Webhosting zdarma

Nebo si pořiďte balíček Premium a při ročním předplatném získejte osobní doménu, doživotní SSL certifikát a ochranu proti DDoS útokům zdarma.

Balíčky od
36,99 /měs
Nabídka končí za:
- : - : - : -
Webhosting zdarma

Vyberte si mezi placeným a bezplatným hostingem

Platební podmínky

Proč Hostinger?

Ve společnosti Hostinger chápeme, že budování moderních webových stránek vyžaduje stabilní, bezpečné a optimalizované webové prostředí. Zároveň věříme, že byste za něj neměli utratit celé jmění.

Icon
OptimalizovanéZabezpečenéRychléVhodné pro vývojáře
OptimalizovanéZabezpečenéRychléVhodné pro vývojáře

Bezplatný webhosting optimalizovaný pro WordPress

Staráme se o to, aby vše – od našich serverů až po tým odborné podpory – bylo přizpůsobeno pro váš nejlepší zážitek z WordPress hostingu. Navíc naši platformu neustále zdokonalujeme, abychom zajistili 99,99% uptime, takže vaše webové stránky budou vždy dostupné.

Bezplatný webhosting optimalizovaný pro WordPress

Proč 000Webhost?

Bezplatný hosting může být pro vaše online podnikání velmi dobrým výchozím bodem. 000webhost je nejuznávanější poskytovatel, který nabízí bezplatný webhosting a doménové služby včetně ovládacího panelu. Své webové stránky můžete s využitím spolehlivých služeb spustit, aniž byste utratili jedinou korunu.

Spousta diskového prostoru a šířky pásma

Každý bezplatný webhostingový účet se může pochlubit 300 MB diskového prostoru a 3 GB bandwidthu (šířky pásma). Díky naší technologii cloudového úložiště můžete své webové stránky snadno vytvářet i spravovat. Až budete připraveni na další krok, můžete přejít z bezplatného hostingu na balíček sdíleného hostingu Premium, Business nebo Cloud Startup.

Servery DNS chráněné službou Cloudflare, PHP, MySQL a FTP

Nabízíme komplexní bezplatný hosting s PHP, MySQL a FTP. Své webové stránky můžete také chránit před nežádoucími návštěvníky pomocí ochrany Cloudflare DNS Firewall. Tato služba je umístěna před vašimi DNS servery, chrání vaši infrastrukturu a odesílá pouze požadovaný provoz. Aktivace služby Cloudflare je jednoduchá a navíc zdarma – stačí na ni nasměrovat DNS záznamy vaší domény.

Bezplatný hosting na SSD

Rychlost webových stránek je stejně důležitá jako jejich dostupnost. Díky cloudové infrastruktuře 000webhost se vaše bezplatné webové stránky budou načítat rychle a bez zpoždění. Naše technologie vyniká dedikovanými servery s procesory Intel Xeon, 24 GB RAM a nejnovější generací SSD disků.
Proč 000Webhost?

Bezplatný hosting WordPress

Díky našemu bezproblémovému a automatizovanému enginu pro WordPress můžete mít svůj blog nebo firemní webové stránky zprovozněné během několika minut. Bez reklam a bez starostí s technickými konfiguracemi. Jednoduše nahrajte soubory přes FTP nebo WordPress, vytvořte MySQL databáze a spusťte cronové úlohy – anebo nechte vše na běžet na autopilota.

Oceňovaný poskytovatel bezplatného hostingu

Již 10 let v řadě byl 000webhost oceněn jako "Nejlepší bezplatná platforma pro hostování webových stránek" pro začátečníky. Jednoduchost ovládacího panelu, přístup k bezplatnému nástroji pro tvorbu webu, velký výběr webhostingových funkcí a podpůrná komunita uživatelů činí z platformy 000webhost skvělý hosting, který je zcela zdarma.
Proč 000Webhost?

Začněte svou úspěšnou online cestu s 000webhost

Získat webhosting zdarma

Služba 000webhost od společnosti Hostinger garantuje spolehlivé servery, stoprocentní absenci reklam na vašich webových stránkách a 99,9% dostupnost. Naučte se programovat a experimentovat s PHP, MySQL, FTP a cPanelem. Vytvořte si zdarma webové stránky, vytvořte si blog WordPress nebo navrhněte krásný internetový obchod během několika minut.

Dokonalý hosting zdarma s ovládacím panelem

Vše, co potřebujete k vytvoření, spuštění a rozšiřování vašeho prvního webu. Náš bezplatný webhosting poskytuje ideální prostředí pro experimentování a poznávání digitálního světa. Je to místo, kde začínající weboví začátečníci vyrůstají v profesionály.
Začněte svou úspěšnou online cestu s 000webhost

Pokročilý nástroj pro tvorbu webu

Pokročilý nástroj pro tvorbu webu
30denní záruka vrácení peněz

Pokud nebudete 100% spokojeni, můžete do 30 dnů od nákupu požádat o vrácení peněz. Bez problémů, bez rizika. Další informace naleznete v našich Zásadách vracení peněz (mohou existovat výjimky).

Často kladené otázky o bezplatném webhostingovém balíčku

Zde naleznete odpovědi na často kladené otázky o našem bezplatném webhostingu.

Jak se liší bezplatný webhosting od placeného?

Icon

Je bezplatný webhosting dobrý?

Icon

Jak mohu získat webhosting zdarma?

Icon

Jak mohu s webhostingem získat doménu zdarma?

Icon

Jaký druh webhostingu potřebuji?

Icon

Nabízí 000webhost také hostingové řešení pro WordPress?

Icon

Mohu přejít z 000webhost na Hostinger?

Icon

Jaké jsou výhody a nevýhody bezplatného webhostingu?

Icon