image description

Cloud-based VPS

VPS servery zahrnují cloud-based infrastrukturu, plnou denní zálohu serveru, snadno použitelný ovládací panel a základní správu.

image description

Vyhrazené zdroje

Pokud potřebujete individuální zdroje serveru, pokud používáte specifický software, který není podporován našim webhostingem nebo máte velmi aktivní webové stránky - potom je naše VPS služba právě pro vás.

image description

Nejlepší ceny na trhu

Nejdostupnější premium VPS hosting na internetu! Můžete provést upgrade nebo downgrade kdykoliv a bez dodatečných poplatků. Můžete instalovat operační systém a spustit libovolný program bez jakéhokoliv omezení.

VPS Hosting pro váš rozpočet

Zaručujeme vám nejlepší VPS na trhu!

Vyberte si ten správný balíček, který vyhovuje vašim potřebám.

image description
Plan 1
Kč192,00
Plan 2
Kč384,00
Plan 3
Kč576,00
Plan 4
Kč768,00
Plan 5
Kč1.152,00
Plan 6
Kč1.536,00
RAM
Toto je množství paměti (RAM) na serveru. Zdroje jsou zaručeny.
1 GB
2 GB
3 GB
4 GB
6 GB
8 GB
Burstable RAM
V případě, že váš server potřebují více paměti, můžete si zvýšení nastavit v našem control panelu. Server může využívat až 2 krát více paměti RAM.
2 GB
4 GB
6 GB
8 GB
12 GB
16 GB
CPU
Množství CPU, které může používat server. Serveru je dovoleno používat 2 až 4 procesorová jádra
2.4 Ghz
4.8 Ghz
7.2 Ghz
9.6 Ghz
12.0 Ghz
14.4 Ghz
Místo na disku
Toto je množství diskového prostoru na serveru, které je k dispozici. Zálohy vašich dat budou tvořeny každý den!
20 GB
40 GB
60 GB
80 GB
120 GB
160 GB
Bandwidth
To je množství dat může server přenášet přes internet měsíčně. Rychlost síťový port je 100 MB / s.
1000 GB
2000 GB
3000 GB
4000 GB
5000 GB
6000 GB
Vyhrazená IP
We provide dedicated IPv4 IP address for your server.
FULL ROOT ACCESS
Získáte root přístup na server a plnou kontrolu pomocí SSH
100 MB/S připojení
Každý server může využívat neomezené 100 MB/S připojení.
IPv6 Support
Servers support the latest generation of the Internet - IPv6.
Cena
Tohle je měsíční cena za VPS. Nejsou k dispozici žádné dlouhodobé kontrakty, server můžete kdykoliv zrušit.
Kč192,00/měsíc
Kč384,00/měsíc
Kč576,00/měsíc
Kč768,00/měsíc
Kč1.152,00/měsíc
Kč1.536,00/měsíc

VPS hosting funkce

Hostinger VPS služba zahrnuje automatické zálohy a záruku vrácení peněz 30 dní.

image description

Ovládací panel

Z ovládacího panelu serveru můžete provést celou řadu operací: zapnutí/vypnutí, restart, nainstalovat nový operační systém, změnit root heslo, získat statistiku serveru a informace o využití zdrojů, kontrolovat síťové diagramy, vytvořit zálohy a mnoho dalšího.

image description

Intel SSD Disková jednotka

Naše uzly jsou poháněny procesory Intel Xeon E5-2600, které jsou o 80 % rychlejší ve srovnání s jakýmikoliv jinými staršími Intel procesory. Také se spoléháme na Intel SSD disk chráněných RAID-10 technologií a to vám dává disk I/O s rychlostí až o 500 % vyšší ve srovnání s běžnými diskovými jednotkami.

image description

Enterprise zálohování dat

Enterprise-level zálohy se dělají jednoduše. Chápeme, že vaše data jsou pro vás to nejdůležitější. Můžete vytvořit snímek vašeho serveru, který může být obnoven kdykoliv pouhým jedním kliknutím z ovládacího panelu.

image description

Tuny OS šablon

Vyvinuli jsme nejširší spektrum OS šablon a webových skriptů v průmyslu. Vše od Wordpress po Minecraft pro OpenVPN. Použít, testovat a hrát.

image description

Nejnovější IPv6 & IPv4 technologie

Všechny naše VPS servery obsahují nejnovější vyhrazené IPv6 a IPv4 internetové protokoly. Tím je zajištěno, že všechny moderní weby na této bázi, rozšíření a skripty budou fungovat bez problémů. Každý uživatel VPS dostane IPv6 a IPv4 IP adresy. Můžete také použít funkci mapování IPv4 a připojit vaše VPS přes vlastní port.

image description

Ultimate hardware

S procesory Intel Xeon E5-2600 Jaketown, které mají výkon 20 MB paměti nemůžete chybovat. Naše VPS má 128 GB paměti RAM a k tomu má naše konfigurace Intel SSD cloud úložiště RAID-10 ochranu pro maximální výkon. Váš virtuální privátní server dosáhne rychlosti světla.

Často kladené dotazy (FAQ)

Často kladené dotazy o VPS

 • Co je to cloud computing?

  Cloud computing je systém, kde existuje mnoho serverů, které jsou připraveny být vám k dispozici. Cloud computing je jako pětihvězdičkový hotel. Můžete mít libovolně veliký pokoj. V případě, že je místnost poškozena, můžete se přesunout do jiné místnosti nebo dokonce do jiného objektu.

 • Co je Virtual Private Server (VPS) hosting?

  VPS hosting je virtuální server technologie, kde je fyzický server rozdělen do několika virtuálních serverů s vyhrazenými zdroji a operačním systémem. Je to jako pronájem prostor v bytovém domě.

 • Jaké jsou výhody používání Cloud VPS Hosting?

  Už nebudete sdílet zdroje serveru se stovkou dalších uživatelů jako ve sdílených hosting službách. Můžete také nakonfigurovat a nainstalovat software na VPS stejně jako dedikovaný server. Je to jako pronájem dedikovaného serveru, ale za cenu, která je mnohem dostupnější. A co je nejdůležitější, váš server je mnohem stabilnější, protože využívá cloud-based technologii.

 • Mohu nainstalovat různé programy na svém VPS serveru?

  Můžete nainstalovat různé operační systémy se šablonami OS a spustit jakoukoliv aplikaci, která je podporována vaším operačním systémem. Není možné instalovat operační systém Windows, protože naše VPS hosting služby jsou založené na Linuxu.

 • Mohu nainstalovat ovládací panel na svůj VPS server?

  Ano, můžete nainstalovat hosting ovládací panel jako cPanel, Webuzo a další. Mějte na paměti, že některé z ovládacích panelů vyžadují, abyste koupili placenou licenci.

 • Mohu upgradovat své VPS balíčky?

  Ano, můžete provést upgrade VPS balíčku kdykoliv chcete prostřednictvím ovládacího panelu serveru bez poplatků. Účinná doba vašeho VPS účtu se automaticky nastaví podle úrovně upgradu, který děláte.

 • Jaký druh pomoci dostanu?

  Nabízíme Unmanaged VPS. To znamená, že nějaký software, který potřebujete nemusí být k dispozici na OS šabloně, takže je třeba vše nainstalovat a nastavit pomocí příkazového řádku yum / linux. Nicméně náš systém a technický tým bude sledovat váš server 24/7 pro hardware kontrolu a zabránění DDoS.

image description

99.9% provozuschopnost zaručena

Monitorujeme hardware a DDoS poruchy serveru, aby jste se mohli soustředit na váš business.

Zkuste to nyní
image description

Podpora 24/7/365

Vyřešte problémy s naší 24/7 technickou podporou, aby jste se mohli soustředit na svůj business.

Kontaktujte nás

Zaručujeme vám nejlepší VPS na trhu!

Hostinger vám dá více za méně. Získejte více paměti RAM v případě potřeby s SWAP. Díky tomuto budou vaše cron jobs pracovat rychleji. Váš Virtual Private Server zaručuje, že dosáhnete rychlosti světla.

 • php
 • my sql
 • intel
 • cloudlinux
 • nginx
 • cloudflare
 • wordpress