Tři.
Dva.
Online

Simple

Tři. Dva. Online.

O nás

Buďte na internetu úspěšní s Hostingerem

Posláním společnosti Hostinger je pomoci každému k úspěchu na internetu – od vývojářů až po začínající blogery a majitele firem. S naší rychlou webhostingovou technologií, spolehlivými a vstřícnými pracovníky zákaznické podpory a přehledným hPanelem je rozvoj webových stránek naprosto bezproblémový.

Buďte na internetu úspěšní s Hostingerem

Globálně uznávaný poskytovatel webhostingu

Společnost Hostinger, která byla založena v roce 2004 v Litvě jako technologický startup, se nyní řadí k předním poskytovatelům webhostingových řešení a poskytuje služby více než milionu podobně smýšlejících tvůrců z více než 150 zemí.

Zůstaneme věrni své pozici nejrychleji rostoucí hostingové značky roku 2020* a budeme i nadále zlepšovat naše služby, prozkoumávat nové trhy a podílet se na dalších úspěších našich zákazníků.

*Podle specializovaného marketingového webu Bitcatcha.

Globálně uznávaný poskytovatel webhostingu

Náš příběh

Naše přednosti

Nástroje pro jednoduchou správu

Rychlost webových stránek

Nepřetržitá specializovaná podpora

Nástroje pro jednoduchou správu

Bez ohledu na vaše zázemí nebo technické znalosti jsme naše nástroje pro tvorbu a správu webu vyvinuli s ohledem na uživatelský komfort a výkon. Pomocí našeho hPanelu můžete ovládat vše na jednom místě - domény, webhosting, e-mailové účty a mnoho dalšího. Díky drag-and-drop nástroji pro tvorbu webu od Hostingeru budete mít více času na to, co je opravdu důležité – webové stránky si můžete vytvořit a publikovat během pár minut a bez jakýchkoli omezení.

Rychlost webových stránek

Chceme, aby se tvůrci webových stránek a majitelé firem rychle posouvali vpřed. Představte si, že se vaše stránky načtou kdekoli na světě během pár milisekund díky našim globálním serverům se zárukou 99,9% dostupnosti. Dopřejte svým návštěvníkům ten nejlepší uživatelský zážitek a sledujte, jak se zlepšují pozice vašich stránek ve vyhledávačích.

Nepřetržitá specializovaná podpora

Jsme tu pro každého podnikavce, který chce na internetu zazářit. Náš tým pro podporu zákazníků hovoří 11 jazyky, takže můžete bez obav vyjádřit své myšlenky a obavy ve své mateřštině. Strávíte méně času starostmi o své problémy – slibujeme, že se vám rychle ozveme s praktickým řešením.

Nedávno jsem byl v kontaktu se zákaznickým servisem společnosti Hostinger. Jejich podpora patří k nejlepším, které jsem kdy vyzkoušel. Pracovníci podpory byli nejen kompetentní, ale i vstřícní. Na základě pouze několika málo informací se jim podařilo problém odhalit a rychle vyřešit.

Podaz Store
E-shop

Absolvoval jsem několik kurzů webdesignu a tvorby webových stránek, ale samostatně spravovat weby pro mě bylo něco zcela nového. Chtěl jsem si procvičit získané dovednosti, a tak jsem hledal kvalitního poskytovatele hostingu, který by mi umožnil plnou kontrolu nad mým kódem.

Andrew
Webový vývojář

V současné době mám u Hostingeru 94 webů. Hostinger se mým klientům i mně samotnému vždycky zamlouval kvůli dvěma věcem: rychlosti serverů a pětihvězdičkové zákaznické podpoře. Hostinger je pro každého tou nejlepší platformou – od nováčků až po profesionální vývojáře.

Jeremiah Kobina
Softwarový inženýr
TECHNOLOGIE

Inovace za pochodu

Jako poskytovatelé jedné z nejrychlejších a nejefektivnějších webhostingových služeb se neustále přizpůsobujeme nejnovějším technickým pokrokům. Serverovou infrastrukturu soustavně vylepšujeme pomocí pokročilých řešení proti DDoS útokům, technologického balíku LiteSpeed a našeho vlastního ovládacího panelu – hPanelu.

Inovace za pochodu
LIDÉ

Tým obětavých hrdinů

S více než 1000 zaměstnanci v 54 zemích je Hostinger jedním z nejrychleji rostoucích poskytovatelů webhostingu na světě. Stejnou péči, jakou věnujeme našim klientům, věnujeme i sobě, abychom mohli profesně růst a posouvat naše zákazníky na vyšší úroveň. Přidejte se k Hostingeru i vy!

Tým obětavých hrdinů
POSEDLOST ZÁKAZNÍKY

Nejdřív nasloucháme, pak mluvíme

Nejvyšší postavení ve společnosti Hostinger máte vy, naši zákazníci. Vaše zpětná vazba je klíčem ke zlepšování našich produktů, procesů a celkové spokojenosti klientů. O názory našich klientů se zajímáme prostřednictvím průzkumů, online recenzí a individuálních rozhovorů.

Nejdřív nasloucháme, pak mluvíme

Nejnovější články na blogu

Branch left
Hostinger je opravdu dobrý hostitel
Bitcatcha
Branch right
Branch left
Naprosto prvotřídní dostupnost
PCMag
Branch right
Branch left
Služby jako u prémiového hostitele
Quicksprout
Branch right