CyberPanel VPS hosting: nejlepší ovládací panel pro webhosting

CyberPanel je založen na technologii LiteSpeed a umožňuje uživatelům provádět úkoly rychleji, bezpečněji a efektivněji.

CyberPanel VPS hosting: nejlepší ovládací panel pro webhostingCyberPanel VPS hosting: nejlepší ovládací panel pro webhosting

Jednoduchý. Rychlý. Spolehlivý.

Parametry balíčku
vCPU
Paměť (RAM)
SSD úložiště
Skóre Geekbench
Bandwidth
Dedikované adresy IPv4 a IPv6
Plný root přístup
Síť o rychlosti 100 Mb/s
Týdenní zálohy
Modul LSCache
Nasazení GIT
Automatický instalátor
ModSecurity
Zálohování/obnova jedním kliknutím
SSL zdarma
Správce Dockeru
Podpora protokolu HTTP/3

VPS 1

VPS 1

90,05 Kč /měs
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 jádro
1 GB
20 GB
608
1 TB

VPS 2

VPS 2

203,99 Kč /měs
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 jádra
2 GB
40 GB
991
2 TB

VPS 4

VPS 4

363,55 Kč /měs
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 jádra
4 GB
80 GB
1 770
4 TB

VPS 8

VPS 8

1.799,00 Kč /měs
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 jader
16 GB
250 GB
3 800
12 TB

Hledáte něco jiného? Prohlédněte si naši nabídku balíčků VPS.

Funkce CyberPanelu

LSCache

Mezipaměť LiteSpeed nabízí integrovaný modul s pluginy pro vytváření dynamického obsahu. Zrychlete svůj WordPress, Joomlu, Drupal, MediaWiki a další.

Nasazení GIT

Propojte repozitáře Github a GitLab a nasazujte kód několika kliknutími pomocí webhooků GIT.

Automatický instalátor

Co je potřeba k instalaci platforem WordPress (s LSCache), Joomla a PrestaShop v CyberPanelu? Jedno kliknutí.

Podpora ukládání více objektů

Jednoduchá integrace objektů do mezipaměti. Pomocí CyberPanelu můžete integrovat objekty, jako je Redis, Memcached nebo LiteSpeed Memcached (LSMCD).

Snadné zálohování i obnova

Zálohovat a obnovovat můžete z Disku Google, AWS S3, vzdáleného SFTP nebo místního počítače – vše jedním kliknutím.

Podpora HTTP/3 a QUIC

Nejnovější protokol HTTP zajišťuje vyšší výkon při načítání více objektů najednou, rychlé připojení, opakované zasílání ztracených paketů a nejnižší možnou latenci.

Testovací prostředí pro WordPress

Vyhněte se zbytečným rizikům spojeným s testováním v ostrém provozu. Před spuštěním experimentujte a provádějte změny v dedikovaném testovacím prostředí.

Testovací prostředí pro WordPress

Intuitivní nastavení

Správa serveru je snadná a nenáročná. Používáním nástroje OpenLiteSpeed na webovém serveru získáte přístup ke všem funkcím LiteSpeed.

Intuitivní nastavení

Webový terminál a příkazový řádek

Každý, kdo rád pracuje v textovém terminálu, si v CyberPanelu může dopřát luxus rozhraní příkazového řádku. To vám umožní replikovat práci, kterou provádíte v ovládacím panelu, prostřednictvím příkazového řádku. Pomocí webového terminálu můžete snadno přistupovat ke svému VPS SSH serveru a provádět úlohy z přímo prohlížeče.

Webový terminál a příkazový řádek

Používané technologie

OpenLiteSpeed

OpenLiteSpeed

Webový server OpenLiteSpeed/LiteSpeed

Pure-FTPD

Pure-FTPD

Server pro přenos souborů Pure-FTPD

MariaDB

MariaDB

Databázový server MariaDB

GIT

GIT

Systém správy verzí GIT

Správce Dockeru

Správce Dockeru zjednodušuje management dockerových kontejnerů a imagí. Vyhledávejte a stahujte image z Docker Hubu nebo vytvářejte kontejnery z dostupných či stažených imagí – to vše pár kliky.

Správce Dockeru

Integrované zabezpečení

CyberPanel disponuje nástrojem SpamAssassin, který zabraňuje šíření nevyžádané pošty, a výchozí instalací nástroje FirewallD pro posílení ochrany a zabezpečení.

Integrované zabezpečení

CyberPanel VPS Hosting - VPS s Rychlým Ovládacím Panelem

Užijte si nejnižší latenci a nepřekonatelnou spolehlivost, jichž dosahujeme používáním globálně propojených Tier-3 datových center.

Vps servers locationsVps servers locations

Hledáte něco jiného?

Často kladené otázky o hostingu s CyberPanelem

Zde naleznete odpovědi na časté otázky o CyberPanelu.

CyberPanel je webhostingový ovládací panel založený na technologii OpenLiteSpeed. Disponuje řadou pozoruhodných nástrojů, jako je automatické zálohování, automatické SSL, FTP server a správa PHP. Svůj webový server můžete převést z OpenLiteSpeed na LiteSpeed pouze jedním kliknutím.

S CyberPanelem můžete mít neomezený počet bezplatných SSL Let's Encrypt. Zde je návod k instalaci.

 • Přihlaste se do CyberPanelu
 • V hlavní nabídce klikněte na možnost „Websites“ (Webové stránky)
 • Klikněte na možnost „List Websites“ (Zobrazit weby)
 • Zobrazí se zákaldní informace o vašich webech
 • Klikněte na odkaz „Issue SSL“ (Vydat SSL)
 • V dnešní době, kdy je webhosting dostupnější a zároveň konkurenceschopnější jakožto produkt, se CyberPanel dokázal odlišit od konkurence různými způsoby.

  Nejprve si řekněme pár věcí o jeho praktičnosti. Kvalitní uživatelské rozhraní je od jeho instalace až po správu webových stránek považováno za jednu z jeho nejsilnějších konkurenčních výhod. Instalace je otázkou jediného příkazu a orientace v ovládacím panelu je díky minimalistickému a čistému designu velmi jednoduchá.

  Pak je tu řada funkcí, díky nimž tento ovládací panel vyniká nad ostatními. To, že je OpenLiteSpeed/LiteSpeed součástí základní nabídky, například znamená, že okamžitě získáte rychlejší webové stránky, automatickou optimalizaci webu účinnou ochranu. V samotném panelu můžete jedním kliknutím provést upgrade na LiteSpeed.

  Uživatelé mají zároveň k dispozici oblíbený modul LSCache. Díky němu mohou snadno povolit pluginy LSCache v nejoblíbenějších systémech pro správu obsahu (jako např. WordPress, Joomla a Magento) a docílit tak automatické optimalizace webových stránek, integrovaného ukládání do mezipaměti a zvýšení rychlosti.

  V neposlední řadě je velmi důležité mít špičkové zabezpečení. Vzhledem k tomu, že se kybernetické útoky stávají téměř každodenní realitou, je nezbytné vědět, že každý produkt, který používáte, má integrované bezpečnostní protokoly. CyberPanel je vybaven nadstandardním množstvím bezpečnostních prvků. Například firewallem WAF (Web Application Firewall) od LiteSpeed, jenž je ve své třídě považován za absolutní špičku.

  Kromě toho je OpenLiteSpeed/LiteSpeed chráněn před běžnými PHP a HTTP hrozbami, což znamená, že vaše webové stránky budou v naprostém bezpečí. Když k tomu přidáte skutečnost, že certifikáty SSL lze na všechny vaše weby přidat jen pár kliknutími, pochopíte, že máte k dispozici univerzální ochranu proti kybernetickým hrozbám.

  Tento webhostingový ovládací panel svým snadným uživatelským prostředím znovu dokazuje, proč je považován za jeden nejlepších produktů svého druhu. Zprovoznění sítě s více weby je snadné a intuitivní. Podívejte se na tento specializovaný odkaz a také na průvodce od platformy WordPress.

  30denní záruka vrácení peněz

  Pokud nebudete s Hostingerem stoprocentně spokojeni, vrátíme vám peníze. Bez problémů, bez rizika.