logo

Black Friday
Sale

 •  99,9 % Dostupnost
 •  Zdarma Doménové jméno
 •  Podpora 24/7 Live
 •  30 denní záruka vrácení peněz
Začněte

Up To

90

%

OFF

00
DAYS
00
HOURS
27
MINUTES
04
SECONDS
Black Friday Sale: Webhosting
z Kč14,50 /Měsíc!
See All Deals
×
WordPress hosting
WordPress Hosting
Bez námahy instalace, rychlé nastavení a okamžité online vystavení s levným hostingem WordPress.
Je to jednoduché u společnosti Hostinger.
Začněte NYNÍ
 • Zaručeno 99,9% uptime
 • Vynikající rychlostní výkon
 • Skvělá podpora chatu
 • 30denní záruka vrácení peněz
jak vidíte na forbesíchjak je vidět na médiujak je vidět na techradarujak je vidět na trustpilotjak je vidět na huffpostjak je vidět na bloomberku

Hostingová společnost, která miluje WordPress

Podpora WordPress 24/7

Zákaznická podpora společnosti Hostinger vám pomůže s vašimi záležitostmi a dotazy WordPress celý den, každý den. Díky podpoře nepřetržitého provozu budete mít neustálý klid, protože naši odborníci na WordPress opraví veškeré problémy týkající se vaší nové webové stránky. Žádná práce není pro hostitelský tým úspěšného zákazníka příliš velká nebo malá!

Instalace aplikace WordPress 1krát

Zapomeňte na příliš komplikované a časově náročné úpravy programu WordPress, které byly používány v minulosti. Po vyplnění našeho jednoduchého formuláře s Hostingerem stačí otevřít svůj hostingový ovládací panel, zadejte své údaje a kliknutím na jedno tlačítko nainstalujte aplikaci WordPress. Je to tak jednoduché.

Vyrobeno pro výkon

Nebojte se důvěřovat hostinskému bleskově rychlému hostingu WordPress. Prostřednictvím použití protokolů HTTP / 2, PHP7.1, NGINX a vlastních předem nainstalovaných modulů pro ukládání do mezipaměti WordPress dosahujeme bezkonkurenční rychlosti načítání pro všechny naše klienty. Vaši weboví návštěvníci nebudou muset čekat, až se text, grafika nebo soubory znovu načtou.

Enchanted Security

Hostinger detekuje, obhajuje a zničí veškeré kybernetické útoky na webových stránkách našich klientů tím, že najde nejlepší bezpečnostní technologii od společnosti BitNinja. Naše partnerství znamená všechny webové stránky, které jsou s námi hostovány, jsou chráněny ochranou All-in-One společnosti BitNinja a poskytují plnou zásobu proti všem automatizovaným útokům.

Připraveno pro vývojáře

Není to vaše první vývoj WordPress? Pak máte štěstí! Spíše než jen udržet vaše soubory zastrčené v oblaku, Hostinger bere proaktivní přístup k hostování webových stránek vlastněných vývojáři. Užijte si WP-CLI a GIT a získáte maximální kontrolu nad vývojem WordPressu.

30denní záruka vrácení peněz

Jsme si jisti, že všichni z celého světa budou prostě milovat snadnost, cenovou dostupnost a rychlost našeho hostingu WordPress, který nabízí 30denní záruční proces zpáteční záruky. Hostujte své webové stránky bez žádných výdajů a vydělávejte co nejvíce ze všech našich funkcí a výhod. Je to situace vítězná.

Vyberte svůj web hosting plánu

Časově omezená nabídka: získejte ZDARMA doménu .online

Single WordPress Hosting

Kč144,89
Uložit 90%
14
50
/měs
 • 1 Websites
 • 10 GB místa na disku SSD
 • 100 GB šířky pásma
 • Výkonný Ovládací panel
 • User-friendly Access Manager
Nejoblíbenější

Premium WordPress Hosting

Kč216,69
Uložit 82%
38
99
/měs
 • 100 webových stránek
 • 20 GB místa na disku SSD
 • Neomezená šířka pásma
 • Powerful Control Panel
 • User-Friendly Access Manager
 • 2X WordPress optimalizované rychlosti
 • Zdarma Doména (s ročním plánem)

Business WordPress Hosting

Kč289,19
Uložit 78%
62
55
/měs
 • 100 webových stránek
 • 30 GB místa na disku SSD
 • Neomezená šířka pásma
 • Powerful Control Panel
 • User-Friendly Access Manager
 • 4X WordPress optimalizované rychlosti
 • Zdarma Doména (s ročním plánem)
 • Denní zálohy
 • Kvalitní Živá podpora
 • Zdarma SSL certifikát pro zabezpečení dat zákazníků & Zvýšit hodnocení SEO.
Potřebujete více energie pro svůj projekt?
Podívejte se na naše špičkové řešení cloud hosting.

Věděli jste? Roční webhostingové plány Premium & Business zahrnují osobní doménu zdarma!

 • visa
 • paypal
 • bitpay
 • maestro
 • mastercard
 • trustpay

Podpora 24 hodin denněPodpora 24 hodin denně

Bezpečné platbyBezpečné platby

Vyzkoušejte nás 30 dní bez rizika!30-denní bezriziková zkouška!

Jsme rychlí . Je to fakt.

Statistika rychlosti hostingu

Doba odezvy je 178 ms . Nejrychlejší rychlost načítání stránky webových stránek.

SiteGround statistiky rychlosti

Doba odezvy je v průměru 573 ms .

Již Hosting WordPress někde jinde?

Zatímco jiní poskytovatelé hostingu nabízejí hodně peněz na převody stránek, naši agenti pro úspěch zákazníků to udělají zdarma!

Proč Hosting WordPress?

Proč WordPress?

WordPress je platforma, kterou věří 28% celého internetu, a to z dobrého důvodu. Jedná se o jednoduchý vstupní bod pro první webové stránky stavitelů a je velmi univerzální pro zkušené vývojáře. S tisíci pluginů, šablon a schopností spravovat celý svůj obsah na jednom jednoduchém rozhraní, proč vypadat kdekoli jinde? Nastavte WordPress na dnešní Hostinger.

Víceúčelový

WordPress lze použít k vytvoření všeho od vstupní stránky k plně funkční online komunitě členů. Pomocí aplikace WordPress můžete spravovat obsah, uspořádání a funkce vašeho webu - to vše z jedné jednoduché oblasti ovládacího panelu. Svět je vaše WordPress.

Jednoduché se naučit

Ať už jste profesionální vývojář nebo úplný nováček ve světě webových stránek a kódování, WordPress vás má pokryté. Být nejoblíbenější CMS na světě, WordPress také přichází s nekonečnou dodávkou výukových programů, návodů a vývojových příruček, abyste se ujistili, že nikdy nezůstanete ve tmě.

Takže mnohem víc

Díky jedinečným adresářům pluginů, doplňků, widgetů, šablon a motivů je WordPress ideálním hřištěm pro každého majitele domény, který si přeje přizpůsobit vzhled a pocit svého online prostoru. Více než jen to, WordPress je SEO-přátelský, a má vše, co potřebujete k nalezení a založené on-line.

WordPress hosting : Nejčastější dotazy (FAQ)

Odpovědi na často kladené otázky týkající se hostingu WordPress a WordPress.

WordPress je otevřený a sofistikovaný nástroj, který lze nainstalovat na webový server, který vám pomůže vytvořit web, komunitu, blog nebo síť. Je napsán v PHP a je široce považován za nejjednodušší, přesto nejefektivnější a nejsilnější systém správy obsahu (CMS), který dnes existuje. WordPress je používán mnoha společnostmi Fortune 500 a dalšími renomovanými blogy jako TechCrunch a Mashable. S množstvím bezplatných tutoriálů, motivů, pluginů a rozšíření, WordPress je stejně prospěšný pro začátečníky i odborníky na vývoj.

WordPress nejprve začal fungovat jako blogovací nástroj, ale po dlouhou dobu se používá k napájení některých nejkomplexnějších obchodů elektronického obchodu, komunit, blogů a sítí. Můžete doslovně vytvořit WordPress libovolný typ webových stránek. Vychází z osobního informačního blogu na on-line obchodní webovou stránku, od pracovní desky až po webovou stránku Q & A, od portfolia webových stránek až po komunitu online a od webových stránek wiki až po specializované affiliate webové stránky.

Co dělá WordPress hosting liší od pravidelného web hosting je efektivita, výkon a zdroje. Hostinger poskytuje hostingové balíčky, které byly optimalizovány pro hostování WordPress. S našimi sofistikovanými platformami budete mít na svých webových stránkách zajímavé funkce jako WP-CLI, GIT a SSH. Instalace aplikace WordPress na našich serverových serverech je doslova vzdálená jen jedním kliknutím. S předinstalovanými pluginy pro ukládání do mezipaměti WordPress bude rychlost a výkon vašich webových stránek brilantní!

Nechceme se chlubit, ale na rozdíl od jiných web hostingových společností, děláme WordPress instalace na Hostinger co nejjednodušší. Je to jen pouhé kliknutí. Ano - doslova doslova - můžete použít náš instalační program s jedním kliknutím k úplné instalaci aplikace WordPress na hostitelské platformě (se všemi potřebnými konfiguracemi) po jediném kliknutí a během několika okamžiků. Jakmile je instalace dokončena, můžete použít odkaz www.examplewebsite.com/wp-admin (stačí zadat své vlastní doménové jméno), abyste mohli přistupovat k administrační oblasti WordPress a začít.

Určitě ano! Jediné, co budete potřebovat pro migraci webového prohlížeče WordPress do počítače Hostinger, je jedno kliknutí! Celý proces migrace bude hladký, rychlý a nebudete muset vyvinout žádné úsilí. Pokud však máte potíže nebo překážky, stačí, abyste kontaktovali zkušeného a vysoce zkušeného týmu úspěšných zákazníků. Ujistěte se, že udělají vše pro to, aby vám pomohli s migračním procesem WordPress a odpověděli na jakékoli dotazy, které byste mohli mít.

Ne, to není. My, u společnosti Hostinger, jsme hrdí na to, že vždy zajistíme, aby bylo vše v pořádku. Stejná verze, kterou najdete na stránkách WordPress.org, bude k dispozici na vašem hostingu u společnosti Hostinger. Naši uživatelé mohou povolit automatické aktualizace prostřednictvím automatického instalátoru a WordPress se automaticky aktualizují při každé nové verzi. Na našich uživatelé nejsou absolutně žádná omezení; můžete si libovolně nainstalovat tolik témat a pluginů, jak chcete, přizpůsobit své stránky WordPress, přestože si přejete a máte přístup k hlavním souborům WordPress.

Můžeme velmi bezpečně říci, že Hostinger je velmi bezpečný web hosting. BitNinja používáme k zabezpečení našich serverů a je předním poskytovatelem zabezpečení serveru. Má špičkové funkce detekce a odstraňování škodlivého softwaru spolu s detekcí narušení a ochranou před dokonce i nejsložitějšími (D) DoS útoky. BitNinja je kolektivní zpravodajská schopnost také umožňuje shromáždit a vytvořit silnou oddanost proti všem útočným silám na všechny chráněné servery. Také používání přístavních a webových honeypotů hraje velkou roli v prevenci fatálních útoků. Stručně řečeno, bezpečnost by měla být nejmenší z vašich obav, když si vyberete Hostinger.

Připraven začít?

WordPress je jednoduché a dokonce snadnější se připojit, když se rozhodnete pro hostování aplikace WordPress s aplikací Hostinger. S bezplatnou 30denní zárukou vrácení peněz, 24/7 zákaznickou podporou a super rychlou hostitelskou službou není žádný důvod, abychom se s námi nedostali. Pokračujte a spusťte svůj WordPress cestu s Hostinger dnes!

Plaťte za skutečné web hostingové technologie, ne marketing!

Zastavte placení za marketing. Plaťte pouze za produkt .. Ušetřete inteligentní, jděte s levným web hosting bez ztráty kvalitní kvality! Vysoká cena neznamená vysokou kvalitu.

29,659,751

Klienti již ukládají

10,000+

Noví klienti každý den

24,894,152

Webové stránky byly spuštěny naživo

Začněte šetřit nyní!

All-in-one web hosting a název domény od

14
50
/měs