Tvorba úžasných webových stránek snadno a rychle

Vyberte si designovou šablonu, upravte ji pomocí našich nástrojů vybavených umělou inteligencí a začněte prezentovat své podnikání na internetu ještě dnes. Kódování ani webdesign k tomu ovládat nemusíte.

Vytvořit web zdarma

Jednoduchý nástroj pro tvorbu webu

Vytvořte web během několika minut, nikoliv dní

Plýtvání časem a penězi nemáme rádi stejně jako vy. Proto jsme všechny nástroje pro tvorbu a rozvoj webových stránek shromáždili „pod jednu střechu“. Buďte online a buďte k nalezení díky nástroji pro tvorbu webu Zyro.

01

Výběr

Vyberte si designovou šablonu, která nejvíce vyhovuje vašemu podnikání.

02

Přizpůsobení

Upravte rozvržení stránek, obrázků a slov nebo přidejte video.

03

Zveřejnění

Publikujte své webové stránky a propagujte je.

Profesionální šablony

Ahoj, fešáku.

S designovými šablonami docílíte webu svých snů, a to již dnes. Zapomeňte na dlouhý a komplikovaný proces vytváření webových stránek od píky – naši profesionální designéři se za vás již o všechno postarali. Vyberte si šablonu a je to.

It’s time – get yourself a beautiful website
Your free website, done for you

Vylaďte si svůj web

Buďte kreativní

Od rozvržení po barvy, od obrázků po velikosti písma, na svých Zyro stránkách si můžete upravit prakticky cokoliv. Vaše přítomnost na internetu je odrazem vaší značky, proto na tomto spojení zapracujte a zároveň dosáhněte toho, že vaše firma bude nepřehlédnutelná.

Inovativní mřížkový systém

Dosáhněte dokonalých pixelů

Až si budete pohrávat s rozvržením své šablony, náš inovativní mřížkový nástroj se postará o to, aby vše vypadalo přesně tak, jak má. Nebojte se proto tvořit a experimentovat – mřížka vám vždycky bude krýt záda.

Building a beautiful website doesn’t have to be hard. We’ll do it for you.
Building a website – the easiest part of growing your business online and beyond.

Zaměřujeme se na budoucnost

Nástroje umělé inteligence

Zyro je nástroj pro tvorbu webu, který využívá schopnosti umělé inteligence, aby vám ještě dnes pomohl vytvořit webové stránky nové generace. Generujte texty pomocí nástroje AI Writer a optimalizujte je pro konverze s nástrojem AI Heatmap. Díky těmto nástrojům svůj web dokončíte i publikujete rychleji.

Přes milion fotografií Unsplash

Každý má rád obrázky zdarma

Při tvorbě webu s nástrojem Zyro máte na výběr z více než 1 milionu vysoce kvalitních fotografií. S tak velkým archivem obrázků – a navíc zcela zdarma – se nemusíte ničeho bát. Jedinou vaší starostí bude, jakou fotku vybrat.

Building a website – the easiest part of growing your business.
Creating a website is quick and simple with Zyro

Bez omezení rychlosti i zařízení

Možnosti přístupu bereme vážně

Spojte se se svými klienty rychle, ať už jsou kdekoliv. Stránky vytvořené s nástrojem Zyro se zkrátka načítají rychle, a to bez ohledu na to, odkud se vaši uživatelé připojují. Co víc, skvěle fungují na jakémkoliv typu zařízení.

Optimalizováno pro vyhledávače

Buďte na internetu vidět

O SEO se postaráme za vás – od A do Z. Každý web vytvořený s nástrojem Zyro je od samého počátku navržen s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače. Upravte si názvy a popisky stránek tak, aby ve výsledcích vyhledávání vynikly.

We’ve made it easy to build and grow an online brand
We’ve made it easy to build and grow a successful online brand

Podnikové nástroje zdarma

Nasměrujte svou firmu k úspěchu

Když člověk s něčím teprve začíná, pomůže každá maličkost. Proto jsme vytvořili celou řadu podnikových nástrojů, které vám pomohou vaši firmu nastartovat a připravit ji na úspěšnou budoucnost. Vytvořte si obchodní název, slogan nebo logo – zcela zdarma.

Nonstop podpora

Jsme tu, abychom pomáhali

Náš podpůrný tým se stará o to, aby byl každý web vytvořený s nástrojem Zyro úspěšný. Máte nějakou otázku, nebo vás něco trápí? Jsme připraveni vám pomoci dnem i nocí.

Jsme tu, abychom pomáhali

Nástroj pro tvorbu webu: nejčastější dotazy

Odpovědi na časté dotazy ohledně nástroje pro tvorbu webu

Nástroj pro tvorbu webu je software, který umožňuje vytvářet webové stránky a publikovat je.

Nejen pro začátečníky jde o snadný způsob, jak vytvořit web a publikovat ho na internetu, aniž by uživatel musel ovládat webdesign či programování.

Zyro, náš nový nástroj pro tvorbu webových stránek, se za své uživatele o vše postará. Díky designovým šablonám, textům a dalším funkcím je nástroj pro vytváření webu tím nejlepším způsobem pro vybudování vlastního webu.

Používání nástroje Zyro je extrémně jednoduché. Pokud uvažujete o publikování webových stránek, nejdříve si u nás musíte založit účet.

Pozn.: Náš nástroj pro tvorbu webu si můžete vyzkoušet i bez účtu, ale stránky nebude možné publikovat.

Pak si zvolte šablonu, která nejlépe odpovídá vaší podnikatelské činnosti. Máme pro vás k dispozici rozsáhlou knihovnu s designovými šablonami.

Přizpůsobení šablony je prosté. V nástroji Zyro je vše automatizované a intuitivní. Měňte obrázky, text i rozvržení – barvy i písmo jsou stejně důležité.

Až budete se svým vizuálním návrhem spokojeni, můžete své webové stránky publikovat a sdílet je se světem.

Pro malé podniky je to ta nejlepší volba, a to jednoduše díky tomu, že se tak snadno a rychle používá.

Víme, že nemáte čas ani prostředky, které jsou potřeba ke spuštění webových stránek tradičním způsobem.

Díky nástroji Zyro si můžete mít webové stránky již dnes, aniž byste se museli zabývat kódem nebo sami psát text.

Náš nástroj pro tvorbu webu udělá všechno za vás a vy se můžete soustředit na své podnikání.

Ne. Náš nástroj pro tvorbu webu byl navržen tak, abychom eliminovali jakoukoliv potřebu nahlížet do webového kódu nebo jej snad upravovat.

Při vytváření webu jednoduše přesouvejte elementy a provádějte potřebné změny pomocí našeho intuitivního mřížkového systému a funkce přetahování (drag & drop).

Kódování přenechejte profesionálům, kteří se mu rádi věnují, a soustřeďte se na to, co umíte nejlépe.

Nejenže je vhodný pro vyhledávače, ale ve výchozím nastavení je pro ně již optimalizován. Náš nástroj pro tvorbu webu jsme navrhli tak, abyste si s optimalizací pro vyhledávače (SEO) nemuseli dělat žádné starosti.

Když tedy začnete vytvářet svůj web pomocí nástroje Zyro, vaše stránky již budou na SEO připraveny.

Názvy a popisky stránek však můžete libovolně měnit, aby se umístění vašeho webu ve výsledcích vyhledávání ještě zlepšilo.

Zyro můžete začít používat zdarma. Jinými slovy, za vytvoření a spuštění webu za pomoci nástroje Zyro nezaplatíte ani korunu.

Hosting a dokonce i SSL certifikát jsou v rámci nabídky našeho bezplatného účtu zcela zdarma.

Chcete-li získat přístup k dalším nástrojům a funkcím a zvýšit dosah svého webu, můžete začít využívat naše prémiové služby.

Ano. Nástroj Zyro můžete ke tvorbě a hostingu svého webu využívat zcela zdarma. Můžete si vybrat šablonu, vyladit si web podle svých představ a pak ho publikovat – a platební formulář vás nikdy nepřekvapí.

Aby to bylo možné, spojili jsme síly s Hostingerem.

Pokud byste však chtěli využívat více funkcí a možností úprav, věřte, že naše prémiové služby nabízíme za velmi výhodné ceny.