WordPress hosting

WordPress hosting

Snadná instalace, rychlé nastavení a okamžité spuštění s levným hostingem WordPress.
S Hostingerem je vše snadné.

Koupit TEĎ
 • Zaručen 99,9% uptime
 • Vynikající rychlost
 • Skvělá chatová podpora
 • 30denní záruka vrácení peněz
jak vidíte na forbesíchjak je vidět na médiujak je vidět na techradarujak je vidět na trustpilotjak je vidět na huffpostjak je vidět na bloomberku

Hostingová společnost, která miluje WordPress

NONSTOP podpora WordPressu

Zákaznická podpora společnosti Hostinger vám pomůže s vašimi záležitostmi a dotazy týkající se WordPressu každý den po celý den. Díky NONSTOP podpoře budete moci zůstat v klidu, protože naši odborníci na WordPress opraví veškeré problémy týkající se vaší nové webové stránky. Pro náš tým pro úspěch zákazníků není žádný úkol příliš malý nebo velký!

Instalace aplikace WordPress na jedno kliknutí

Zapomeňte na komplikované a časově náročné nastavení programu WordPress, které bylo v minulosti běžné. Po vyplnění našeho jednoduchého formuláře zde na Hostingeru stačí, abyste otevřeli svůj ovládací panel, zadali své údaje, kliknuli na tlačítko a nainstalovali WordPress. Je to tak jednoduché.

Navržen pro výkon

Našemu rychlému hostingu WordPress můžete plně důvěřovat. Pomocí protokolů HTTP / 2, PHP7.4, NGINX a vlastních předem nainstalovaných modulů pro ukládání do mezipaměti WordPressu dosahujeme bezkonkurenční rychlosti načítání všech našich klientských stránek. Návštěvníkům vašeho webu se grafika, text i soubory načtou okamžitě.

Bezpečnost, která vám učaruje

Hostinger dokáže odhalit a zničit veškeré kybernetické útoky na vaše webové stránky pomocí těch nejlepších bezpečnostních technologií od společnosti BitNinja. Díky partnerství Hostingeru s BitNinja jsou všechny námi hostované webové stránky chráněny technologií BitNinja, která poskytuje plnou obranu proti všem automatizovaným útokům.

Připraveno pro vývojáře

Není to poprvé, co pracujete na vývoji WordPressu? Máte štěstí! Namísto pouhého ukládání vašich složek v cloudu zaujímá Hostinger ohledně hostování webů, vlastněných developery, proaktivní přístup. Užijte si WP-CLI a GIT a získáte maximální kontrolu nad vývojem WordPressu.

30denní záruka vrácení peněz

Jsme natolik přesvědčeni o tom, že hosting na bázi WordPressu si lidé z celého světa zamilují pro jeho snadnost použití, cenovou dostupnost a rychlost, že nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Hostujte své webové stránky bez zbytečných výdajů a vydělávejte co nejvíce ze všech našich funkcí a výhod. Tak bude výhra na obou stranách.

Vyberte si svůj balíček pro WordPress hosting

30denní záruka vrácení peněz.

WordPress Starter

Kč 216,69
UŠETŘETE 82%
38
99
/měs

Kč 77,00/měs při obnovení

 • Neomezený počet webů
 • 20 GB diskového prostoru
 • Neomezený bandwidth
 • Automatizované týdenní zálohy
 • Jetpack Free
Nejoblíbenější

WordPress Premium

Kč 533,55
UŠETŘETE 75%
135
09
/měs

Kč 353,79/měs při obnovení

 • Neomezený počet webů
 • 40 GB diskového prostoru
 • Neomezený bandwidth
 • Automatizované denní zálohy
 • Jetpack Personal

WordPress Business

Kč 1.067,09
UŠETŘETE 75%
271
05
/měs

Kč 707,55/měs při obnovení

 • Neomezený počet webů
 • 80 GB diskového prostoru
 • Neomezený bandwidth
 • Automatizované denní zálohy
 • Jetpack Premium
 • visa
 • paypal
 • bitpay
 • maestro
 • mastercard
 • trustpay

Podpora 24 hodin denněPodpora 24 hodin denně

Bezpečné platbyBezpečné platby

Vyzkoušejte nás 30 dní bez rizika!30-denní bezriziková zkouška!

Jsme rychlí . Je to fakt.

Statistika rychlosti hostingu

Doba odezvy je 0 ms . Nejrychlejší načítání webových stránek.

SiteGround statistiky rychlosti

Doba odezvy je v průměru 0 ms .

Máte hosting u jiného poskytovatele?

Zatímco u jiných poskytovatelů musíte za převody stránek platit, náš tým pro úspěch zákazníků vám stránky převede zdarma!

Proč Hosting WordPress?

Proč WordPress?

WordPress je platforma, které důvěřuje 28% uživatelů internetu, a to z dobrého důvodu. Je to jednoduchý nástroj vhodný nejen pro začátečníky ve tvorbě webu, ale i pro zkušené vývojáře. S tisíci pluginů, šablon a schopností spravovat celý svůj obsah na jednom jednoduchém rozhraní, proč hledat jinde? Nastavte si WordPress na Hostingeru ještě dnes.

Víceúčelový

WordPress lze použít k vytvoření všeho od vstupní stránky k plně funkční online členské komunitě. Pomocí aplikace WordPress můžete spravovat obsah, uspořádání i funkce vašeho webu - to vše z jediného ovládacího panelu. Váš svět je WordPress.

Snadno naučitelný

Ať už jste profesionální vývojář nebo úplný nováček ve tvorbě webových stránek a kódování, WordPress je tu pro vás. Jako nejoblíbenější CMS na světě, WordPress také přichází s nekonečnou zásobou výukových programů, návodů a vývojových příruček, abyste vždy měli pomoc v případě, že si s něčím nebudete vědět rady.

A mnohem víc...

Díky jedinečným adresářům pluginů, doplňků, widgetů, šablon a motivů je WordPress ideální pro každého majitele domény, který si chce vylepšit vzhled a pocit ze svého online prostoru. WordPress navíc nabízí kvalitní SEO a pomůže vám založit stránky a přilákat návštěvníky.

WordPress hosting : Nejčastější dotazy (FAQ)

Odpovědi na často kladené otázky týkající se hostingu WordPress a WordPressu samotného.

WordPress je sofistikovaný open-source nástroj, který lze nainstalovat na webový server, a s jehož pomocí můžete vytvořit web, komunitu, blog nebo síť uživatelů. Je napsán v PHP a je široce považován za nejjednodušší, a přesto nejefektivnější a nejsilnější systém správy obsahu (CMS) na dnešním trhu. WordPress používá mnoho společností Fortune 500 a další renomované blogy, jako je TechCrunch a Mashable. Díky velkému množství bezplatných tutoriálů, motivů, pluginů a rozšíření je WordPress užitečným nástrojem jak pro začínající tvůrce webu, tak pro zkušené vývojáře.

WordPress byl původně spuštěn jako platforma pro blogery. V současné době ho jako publikační software používají ty nejsložitější internetové obchody, komunity, blogy a uživatelské sítě. Ve WordPressu můžete vytvořit jakýkoliv druh webu. Od osobního blogu, přes e-shop, až ke stránkám s pracovními nabídkami; od portfolií až po online komunity; a od webových stránek Wiki po přidružené webové stránky.

WordPress se od běžného webhostingu liší díky své efektivitě, výkonu a zdrojům. Hostinger nabízí hostingové balíčky, optimalizované na hostování ve WordPressu. S našimi sofistikovanými platformami budete moci na svých webových stránkách používat zajímavé funkce jako WP-CLI, GIT a SSH. Aplikaci WordPress na našich serverových serverech můžete instalovat jediným kliknutím. S předinstalovanými pluginy pro ukládání do mezipaměti WordPressu bude rychlost a výkon vašich webových stránek brilantní!

Nechceme se chlubit, ale v porovnání s ostatními webhostingovými společnostmi se na Hostingeru snažíme, aby instalace WordPressu pro vás byla co nejjednodušší. Stačí jediné kliknutí. Ano, je to tak, díky našemu programu nainstalujete WordPress (včetně všech potřebných konfigurací) na hostitelské platformě doslova jediným kliknutím a v jediném okamžiku. Jakmile je instalace dokončena, můžete použít odkaz www.nazevstranky.com/wp-admin (stačí zadat své vlastní doménové jméno), abyste mohli vstoupit do rozhraní pro správu WordPress a začít.

Určitě ano! Jediné, co budete muset pro převedení vašeho WordPress webu k Hostingeru udělat, je jediné kliknutí! Celý proces převedení hostingu proběhne rychle, hladce, a vy nebudete muset vyvinout žádné úsilí. V případě problémů stačí, abyste kontaktovali zkušeného pracovníka našeho týmu pro úspěch zákazníků. Ti udělají vše proto, aby vám s převedením WordPressu pomohli, a také odpoví na jakékoliv vaše dotazy.

Ne, to není. My v Hostingeru jsme hrdí na to, že vám můžeme vždy poskytnout aktuální verzi. Stejná verze, kterou najdete na stránkách WordPress.org, vám bude k dispozici na vašem hostingu u společnosti Hostinger. Naši uživatelé si mohou aktivovat automatické aktualizace prostřednictvím automatického instalátoru a WordPress se bude vždy aktivovat na nejnovější verzi.

Můžeme bezpečně prohlásit, že Hostinger je velmi bezpečný webhosting. K zabezpečení našich serverů používáme software BitNinja, který je předním poskytovatelem zabezpečení serveru. Má špičkové funkce pro detekci a odstranění škodlivého malware spolu s detekcí rušivého zásahu a ochranou před sofistikovanými (D)DoS útoky. Schopnost kolektivní inteligence software BitNinja také umožňuje shromáždit a vytvořit silnou odolnost proti veškerým útokům na chráněné servery. Také používání portových a webových honeypotů hraje obrovskou roli v prevenci fatálních útoků. Ve zkratce, pokud svůj hosting svěříte společnosti Hostinger, můžete si být jisti jeho zabezpečením.

Jste připraveni začít?

Pokud se rozhodnete WordPress hostovat u Hostingeru, pak pro vás bude snadné ho použít a ještě snadnější ho spustit. Bezplatná 30denní záruka vrácení peněz, nonstop zákaznická podpora a super rychlý hosting - to jsou velmi pádné důvody proč používat WordPress u Hostingeru. Pojďme na to! Začněte používat WordPress u Hostingeru ještě dnes!

Plaťte pouze za webhostingové technologie, ne marketing!

Přestaňte platit za marketing. Plaťte pouze za produkt. Šetřete chytře, kupte si levný a vysoce kvalitní hosting! Vysoká cena nezaručuje vysokou kvalitu.

29,659,751

šetřících klientů

10,000+

nových klientů každý den

24,894,152

spuštěných webů

Ušetřete nyní!

Webhosting a doménové jméno v jednom již od

14
50
/měs