Plně konfigurovatelný server Minecraft

Mějte naprostou kontrolu nad svým herním serverem s VPS přednastaveným pro Minecraft.

30denní záruka vrácení peněz

Hosting pro Minecraft serveryHosting pro Minecraft servery

Funkce hostingu Minecraft

Snadná instalace
Snadná instalace

Pomocí panelu Multicraft nastavíte svůj server za pár minut. S operačními systémy Ubuntu 18, CentOS 7 nebo Debian 9 si můžete také vyzkoušet manuální nastavení.

Dedikované protokoly IPv4/IPv6
Dedikované protokoly IPv4/IPv6

Náš balíček pro VPS Minecraft hosting obsahuje dedikované adresy protokolu IPv6 a IPv4.

Zálohy
Zálohy

S VPS založeným na cloudu můžete své soubory obnovit během několika vteřin v jakoukoliv denní dobu.

Typy serverů pro Minecraft
Typy serverů pro Minecraft

Podporujeme následující typy Minecraft serverů: oficiální, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow a Bedrock (pocket). Mezi požadovanými verzemi serverů Minecraft můžete libovolně přepínat pomocí našeho automatického systému stahování souborů JAR.

Modpacky a pluginy
Modpacky a pluginy

Díky našemu systému instalace pluginů lze pluginy Spigot Minecraft nainstalovat pomocí několika kliknutí. V případě potřeby můžete vlastní pluginy nahrát také pomocí panelu Správce souborů nebo FTP/SSH.

Rychlé SSD disky
Rychlé SSD disky

Aby byl váš server rychlý a hráči spokojení, používáme nejnovější procesory Intel Xeon s terabajty diskového prostoru SSD.

Snadné nastavení pomocí herního panelu

S herním panelem Hostinger můžete snadno spravovat svůj Minecraft server. Všechny hostingové balíčky pro Minecraft nabízejí plný root přístup a flexibilní nástroj, který vám umožní přidávat nebo odebírat jakékoliv mody či pluginy několika málo kliknutími.

Snadné nastavení pomocí herního panelu

Zálohy podnikových dat na nejvyšší úrovni

Součástí všech balíčků je cloudové VPS s dvojitou ochranou RAID, které lze naprosto kdykoliv obnovit během pár vteřin. Získejte k nim přístup pomocí ovládacího panelu Hostinger VPS hosting. Využít také můžete pokročilý přístup k záložnímu úložišti.

Zálohy podnikových dat na nejvyšší úrovni

Neomezené modpacky

Součástí každého balíčku jsou předinstalované mody, které můžete kdykoli přidat nebo odebrat. S plným root přístupem můžete neomezeně přidávat i vlastní mody.

Neomezené modpacky

Servery po celém světě

Užijte si nejnižší latenci a nepřekonatelnou spolehlivost, jichž dosahujeme používáním globálně propojených Tier-3 datových center.

Servery po celém světěServery po celém světě

Hledáte něco jiného?

30denní záruka vrácení peněz

Pokud nebudete z jakéhokoliv důvodu s našimi službami spokojeni, platbu vám vrátíme. Bez problémů a bez rizika.

Často kladené otázky o Minecraft hostingu

Zde naleznete odpovědi na časté otázky o Minecraft hostingu.

Minecraft je dobrodružná videohra, která si od svého vydání v roce 2011 získala obrovskou popularitu po celém světě. Hra, za níž stojí švédský herní vývojář Markus Persson a jeho firma Mojang, nechává hráče dolovat bloky a pak je libovolně přetvářet. V 3D světě hráči prokazují velkou kreativitu: zkoumají okolí, shromažďují zdroje, přetvářejí bloky a pak spolu bojují. K dispozici je více herních režimů i multiplayerových verzí. K polovině roku 2018 se tato hra mohla pochlubit více než 91 miliony aktivních hráčů měsíčně. Minecraft je všeobecně považován za jednu z nejpopulárnějších videoher vůbec - prodalo se ho přes 177 milionů kopií po celém světě napříč platformami a zařízeními.

Pomocí ovládacího panelu VPS od Hostingeru můžete hostovat a spravovat svůj vlastní virtuální server. Naše dedikované hostingové zdroje pro VPS vám umožní restartovat server, instalovat nové webové skripty nebo provést rychlou a pohodlnou změnu hesel v reálném čase.

Nastavení serveru pro Minecraft je jednoduchý proces o jediném kroku. Stačí si pořídit vybraný hostingový balíček pro Minecraft a dokončit nákup. Nastavení minecraftového serveru se provede téměř okamžitě.

Nastavení Minecraft VPS serveru trvá 10 15 minut. Zapomeňte na dlouhé hodiny čekání!

Hostinger vám nabízí hned několik balíčků pro hosting minecraftového serveru. Pokud s Minecraftem teprve začínáte a chcete hrát jen s přáteli nebo s malou komunitou lidí, můžete začít se základním balíčkem zvaným Alex. Získáte tak kapacitu 2 GB za 203,99 Kč měsíčně, což představuje obří SLEVU ve výši 55 %! Chcete hrát s více hráči při vyšším bandwidthu? Můžete si vybrat z balíčků Creeper, Herobrine nebo Enderman. Na nabídku hostingových balíčků pro minecraftové servery se můžete podívat tady.

Pořízení hostingové služby pro Minecraft je hračka! Stačí si vybrat jeden z našich pěti hostingových balíčků a dokončit nákupní transakci. Jakmile se tak stane, můžete svou oblíbenou hru začít hrát během několika minut!

Rozhodně ano! Na všechny naše hostingové balíčky Minecraft poskytujeme 30denní záruku vrácení peněz. Pokud nebudete s naším balíčkem nebo službou zcela spokojeni, bez prodlení vám vrátíme peníze v plné výši.

Hostingový balíček pro Minecraft můžete změnit několika kliknutími! Stačí přejít do svého klientského účtu a tam si změnu balíčku objednat. Server se podle toho okamžitě v reálném čase aktualizuje, aniž byste přišli o svá nastavení či data. Ať už vlastníte velkokapacitní minecraftové servery, nebo server vytváříte poprvé, užívejte si naprostou volnost a spolehlivost našich služeb. Přizpůsobte si hostingové možnosti pro svůj Minecraft podle potřeby díky praktickým a flexibilním hostingovým balíčkům od Hostingeru.

Registrace osobního doménového jména pro váš minecraftový hostingový server není nic těžkého. Klikněte sem a zaregistrujte si své jedinečné doménové jméno - už od 23,00 Kč !

Naše Minecraft hosting servery se nacházejí v pěti různých lokacích: ve Spojených státech, Velké Británii, Nizozemsku, Singapuru a Litvě (tam teprve probíhají přípravné práce). Hostinger poskytuje 100% spolehlivý hosting pro Minecraft s nejnižší možnou dobou zpoždění.

Naše servery pro hosting Minecraftu využívají nejpokročilejší hardware včetně procesorů Intel třídy Xeon a nejnovější generaci SSD pevných disků Intel. Užívejte si vždy spolehlivý a konzistentní výkon.

Svoji IP adresu naleznete v sekci VPS ovládací panel v hPanelu.

Ale ovšem! Nainstalujte si jakýkoliv minecraftový svět či modpack, který se vám líbí! S našimi upravenými .jar oprávněními můžete nainstalovat libovolné soubory jar. Hrajte si po svém.

Hostingový server pro Minecraft běží na pokročilé verzi Multicraftu, která vám poskytuje absolutní kontrolu a flexibilitu. Přizpůsobte si svůj virtuální minecraftový server prostřednictvím správy přímo z prohlížeče, nahráním vlastních souborů nebo instalací serverových typů podle svých potřeb.

Rozhodně ano! Umístění vašeho hostingového serveru pro Minecraft lze kdykoli změnit. Ve chvíli, kdy našim expertům na Minecraft hosting pošlete žádost, okamžitě vám pomohou se přesunem. Upozorňujeme, že po převodu dojde ke změně vaší IP adresy.

Samozřejmě, že můžete! Hostinger vám poskytne plný root přístup k serveru a souborům pro váš virtuální server. Pomocí tohoto typu přístupu můžete konfiguraci libovolně upravovat. Přejete si sami nahrávat nebo spravovat serverové soubory? Jen do toho, použijte na to libovolného FTP klienta třetí strany nebo svůj ovládací panel.

Zásuvné moduly Spigot Minecraft Plugins můžete nyní snadno nainstalovat pomocí našich pluginů. Systém nainstalujete pomocí několika kliknutí. Pokud chcete, můžete nahrát vlastní pluginy pomocí panelu Správce souborů nebo FTP/SSH.

Ano, dostanete! Hostinger poskytuje dedikované ipV6 a ipV4 adresy s každým balíčkem pro hosting Minecraftu, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Užijte si kompletní root přístup ke svému virtuálnímu serveru v rámci libovolného balíčku pro Minecraft hosting server. Tento typ přístupu vám umožní upravovat konfiguraci serveru podle vašich potřeb a preferencí.

Podporujeme následující typy serverů: oficiální, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow a Bedrock (pocket). Mezi požadovanými verzemi serverů Minecraft můžete libovolně přepínat pomocí našeho automatického systému stahování souborů JAR.

Podporujeme nejnovější verze jazyku JAVA a umožňujeme vám kdykoli snadno přepínat mezi jednotlivými JAVA verzemi pomocí ovládacího panelu.

Protože máte Minecraft server pod svou vlastní kontrolou, můžete jeho diskový prostor a zdroje využívat podle libosti. Můžete například přidělovat a používat neomezené množství herních serverů.

Plný root přístup vám umožní přidávat libovolné herní prvky. Kromě výchozích aplikací můžete na svůj Minecraft server nainstalovat i aplikace jako Mumble, LiveChat, Teamspeak a další VOIP systémy, abyste koncovým uživatelům umožnili využívat jej opravdu naplno.

Každý balíček obsahuje dedikované adresy IPV4 a IPV6.