Nabídka s omezeným časem - od Kč14,50/měsíc
00
DAYS
17
HOURS
01
MINUTES
38
SECONDS
Začněte
×
Zyro ikona

Tvůrce Webu

Vytváření webových stránek nemusí být těžké. Internetový obchod, portfólio nebo blog vám pomohou rychle a bez technických znalostí vůbec! Je to stejně snadné jako mobilní aplikace.

Build a website in minutes, not days

Build a website in minutes, not days

Creating a website can be a lengthy process. That’s why we made a website builder that lets you create yourself. No technical knowledge required. Get online in less than an hour! Utilize our simple drag and drop website builder and take control of your online presence.

Jak vytvořit web?

Snadné, čtyři kroky, méně než hodina a jste online.
 1. Přihlásit se
  Vytvořte účet Hostinger a vyberte si plán, který bude ideální pro váš projekt.
 2. Vyberte šablonu nebo vytvořte vlastní
  Vyberte si návrhářskou šablonu, která zaručuje funkci a formu, nebo vytvořte webové stránky od začátku s jednoduchým webovým prohlížečem.
 3. Přizpůsobte si web
  Vytvořte profesionální webové stránky, které vás budou nejlépe zastupovat! Najděte všechny nástroje, které vám pomohou posílat své příspěvky z blogu, položky obchodů elektronického obchodu a položky portfolia!
 4. Publikovat
  Dobyjte internet s Hostinger! Vytvoření webových stránek je jen začátek! Získejte zdarma doménu, využívejte optimalizaci pro vyhledávače a vylezte na vrchol!

Šablona pro váš projekt

Proč začít od nuly? Vytvořte web za pár minut pomocí profesionálně navržených šablon. Není třeba zaplatit návrháře webových stránek, pokud si to dokážete sami! Obchod elektronického obchodu, který přijímá kreditní karty? Žádný problém! Krásné portfolio pro malý podnik? Udělejte to za méně než hodinu!

Je to víc než webový Builder

Je to víc než webový Builder

Vytvoření webových stránek je stejně snadné jako při použití aplikace pro přetažení. Bude to trvat několik minut a změní vaše představy na skutečnost. Jakmile jsou vaše webové stránky připraveny k online úspěchu, dostanou se na vrchol a pomohou jim zůstat. S nástroji, které vám zaručí, že běží 99,9% času a pomůže vám dostat se na vrchol výsledků vyhledávání.

Hostinger Website Builder

Udělali jsme krásné jednoduché

Vše, co potřebujete, abyste zajistili, že vaše webové stránky vyniknou ve své funkci a formě: šanci zajistit, aby váš web vypadal skvěle v mobilních zařízeních, v tabletech, v některých z nejrychlejších webových serverů v oboru a v nástrojích pro růst a udržení nejvyšších pozic.

To je špička ledovce! Další funkce:

Volný název domény

Volný název domény

Každý příběh začíná velkým jménem. Udělejte svůj start hladký! Zaregistrujte se pro firmu nebo prémii a získejte zdarma doménové jméno!

Přetažení a přetažení rozhraní

Přetažení a přetažení rozhraní

Vytvoření webových stránek je stejně snadné jako přetahování. Náš nástroj vám pomůže vytvořit intuitivně a rychle webové stránky krásné.

Mobile Friendly

Mobile Friendly

Vytvořte web, který vypadá skvěle na každé obrazovce! Náš neprůstřelný design zajistí, že vaše blogové příspěvky budou svítit na každé platformě.

Zákaznická podpora 24/7

Zákaznická podpora 24/7

Vždy je dobré mít nějakou pomoc. Hostinger vám dává celý tým! Ať už se může stát cokoliv, náš tým podpory zákazníků vám pomůže! 24/7/365

Designer Made Templates

Designer Made Templates

Nemáte pocit, že začínáte od začátku? Zkuste procházet archiv šablon! Náš tým vytvořil stovky šablon, které jsou vyrobeny s ohledem na funkci a formu.

Web Hosting s reálnou mocí

Web Hosting s reálnou mocí

Náš stavitel stránek je špičkou ledovce. Když si vyberete tvůrce webových stránek. Získáte špičkový web hosting. 99,8% záruka uptime, 24/7 zákaznická podpora a mnoho dalšího.

Vyberte svůj web hosting plánu

Časově omezená nabídka: získejte ZDARMA certifikát SSL

Jediný web hosting

Kč144,89
Uložit 90%
14
50
/měs
 • 1 webová stránka
 • 1 E-mailový účet
 • 100GB Šířka pásma
 • 1X napájení a paměť
Nejoblíbenější

Premium web hosting

Kč216,69
Uložit 82%
38
99
/měs
 • Neomezený Počet Webových Stránek
 • Neomezené E-mailové Účty
 • Neomezená šířka pásma
 • 2X zpracování Napájení a paměť
 • Týdenní Zálohování

Business Web Hosting

Kč289,19
Uložit 78%
62
55
/měs
 • Všechny výhody Premium
 • Denní zálohy
 • Zdarma SSL certifikát
 • 4X napájení a paměť
Potřebujete více energie pro svůj projekt? Podívejte se na naše špičkové řešení cloud hosting.

Věděli jste? Roční webhostingové plány Premium & Business zahrnují osobní doménu zdarma!

 • visa
 • paypal
 • bitpay
 • maestro
 • mastercard
 • trustpay

Často kladené otázky týkající se webu Builder

Odpovědi na často kladené otázky týkající se webu Builder

A website builder is a special tool that allows you to create a website. Our website builder enables you to create nearly any kind of website. You can start a fully operational ecommerce store that accepts multiple payment methods, an interactive portfolio, a platform for blog posts and much more.

We made this tool to be easy to use, that is why it is based on a drag and drop interface that can be mastered within minutes. This intuitive building method will help you create a website with no technical knowledge. Not a single line of code required. You will be able to adjust aspects of the design in accordance with your personal vision.

Nástroj pro vytváření webových stránek je speciálně navržen tak, aby umožňoval uživatelům bez technického zázemí nebo s velmi omezenou dobou vytvoření robustní online přítomnosti. Při vytváření webových stránek s tímto nástrojem se mohou uživatelé přizpůsobit a postavit bez obav o technickou stránku procesu. Zatímco pokročilí uživatelé mají možnost zvolit si hosting na různých platformách v systému CMS, uživatelé bez technických znalostí se mohou těšit z tohoto výkonného řešení.

Of course! You can customize and build your website depending on your individual needs. The website builder has been developed with flexibility in mind. This reflects the number of features and the potential of different kinds of websites that can be built. Inside you will find different options for picture galleries, blog post templates, ecommerce solutions and much more. The templates included will help you get started easily, providing a platform to start with. You can easily customize it to your needs and make it your own. Fonts, structure, social media integration and many other options are waiting for you.

Doesn’t matter if you start from scratch, or pick a template, you’ll be able to make the website completely your own effortlessly.

Samozřejmě! Náš tvůrce webových stránek vám umožní v několika minutách vytvořit obchod elektronického obchodu! YOu může uspořádat intuitivní a snadno použitelný internetový obchod s výkonným výkonem vozíku a několika způsoby platby. Pokud potřebujete nějakou pomoc po cestě, náš vyškolený tým podpory zákazníků bude s vámi během několika minut vyřešit všechny problémy. Nezáleží na tom, jestli chcete prodávat službu online s materiálem, s tvým tvůrcem webových stránek vytvoříte webové stránky, které jsou robustní, výkonné a atraktivní.

Ano! S tvým tvůrcem webových stránek můžete vytvořit webové stránky, které vám pomohou získat vyšší hodnocení na stránkách s výsledky vyhledávání! Upravte meta tituly a popisy meta. Nástroj, který jsme vyvinuli, vám pomůže pochopit a zlepšit optimalizaci vyhledávače. Kromě toho si můžete zakoupit náš SEO nástroj, který vám poskytne cenné statistiky a další druhy dat, které jsou nezbytné pro dosažení nejlepších míst. Pochopte své místo, svou konkurenci a získáte informace, které vám pomohou zlepšit.

Naše webové stránky stavitel je zcela zdarma s každým hosting balíček. Pokud chcete vytvořit web snadno a bez technických znalostí, stačí vybrat plán, který vyhovuje potřebám vašeho projektu, zaregistrovat se a při vytváření webových stránek zvolit tvůrce webových stránek jako preferovanou volbu.

 • Snadné vytváření webových stránek
 • 99.9% záruka uptime
 • Podpora 24/7 Live
 • Powerful Control Panel
 • 30-dny Záruka vrácení peněz
Limited Time Special Offer!
z
14
50
/měs
Uložte 90%
Začněte