Choose your Email Hosting plan

Obchodní e-mail

Kč 50,69
UŠETŘETE 55%
22
95
/měs

Kč 22,95/měsíc při obnovení

  • 10 GB e-mailová schránka
  • 2 filtry mailů
  • 50 e-mailových aliasů
  • Antivirová kontrola
  • Multi-device Support
Kliknutím sem zobrazíte všechny funkce Kliknutím sem zobrazíte méně funkcí
Nejoblíbenější

Podnikový e-mail

Kč 80,75
UŠETŘETE 29%
57
59
/měs

Kč 57,59/měsíc při obnovení

  • 30 GB e-mailová schránka
  • Neomezeně e-mailových filtrů
  • 50 e-mailových aliasů
  • Antivirová kontrola
  • Multi-device Support
Kliknutím sem zobrazíte všechny funkce Kliknutím sem zobrazíte méně funkcí

Email Hosting na míru právě pro vás!

Ať už řídíte skupinový projekt nebo malou firmu, e-mailový hosting vám nabízí všechny nástroje, které uspějete. Základem každého úspěšného podnikání je komunikace. Udělejte to s Hostingrem správně. Pošlete zprávu, která říká, že máte na mysli práci! Využijte řadu nástrojů produktivity, které budou mít pozitivní vliv na každodenní práci!

Nonstop online podpora

S Hostingerem na cestě k úspěchu nikdy nebudete sami! Pokud budete někdy potřebovat pomoc - naši profesionální pracovníci podpory zákazníků budou tam 24/7/365. Získejte okamžitou podporu bez ohledu na to, kde jste!

Více zařízení

V dnešním rychle se rozvíjejícím světě musíte udržet krok po cestě, bez ohledu na okolnosti. Buďte v reakci na hosting hostingu! Získejte přístup k vašim emailům kdekoli a kdykoliv a na libovolném zařízení.

Doména zdarma

Vedle top-tier e-mailové hostování služby, budeme také hodit zdarma doménové jméno se všemi 12-měsíční nebo delší cykly. Získejte všechny kusy hádanky s jediným nákupem a posílejte váš dosah!

Email hosting s více vynikajícími funkcemi uvnitř!

Neposkytujeme špičku ledovce, dáme vám vše! Podívejte se na tyto funkce email hosting!

Kalendář pro správu

Všechny plány zahrnují sdílené kalendáře, které maximalizují týmovou práci, efektivitu a spolupráci. Zůstaňte na vrcholu všeho, co se ve vaší společnosti děje!

Integrace sociálních médií

Vezměte si své e-mailové zážitky do 21. století - integrujte platformy sociálních médií, jako je Facebook, Twitter, LinkedIn a další!

Odeslání e-mailu

Udržujte vše čisté a organizované. Mají důležité e-maily ve vaší staré poštovní schránce? Žádný problém! Importovat je do svého nového je vítr!

Seznam e-mailových adres

Získejte maximum z toho, abyste věděli své publikum! Vytvářejte vlastní seznamy, které vám umožňují pokaždé zasáhnout cíl, 100% času!

HTML Mail Template

S HTML šablony pošty budete mít vaše návrhy e-mailu na další úroveň! Vystupujte s krásně modelovanými návrhy pošty!

Doručená pošta jako bankovní trezor

Nikdy se nedotýkejte! S ochranou e-mailů Cloudmark můžeme zajistit, aby váš e-mail byl chráněn před spammery a dalšími hrozbami!

Email Hosting FAQ

Naše odpovědi na nejčastěji žádané e-mailové dotazy

Email hosting je jedinečné řešení zaměřené především na e-mailové servery. Tato služba funguje nezávisle na hostování webových stránek, takže vaše podnikání bude fungovat i v plném rozsahu, i když nastavujete vše.

V dnešní době je budování důvěry a povědomí o značce nesmírně důležité. Ale to není snadné. Nicméně, je to mnohem jednodušší doménovým e-mailovým hostingem! Každé odeslané dopisy zobrazí vaše jméno domény potenciálním zákazníkům a současně je vyzývá k tomu, aby si prohlédli vaše stránky. Průzkumy také ukazují, že uživatelé si více vybírají společnosti, které používají profesionální e-mailové adresy!

Určitě můžete! Každý plán bude mít vestavěný nástroj pro migraci e-mailu, který vám pomůže přenést vše, co potřebujete, na naši platformu. A v případě, že narazíte na nějaké potíže nebo jednoduše potřebují pomoc, náš specializovaný tým pro úspěch zákazníků vám s radostí pomůže!

Samozřejmě! Každý email hostingový plán je plně kompatibilní s libovolným mobilním zařízením nebo poštovním klientem. Nastavte jej na více zařízeních a bez námahy synchronizujte veškerý obsah e-mailu. Buďte vnímaví bez ohledu na to, kde se nacházíte!

Hledáte více než e-mail?

Udržujte vše organizované pomocí webového serveru all-in-one. Nejvyšší kvalita poštovních služeb a výkon webových stránek jsou zaručeny!