 150 zemí.
Zůstaneme věrni své pozici nejrychleji rostoucí hostingové značky roku 2020* a budeme i nadále zlepšovat naše služby, prozkoumávat nové trhy a podílet se na dalších úspěších našich zákazníků.
Globálně uznávaný poskytovatel webhostingu

Náš příběh

Naše přednosti

Nástroje pro jednoduchou správu

Rychlost webových stránek

Nepřetržitá specializovaná podpora

Nástroje pro jednoduchou správu

Bez ohledu na vaše zázemí nebo technické znalosti jsme naše nástroje pro tvorbu a správu webu vytvořili s ohledem na uživatelský komfort a výkon. Pomocí hPanelu můžete ovládat vše na jednom místě – od domén a webhostingu až po e-mailové účty a mnoho dalšího. Díky našemu drag-and-drop nástroji pro tvorbu webu s umělou inteligencí budete mít více času na to, co je opravdu důležité – webové stránky si můžete vytvořit a publikovat během pár minut a bez jakýchkoli omezení.

Rychlost webových stránek

Chceme, aby se tvůrci webových stránek a majitelé firem rychle posouvali vpřed. Představte si, že se vaše stránky načtou kdekoli na světě během pár milisekund díky našim globálně distribuovaným serverům a záruce 99,9% dostupnosti. Dopřejte svým návštěvníkům ten nejlepší uživatelský zážitek a sledujte, jak se zlepšují pozice vašich stránek ve vyhledávačích.

Nepřetržitá specializovaná podpora

Jsme tu pro každého podnikavce, který chce na internetu zazářit. Náš tým pro podporu zákazníků hovoří více než 10 jazyky, takže můžete bez obav vyjádřit své myšlenky a obavy ve své mateřštině. Strávíte méně času starostmi o technické problémy – slibujeme, že se vám rychle ozveme s praktickým řešením.

Icon

Nedávno jsem byl v kontaktu se zákaznickým oddělením společnosti Hostinger. Jejich podpora patří k nejlepším, které jsem kdy vyzkoušel – její pracovníci byli velmi kompetentní a vstřící. I s malým množstvím informací dokázali můj problém rychle odhalit a vyřešit.

Podaz Store
E-shop
Icon

Absolvoval jsem několik kurzů webdesignu a tvorby webových stránek, ale samostatně spravovat weby pro mě bylo něco zcela nového. Chtěl jsem si procvičit získané dovednosti, a tak jsem hledal kvalitního poskytovatele hostingu, který by mi umožnil mít plnou kontrolu nad mým kódem. A tak jsem našel Hostinger.

Andrew
Webový vývojář
Icon

V současné době mám u Hostingeru 94 webů. Hostinger se mým klientům i mně samotnému vždycky zamlouval kvůli dvěma věcem: rychlosti serverů a pětihvězdičkové zákaznické podpoře. Hostinger je pro každého tou nejlepší platformou, ať už jste nováčci, nebo profesionální vývojáři.

Jeremiah Kobina
Softwarový inženýr
TECHNOLOGIE

Inovace za pochodu

Inovace za pochodu
LIDÉ

Tým obětavých hrdinů

Tým obětavých hrdinů
POSEDLOST ZÁKAZNÍKY

Nejdřív nasloucháme, pak mluvíme

Nejdřív nasloucháme, pak mluvíme

Nejnovější články na blogu

Branch left
Hostinger je opravdu dobrý hostitel
Bitcatcha
Branch right
Branch left
Naprosto prvotřídní dostupnost
PCMag
Branch right
Branch left
Služby jako u prémiového hostitele
Quicksprout
Branch right