Vyberte si balíček pro e-mailový hosting

Obchodní e-mail

Kč 50,69
UŠETŘETE 55%
22
95
/měs

Kč 22,95/měs při obnovení

  • 10 GB pro ukládání e-mailů
  • 2 e-mailové filtry
  • 50 e-mailových aliasů
  • Antivirová kontrola
  • Podpora více zařízení
Nejoblíbenější

Podnikový e-mail

Kč 80,75
UŠETŘETE 29%
57
59
/měs

Kč 57,59/měs při obnovení

  • 30 GB pro ukládání e-mailů
  • Neomezeně e-mailových filtrů
  • 50 e-mailových aliasů
  • Antivirová kontrola
  • Podpora více zařízení

Email Hosting na míru právě pro vás!

Ať už řídíte skupinový projekt nebo malou firmu, e-mailový hosting vám nabízí všechny nástroje, které uspějete. Základem každého úspěšného podnikání je komunikace. Udělejte to s Hostingrem správně. Pošlete zprávu, která říká, že máte na mysli práci! Využijte řadu nástrojů produktivity, které budou mít pozitivní vliv na každodenní práci!

Nonstop online podpora

S Hostingerem na cestě k úspěchu nikdy nebudete sami! Pokud budete někdy potřebovat pomoc - naši profesionální pracovníci podpory zákazníků budou tam 24/7/365. Získejte okamžitou podporu bez ohledu na to, kde jste!

Více zařízení

V dnešním rychle se rozvíjejícím světě musíte udržet krok po cestě, bez ohledu na okolnosti. Buďte v reakci na hosting hostingu! Získejte přístup k vašim emailům kdekoli a kdykoliv a na libovolném zařízení.

Doména zdarma

Vedle top-tier e-mailové hostování služby, budeme také hodit zdarma doménové jméno se všemi 12-měsíční nebo delší cykly. Získejte všechny kusy hádanky s jediným nákupem a posílejte váš dosah!

Email hosting s více vynikajícími funkcemi uvnitř!

Neposkytujeme špičku ledovce, dáme vám vše! Podívejte se na tyto funkce email hosting!

Kalendář pro správu

Všechny plány zahrnují sdílené kalendáře, které maximalizují týmovou práci, efektivitu a spolupráci. Zůstaňte na vrcholu všeho, co se ve vaší společnosti děje!

Integrace sociálních médií

Vezměte si své e-mailové zážitky do 21. století - integrujte platformy sociálních médií, jako je Facebook, Twitter, LinkedIn a další!

Odeslání e-mailu

Udržujte vše čisté a organizované. Mají důležité e-maily ve vaší staré poštovní schránce? Žádný problém! Importovat je do svého nového je vítr!

Seznam e-mailových adres

Získejte maximum z toho, abyste věděli své publikum! Vytvářejte vlastní seznamy, které vám umožňují pokaždé zasáhnout cíl, 100% času!

HTML Mail Template

S HTML šablony pošty budete mít vaše návrhy e-mailu na další úroveň! Vystupujte s krásně modelovanými návrhy pošty!

Doručená pošta jako bankovní trezor

Nikdy se nedotýkejte! S ochranou e-mailů Cloudmark můžeme zajistit, aby váš e-mail byl chráněn před spammery a dalšími hrozbami!

Nejčastěji kladené otázky o e-mailovém hostingu

Naše odpovědi na nejčastější dotazy o e-mailovém hostingu

E-mailový hosting je jedinečné řešení primárně zaměřené na e-mailové servery. Tato služba funguje nezávisle na hostování webových stránek – vaše online podnikání proto poběží tak, jak má, i když se teprve budete nacházet ve fázi nastavování.

Budování důvěry a povědomí o značce je v dnešní době nesmírně důležité, ale není to žádná hračka. S e-mailovým hostingem založeným na doméně je to však mnohem snazší! V každém e-mailu, který odešlete, se zobrazí název vaší domény potenciálním zákazníkům, kteří tak budou mít další důvod váš web navštívit. Průzkumy také ukazují, že uživatelé si častěji vybírají ty společnosti, které používají profesionální e-mailové adresy!

Samozřejmě, že můžete! Každý náš balíček má integrovaný nástroj pro migraci e-mailů, který vám pomůže přenést vše potřebné na naši platformu. A pokud narazíte na nějaké problémy nebo prostě budete potřebovat asistenci, náš profesionální tým zákaznické podpory vám velmi rád podá pomocnou ruku!

Samozřejmě! Každý balíček pro e-mailový hosting je plně kompatibilní s libovolným mobilním zařízením a poštovním klientem. Nastavte jej na více zařízeních a bez námahy synchronizujte veškerý e-mailový obsah. Buďte připraveni reagovat bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte!

Hledáte více než e-mail?

Udržujte vše organizované pomocí webového serveru all-in-one. Nejvyšší kvalita poštovních služeb a výkon webových stránek jsou zaručeny!