Nepřekonatelné ceny hostingu

Nezáleží na úrovni vašich dovedností ani na rozpočtu – pro každého máme něco. S Hostingerem můžete být okamžitě online.

Vyberte si optimální balíček

Platební podmínky
30denní záruka vrácení peněz

Pokud nebudete 100% spokojeni, můžete do 30 dnů od nákupu požádat o vrácení peněz. Bez problémů, bez rizika. Další informace naleznete v našich Zásadách vracení peněz (mohou existovat výjimky).

Získejte potřebné zdroje

Bleskurychlý webhosting

Nástroj pro tvorbu webu

Intuitivní ovládací panel

Globální datová centra

Naprostá bezpečnost

Bleskurychlý webhosting

Dopřejte svým návštěvníkům co nejlepší zážitek z prohlížení vašeho webu. Naše špičková serverová technologie zajišťuje rychlé načítání webových stránek za všech okolností. Naše balíčky využívají protokol HTTP/3, protokol IPv6, neomezenou šířku pásma* a objektovou cache pro WordPress*, díky čemuž bude váš web připraven na cokoli.

*balíček Business a vyšší

Nástroj pro tvorbu webu

Vytváříte své první stránky? Žádný problém – s naším intuitivním nástrojem pro tvorbu webu je to zábava. Díky našemu drag-and-drop editoru a mřížkovému rozvržení bude vše na vašich stránkách vypadat perfektně.

Intuitivní ovládací panel

Čas jsou peníze – a běžné úkony spojené s údržbou webu by měly být snadné a rychlé. Náš interně vyvinutý hPanel vám pomůže se zjednodušením rutinních kontrol i řešením problémů. Je k dispozici v 17 jazycích, takže je ideální i pro mezinárodní týmy.

Globální datová centra

Zakládáme si na tom, že každý web by měl být rychlý. Proto máme mezinárodní síť datových center v Evropě, Asii, Severní a Jižní Americe. Jednoduše si vyberte server, který je nejblíže fyzickému umístění vašich návštěvníků – nebudeme vám za to účtovat ani korunu navíc.

Naprostá bezpečnost

Chraňte sebe i své návštěvníky před kybernetickými útoky. Součástí všech našich webhostingových služeb je neomezený počet bezplatných SSL certifikátů. Ve spojení s naším kontejnerovým prostředím CloudLinux a LVE, kompletní ochranou proti DDoS útokům, automatickými zálohami a aktualizacemi webu, interně vyvinutým Firewallem webové aplikace (WAF) a mnoha dalšími funkcemi si už kvůli zabezpečení webu nebudete muset dělat starosti.

Rychlost

Rychlost

Doba odezvy 11-274 ms.

Podpora

Podpora

Nepřetržitý živý chat.

Efektivita

Efektivita

Nejlepší poměr kvality a ceny.

Jednoduchost

Jednoduchost

Pro 9 z 10 lidí je náš hPanel přehledný a intuitivní.

Nástroj pro tvorbu webu

Vytvořte si perfektní web za pár minut

Nástroj pro tvorbu webu vám umožní vytvořit si stránky za pár minut. Nemusíte ovládat webdesign ani mít technické znalosti. Pro spuštění svého online projektu využijte náš intuitivní drag-and-drop nástroj pro tvorbu webu.

Zvolte si šablonu

Někteří lidé si myslí, že dobře vypadající web je těžké vytvořit. Proto jsme vyvinuli skvělý nástroj pro tvorbu webu, díky kterému si budete moci vybrat z mnoha šablon vytvořených profesionály.
Vytvořit web
Nástroj pro tvorbu webu