Získejte profi e-mail hosting

E-mailová adresa shodná s vaší vlastní doménou zvýší důvěryhodnost vaší značky.

E-mail hosting od HostingeruE-mail hosting od Hostingeru

Nastavení trvá jen několik kliknutí

01

Vyberte si balíček e-mail hostingu

Začínáte podnikat? Vyberte si balíček Business Starter za 22,95 Kč /měsíc. Pokud potřebujete více zdrojů, je pro vás ideální balíček Business Premium za 57,59 Kč /měsíc. Upozorňujeme, že ceny jsou uvedeny za poštovní schránku.

02

Přejděte k pokladně

Zvolte počet e-mailových schránek a dobu předplatného. Po dokončení platby budete přesměrováni do ovládacího panelu svého hostingového účtu.

03

Nakonfigurujte si e-mail hosting

Nakonec si vytvořte e-mailový účet, nastavte možnosti DNS a synchronizujte e-mail s ostatními zařízeními. Zbývá už jen odeslat e-maily.

Vyberte si balíček e-mail hostingu

Business E-mail

50,69 Kč
UŠETŘETE 55%
22,95/měs

cena za poštovní schránku

 • 10 GB e-mailového úložiště
 • 10 pravidel přeposílání
 • 50 e-mailových aliasů
 • Antivirová ochrana
 • Pokročilá antispamová ochrana
 • Cloudová infrastruktura

  22,95 Kč / měs. při obnovení

  Enterprise E-mail

  80,75 Kč
  UŠETŘETE 29%
  57,59/měs

  cena za poštovní schránku

  • 30 GB e-mailového úložiště
  • 50 pravidel přeposílání
  • 50 e-mailových aliasů
  • Antivirová ochrana
  • Pokročilá antispamová ochrana
  • Cloudová infrastruktura

   57,59 Kč / měs. při obnovení

   Platební podmínky

   Tyto balíčky se platí předem, nikoliv po částech. Uvedená suma představuje celkovou cenu produktu rozdělenou podle počtu měsíců, po které bude váš balíček v platnosti.

   Profesionální e-mailová adresa pro vaši firmu

   Pro majitele malých firem slouží e-mail jako online identita i jako marketingový komunikační kanál. Projevte profesionalitu pomocí firemní e-mailové adresy s vaší doménou v názvu. Vaše značka bude okamžitě působit důvěryhodně a získá si důvěru potenciálních zákazníků.

   Bezpečné a soukromé e-maily bez reklam

   Na rozdíl od bezplatných osobních e-mailových služeb jsou u nás vaše data v bezpečí. Získejte špičková bezpečnostní opatření, která ochrání váš e-mail před neoprávněnými osobami. Naše servery jsou vybaveny pokročilou ochranou, která zabraňuje spamům, malwaru a phishingovým útokům.

   Záruka 99,9% doby provozu a nepřetržitá zákaznická podpora

   Naše e-mailová hostingová služba poskytuje bezkonkurenční dobu provozu a nabízí automatické zálohování e-mailů pro prevenci ztráty dat a obnovení po havárii. Pokud budete potřebovat asistenci, náš tým nepřetržité globální podpory je vždy připraven vám pomoci.

   Dostatek úložného prostoru pro rozšíření vašeho podnikání

   Pokud chcete rozvíjet své podnikání, potřebujete k tomu zdroje. Naše hostovaná e-mailová služba nabízí až 30 GB úložného prostoru – dostatek místa pro příjem a doručování e-mailů. Můžete odeslat 5000 e-mailů denně a nastavit až 50 pravidel automatického přeposílání zpráv na jiné e-mailové účty.

   Spravujte své e-mailové účty odkudkoli

   Ať už odesíláte e-maily z počítače nebo mobilního telefonu, máme pro vás řešení. Naše služba e-mailového hostingu umožňuje připojit poštovní server k mobilním zařízením se systémem iOS nebo Android a k e-mailovým klientům, jako je Thunderbird nebo Outlook.

   Rychlé a snadné nastavení

   Náš ovládací panel a e-mailové rozhraní mají intuitivní design, takže naše e-mailové hostingové služby mohou používat uživatelé s jakoukoli úrovní dovedností. Navíc naše funkce automatické konfigurace usnadňuje nastavení účtu v různých zařízeních a poštovních klientech – nemusíte znát protokoly IMAP, POP3 ani SMTP.

   Přejděte na e-mailový hosting od Hostingeru ještě dnes

   Pomocí našeho praktického nástroje pro import e-mailů můžete snadno a rychle přesunout e-maily od stávajícího poskytovatele e-mailových služeb.

   Funkce profesionálního e-mailového hostingu

   Uživatelsky přívětivé ovládání
   Uživatelsky přívětivé ovládání

   Hostinger e-mail je vybaven intuitivním ovládacím panelem. Obsahuje vše, co potřebujete ke správě e-mailových účtů – od konfigurace zařízení až po nastavení DNS. Můžete také vyzkoušet snadno použitelného webového poštovního klienta, který umožňuje odesílat e-maily, organizovat poštovní schránky a e-maily a přidávat nové kontakty.

   Automatická konfigurace
   Automatická konfigurace

   Naše e-mailové servery ve výchozím nastavení podporují protokoly IMAP, POP3 a SMTP, takže můžete svůj e-mailový hosting nakonfigurovat s poštovními klienty třetích stran, jako je Apple Mail, Outlook, Thunderbird nebo jakákoli jiná e-mailová aplikace v počítači nebo mobilním zařízení. Automatická konfigurace usnadní nastavení těchto aplikací.

   Automatické e-mailové funkce
   Automatické e-mailové funkce

   Zjednodušte si e-mailovou komunikaci pomocí automatizace. Pokud často dostáváte e-maily mimo pracovní dobu, nastavte si automatické odpovědi, abyste klienty informovali, kdy se vrátíte. Přesměrování příchozích zpráv na více účtů pomocí přesměrování e-mailů a aliasů a aktivace funkcí pro zachycení e-mailů odeslaných na chybně zadané e-mailové adresy.

   Pokročilé zabezpečení e-mailových zpráv
   Pokročilé zabezpečení e-mailových zpráv

   Naše e-mailová platforma podporuje DKIM, DMARC a SPF, aby záškodníkům zabránila v zneužití vaší odchozí e-mailové komunikace. Implementujeme také filtry obsahu na úrovni operátora proti spamu a virům a interní ochranu e-mailů odesílaných mezi účty v rámci stejné domény.

   Podrobné protokoly přístupů, aktivit a doručení
   Podrobné protokoly přístupů, aktivit a doručení

   Protokoly o přístupu a aktivitě v panelu hPanel umožňují sledovat, co se děje na vašich e-mailových účtech, a monitorovat podezřelé aktivity. Získejte informace o tom, kdy a odkud bylo k účtům přistupováno, jaké akce byly během těchto relací provedeny a jaké e-maily byly odeslány a přijaty.

   30denní záruka vrácení peněz

   Pokud nejste s našimi službami e-mailového hostingu spokojeni, dejte nám vědět do 30 dnů od nákupu a my vám vrátíme peníze.

   Často kladené otázky o e-mail hostingu

   Najděte odpovědi na často kladené otázky týkající se e-mailového hostingu.

   E-mailový hosting je služba, která ukládá, doručuje a přijímá e-maily na e-mailových serverech.

   Firemní e-mailový účet používá vlastní doménu společnosti, například priklad@nazevfirmy.com. Tím se liší od osobních e-mailů, které obvykle používají název domény služby – například priklad@gmail.com.

   Díky firemnímu e-mailu bude vaše značka vypadat profesionálně a důvěryhodně, což je velmi důležité, pokud provozujete malou online firmu. Zákazníci jsou obecně nedůvěřivější vůči společnostem, které používají osobní e-maily, protože si je může snadno a zdarma vytvořit kdokoli.

   Profesionální e-mail může odlišit vaši firmu od neseriózních společností, posílit autenticitu vaší značky a vzbudit důvěru vašich zákazníků.

   Ano, můžete. Po zakoupení balíčku a vytvoření e-mailového účtu můžete pomocí našeho snadno použitelného nástroje pro import e-mailů několika kliknutími přenést e-maily od svého předchozího poskytovatele. Z vaší strany se nevyžadují žádné technické znalosti. Podrobné informace o migraci e-mailových služeb do Hostingeru naleznete zde.

   Pokud si zakoupíte webhostingový balíček od Hostingeru a získáte bezplatný e-mailový účet, můžete službu začít využívat ihned.

   Je třeba poznamenat, že zdroje jsou omezenější. Pokud je chcete zvýšit, můžete přejít na balíček Business Starter nebo Business Premium.