Jednoduše nejlepší funkce pro vytvoření webových stránek!

Vytvoření webové stránky by měly být 100% zdarma a snadné. ZYRO builder podporuje citlivý design webových stránek, má více než 160 připravených šablon, multi-jazykové internetové stránky (31 jazyků), neobsahuje žádné reklamy. Vše co si přejete - to máme.

image description

Mobile friendly

Využitím nejmodernějších technologií můžete snadno vytvářet webové stránky, které vypadají perfektně u obou stolních počítačů a chytrých telefonů bez nutnosti jakýchkoliv manuálních úprav nebo kódování.

image description

Velmi snadné použití

Drag and drop rozhraní dělá náš website builder velmi jednoduchým nástrojem pro práci s webovými stránkami. A to i pro začátečníky bez technických znalostí.

image description

100+ webových šablon

Vyberte jednu z více než 100 profesionálních šablon, které vám umožní snadno provádět všechny základní úkoly: přidání obsahu a obrázků, úpravy textu, nastavení menu a publikování webové stránky.

Začít!
image description

SEO přátelsky

Aktualizujte svůj název webové stránky, přidejte klíčová slova a popis vašich webových stránek. Tyto prvky pomohou vyhledávačům jako Google pochopit obsah vašich webových stránek a zlepšit jejich pořadí na základě nejvíce relevantních výsledků vyhledávání.

image description

Neomezené možnosti

Přidejte galerie, Youtube videa, MP3 přehrávač nebo Google mapy na vaši webovou stránku během jednoho kliku. Vydělejte si peníze přidáním Google Adsense kódem nebo sledujte webovou stránku přes Google Analytics.

image description

Sociální média

Přidejte Facebook, Google Plus a Twitter tlačítka na webové stránky aby vás zde návštěvníci mohli sledovat a doporučit vás svým přátelům.

image description

Vše je zdarma!

Naše free website builder také přichází s 2000 MB diskového prostoru pro ukládání souborů jako jsou obrázky, hudba a video. Dále poskytujeme subdoménu zdarma, takže můžete ihned začít budovat své webové stránky.

  • php
  • my sql
  • intel
  • cloudlinux
  • nginx
  • cloudflare
  • wordpress