Hosting pro Minecraft servery

Od spuštění Minecraft serveru vás dělí jen pár kliků

30denní záruka vrácení peněz

Hosting pro Minecraft serveryHosting pro Minecraft servery

Funkce hostingu Minecraft

Snadná instalace
Snadná instalace

Pomocí panelu Multicraft nastavíte svůj server za pár minut. S operačními systémy Ubuntu 18, Centos 7 nebo Debian 9 si můžete také vyzkoušet manuální nastavení.

Ochrana před DDoS
Ochrana před DDoS

Všechny balíčky obsahují pokročilou automatickou hardwarovou ochranu, která ručí za to, že je váš server zabezpečen.

Zálohy
Zálohy

S VPS založeným na cloudu můžete své soubory obnovit během několika vteřin v jakoukoliv denní dobu.

Bezplatné MySQL
Bezplatné MySQL

Pomocí ovládacího panelu Hostinger nastavíte databázi MySQL několika kliknutími.

Modpacky a pluginy
Modpacky a pluginy

Součástí všech balíčků je plný root přístup, který vám umožní instalovat libovolné mody a pluginy.

Rychlé SSD disky
Rychlé SSD disky

Používáme nejnovější procesory Intel Xeon s terabajty prostoru na SSD discích.

Jednoduchá instalace s panelem Multicraft

Pomocí panelu Multicraft můžete svůj Minecraft server spravovat velmi snadno. Všechny hostingové balíčky pro Minecraft zahrnují plný root přístup a flexibilní nástroj, který vám umožní přidávat nebo odebírat jakékoliv mody či pluginy několika málo kliknutími.

Jednoduchá instalace s panelem Multicraft

Zálohy podnikových dat na nejvyšší úrovni

Součástí všech balíčků je cloudové VPS s dvojitou ochranou RAID, které lze naprosto kdykoliv obnovit během pár vteřin. Získejte k nim přístup pomocí ovládacího panelu Hostinger VPS hosting. Využít také můžete pokročilý přístup k záložnímu úložišti.

Zálohy podnikových dat na nejvyšší úrovni

Neomezené modpacky

Součástí každého balíčku jsou předinstalované mody, které můžete kdykoli přidat nebo odebrat. S plným root přístupem můžete neomezeně přidávat i vlastní mody.

Neomezené modpacky

Servery po celém světě

Užijte si nejnižší latenci a nepřekonatelnou spolehlivost, jichž dosahujeme používáním globálně propojených Tier-3 datových center.

Servery po celém světěServery po celém světě

Hledáte něco jiného?

30denní záruka vrácení peněz

Pokud nebudete z jakéhokoliv důvodu s našimi službami spokojeni, platbu vám vrátíme. Bez problémů a bez rizika.

Často kladené otázky o Minecraft hostingu

Zde naleznete odpovědi na časté otázky o Minecraft hostingu.

Minecraft je dobrodružná videohra, která si od svého vydání v roce 2011 získala obrovskou popularitu po celém světě. Hra, za níž stojí švédský herní vývojář Markus Persson a jeho firma Mojang, nechává hráče dolovat bloky a pak je libovolně přetvářet. V 3D světě hráči prokazují velkou kreativitu: zkoumají okolí, shromažďují zdroje, přetvářejí bloky a pak spolu bojují. K dispozici je více herních režimů i multiplayerových verzí. K polovině roku 2018 se tato hra mohla pochlubit více než 91 miliony aktivních hráčů měsíčně. Minecraft je všeobecně považován za jednu z nejpopulárnějších videoher vůbec - prodalo se ho přes 177 milionů kopií po celém světě napříč platformami a zařízeními.

Pomocí ovládacího panelu VPS od Hostingeru můžete hostovat a spravovat svůj vlastní virtuální server. Naše dedikované hostingové zdroje pro VPS vám umožní restartovat server, instalovat nové webové skripty nebo provést rychlou a pohodlnou změnu hesel v reálném čase.

Nastavení serveru pro Minecraft je jednoduchý proces o jediném kroku. Stačí si pořídit vybraný hostingový balíček pro Minecraft a dokončit nákup. Nastavení minecraftového serveru se provede téměř okamžitě.

Nastavení proběhne okamžitě - no nezní to skvěle? Zapomeňte na minuty a hodiny strávené čekáním! S Hostingerem se váš VPS server pro Minecraft nastaví během několika vteřin, a to už ve chvíli, kdy úspěšně dokončíte svůj nákup.

Hostinger vám nabízí hned několik balíčků pro hosting minecraftového serveru. Pokud s Minecraftem teprve začínáte a chcete hrát jen s přáteli nebo s malou komunitou lidí, můžete začít se základním balíčkem zvaným Alex. Získáte tak kapacitu 2 GB za 203,99 Kč měsíčně, což představuje obří SLEVU ve výši 55 %! Chcete hrát s více hráči při vyšším bandwidthu? Můžete si vybrat z balíčků Creeper, Herobrine nebo Enderman. Na nabídku hostingových balíčků pro minecraftové servery se můžete podívat tady.

Pořízení hostingové služby pro Minecraft je hračka! Stačí si vybrat jeden z našich pěti hostingových balíčků a dokončit nákupní transakci. Jakmile se tak stane, můžete svou oblíbenou hru začít hrát během několika minut!

To rozhodně ano! Máme třicetidenní záruku na vrácení peněz, která se vztahuje na všechny naše hostingové balíčky pro Minecraft. Pokud nebudete s naším hostingem nebo jinými službami zcela spokojeni, rádi vám vrátíme peníze!

Hostingový balíček pro Minecraft můžete změnit několika kliknutími! Stačí přejít do svého klientského účtu a tam si změnu balíčku objednat. Server se podle toho okamžitě v reálném čase aktualizuje, aniž byste přišli o svá nastavení či data. Ať už vlastníte velkokapacitní minecraftové servery, nebo server vytváříte poprvé, užívejte si naprostou volnost a spolehlivost našich služeb. Přizpůsobte si hostingové možnosti pro svůj Minecraft podle potřeby díky praktickým a flexibilním hostingovým balíčkům od Hostingeru.

Registrace osobního doménového jména pro váš minecraftový hostingový server není nic těžkého. Klikněte sem a zaregistrujte si své jedinečné doménové jméno - už od 23,00 Kč !

Naše Minecraft hosting servery se nacházejí v pěti různých lokacích: ve Spojených státech, Velké Británii, Nizozemsku, Singapuru a Litvě (tam teprve probíhají přípravné práce). Hostinger poskytuje 100% spolehlivý hosting pro Minecraft s nejnižší možnou dobou zpoždění.

Naše servery pro hosting Minecraftu využívají nejpokročilejší hardware včetně procesorů Intel třídy Xeon a nejnovější generaci SSD pevných disků Intel. Užívejte si vždy spolehlivý a konzistentní výkon.

Svoji IP adresu naleznete v sekci VPS ovládací panel v hPanelu.

Ale ovšem! Nainstalujte si jakýkoliv minecraftový svět či modpack, který se vám líbí! S našimi upravenými .jar oprávněními můžete nainstalovat libovolné soubory jar. Hrajte si po svém.

Hostingový server pro Minecraft běží na pokročilé verzi Multicraftu, která vám poskytuje absolutní kontrolu a flexibilitu. Přizpůsobte si svůj virtuální minecraftový server prostřednictvím správy přímo z prohlížeče, nahráním vlastních souborů nebo instalací serverových typů podle svých potřeb.

Rozhodně ano! Umístění vašeho hostingového serveru pro Minecraft lze kdykoli změnit. Ve chvíli, kdy našim expertům na Minecraft hosting pošlete žádost, okamžitě vám pomohou se přesunem. Upozorňujeme, že po převodu dojde ke změně vaší IP adresy.

Samozřejmě, že můžete! Hostinger vám poskytne plný root přístup k serveru a souborům pro váš virtuální server. Pomocí tohoto typu přístupu můžete konfiguraci libovolně upravovat. Přejete si sami nahrávat nebo spravovat serverové soubory? Jen do toho, použijte na to libovolného FTP klienta třetí strany nebo svůj ovládací panel.

Ano, dostanete! Hostinger poskytuje dedikované ipV6 a ipV4 adresy s každým balíčkem pro hosting Minecraftu, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Užijte si kompletní root přístup ke svému virtuálnímu serveru v rámci libovolného balíčku pro Minecraft hosting server. Tento typ přístupu vám umožní upravovat konfiguraci serveru podle vašich potřeb a preferencí.