jak vidíte na forbesích
jak je vidět na médiu
jak je vidět na techradaru
jak je vidět na trustpilot
jak je vidět na huffpost
jak je vidět na bloomberku

Email Hosting Handcrafted právě pro vás!

Ať už řídíte skupinový projekt nebo malou firmu, e-mailový hosting vám nabízí všechny nástroje, které uspějete. Základem každého úspěšného podnikání je komunikace. Udělejte to s Hostingrem správně. Pošlete zprávu, která říká, že máte na mysli práci! Využijte řadu nástrojů produktivity, které budou mít pozitivní vliv na každodenní práci!

24/7 živá podpora Support

S Hostingerem na cestě k úspěchu nikdy nebudete sami! Pokud budete někdy potřebovat pomoc - naši profesionální pracovníci podpory zákazníků budou tam 24/7/365. Získejte okamžitou podporu bez ohledu na to, kde jste!

Více zařízení

V dnešním rychle se rozvíjejícím světě musíte udržet krok po cestě, bez ohledu na okolnosti. Buďte v reakci na hosting hostingu! Získejte přístup k vašim emailům kdekoli a kdykoliv a na libovolném zařízení.

Volná doména

Vedle top-tier e-mailové hostování služby, budeme také hodit zdarma doménové jméno se všemi 12-měsíční nebo delší cykly. Získejte všechny kusy hádanky s jediným nákupem a posílejte váš dosah!

Email hosting s více vynikajícími funkcemi uvnitř!

Neposkytujeme špičku ledovce, dáme vám vše! Podívejte se na tyto funkce email hosting!

Kalendář pro správu

Všechny plány zahrnují sdílené kalendáře, které maximalizují týmovou práci, efektivitu a spolupráci. Zůstaňte na vrcholu všeho, co se ve vaší společnosti děje!

Integrace sociálních médií

Vezměte si své e-mailové zážitky do 21. století - integrujte platformy sociálních médií, jako je Facebook, Twitter, LinkedIn a další!

Odeslání e-mailu

Udržujte vše čisté a organizované. Mají důležité e-maily ve vaší staré poštovní schránce? Žádný problém! Importovat je do svého nového je vítr!

Seznam e-mailových adres

Získejte maximum z toho, abyste věděli své publikum! Vytvářejte vlastní seznamy, které vám umožňují pokaždé zasáhnout cíl, 100% času!

HTML šablony pošty

S HTML šablony pošty budete mít vaše návrhy e-mailu na další úroveň! Vystupujte s krásně modelovanými návrhy pošty!

Doručená pošta jako bankovní trezor

Nikdy se nedotýkejte! S ochranou e-mailů Cloudmark můžeme zajistit, aby váš e-mail byl chráněn před spammery a dalšími hrozbami!

Email Hosting FAQ

Naše odpovědi na nejčastěji žádané e-mailové dotazy

Email hosting je jedinečné řešení zaměřené především na e-mailové servery. Tato služba funguje nezávisle na hostování webových stránek, takže vaše podnikání bude fungovat i v plném rozsahu, i když nastavujete vše.

V dnešní době je budování důvěry a povědomí o značce nesmírně důležité. Ale to není snadné. Nicméně, je to mnohem jednodušší doménovým e-mailovým hostingem! Každé odeslané dopisy zobrazí vaše jméno domény potenciálním zákazníkům a současně je vyzývá k tomu, aby si prohlédli vaše stránky. Průzkumy také ukazují, že uživatelé si více vybírají společnosti, které používají profesionální e-mailové adresy!

Určitě můžete! Každý plán bude mít vestavěný nástroj pro migraci e-mailu, který vám pomůže přenést vše, co potřebujete, na naši platformu. A v případě, že narazíte na nějaké potíže nebo jednoduše potřebují pomoc, náš specializovaný tým pro úspěch zákazníků vám s radostí pomůže!

Samozřejmě! Každý email hostingový plán je plně kompatibilní s libovolným mobilním zařízením nebo poštovním klientem. Nastavte jej na více zařízeních a bez námahy synchronizujte veškerý obsah e-mailu. Buďte vnímaví bez ohledu na to, kde se nacházíte!

Hledáte více než e-mail?

Udržujte vše organizované pomocí webového serveru all-in-one. Nejvyšší kvalita poštovních služeb a výkon webových stránek jsou zaručeny!