Vysokorychlostní DirectAdmin VPS hosting

Získejte až o 200 % vyšší výkon díky propracovanému ovládacímu webhostingvému panelu. Bezplatná licence DirectAdmin v ceně – bez dalších poplatků.

DirectAdmin hostingDirectAdmin hostingDirectAdmin hosting

Váš web bude bleskově rychlý

Ať už na internetu provozujete jakýkoli druh podnikání, rychlé načítání stránek je pro uživatelský zážitek zásadní. Naše balíčky VPS obsahují webový server OpenLiteSpeed, mezipaměť LiteSpeed a databáze MariaDB, aby vaše stránky běžely maximální rychlostí. DirectAdmin je navíc nenáročný ovládací panel, takže nezatěžuje prostředky vašeho serveru.

Váš web bude bleskově rychlý

Snadný přesun webových stránek

Chcete přenést své webové stránky od jiného poskytovatele hostingu DirectAdmin? Máme pro vás řešení. Naše testy ukazují, že přechod na DirectAdmin VPS hosting od Hostingeru může zrychlit vaše stránky o 200 %. Migrace vyžaduje pouze několik kroků a nezpůsobuje žádné výpadky.

Snadný přesun webových stránek

Ušetřete s bezplatnou licencí DirectAdmin

U jiných poskytovatelů hostingu je nutné zakoupit licenci DirectAdmin samostatně. U Hostingeru je ovládací panel zdarma součástí všech účtů VPS, což představuje výhodnější poměr ceny a výkonu.

Ušetřete s bezplatnou licencí DirectAdmin

Záruka 99,9% dostupnosti

Naše servery nepřetržitě monitorujeme, abychom zajistili, že vaše stránky budou vždy dostupné. DirectAdmin navíc disponuje funkcí automatické obnovy po havárii, aby k výpadkům vůbec nedocházelo.

Záruka 99,9% dostupnosti

Výhody hostingu DirectAdmin

OpenLiteSpeed a LiteSpeed Cache

OpenLiteSpeed je open-source verze LiteSpeed, nejrychlejšího webového serveru v odvětví. Zrychlete doručování obsahu svých webových stránek zapnutím modulu LiteSpeed Cache nebo pluginu CMS. Několika kliknutími přepněte na LiteSpeed a ještě více zvyšte výkon.

Balíčky pro prodejce

Pokud se zabýváte vývojem webových stránek, DirectAdmin vám umožňuje vytvářet prodejní účty pro hostování klientských webů. Účet není třeba konfigurovat od základu – stačí vybrat předdefinovaný prodejní balíček a vše je připraveno.

Ukládání objektů do mezipaměti

Naše balíčky DirectAdmin VPS podporují integraci ukládání objektů do mezipaměti prostřednictvím Redis, Memcached nebo LiteSpeed Memcached (LSMCD). Tato funkce urychlí vaše webové stránky tím, že výsledky dotazů do databáze budou zobrazeny z mezipaměti namísto opakovaného odesílání dotazů do databáze.

Automatické zálohy a snadná obnova

Na všechny naše hostingové služby VPS se vztahuje týdenní nebo denní zálohování, které zajišťuje maximální bezpečnost vašich dat. K obnovení předchozí iterace stačí jedno kliknutí. Máte soubory webu uložené ve vzdáleném SFTP/FTP nebo jiném hostingu? Můžeme je pro vás přesunout.

HTTP/3 s protokolem QUIC

OpenLiteSpeed podporuje nejnovější technologii HTTP pro zvýšení výkonu. Snižuje latenci sítě, zrychluje připojení při zasílání TLS zpráv a nabízí komplexnější šifrování, aby se zabránilo kybernetickým útokům.

Dedikovaná IP adresa

U všech hostingových služeb VPS nabízíme vyhrazené IP adresy, abychom vám nabídli větší kontrolu a flexibilitu nad konfigurací serveru. Získáte tak také přímý přístup k webu přes FTP, lepší reputaci pro své doménové jméno a vyšší výkon a zabezpečení.

Výkonné hostingové balíčky DirectAdmin VPS

Parametry balíčku
vCPU
Paměť (RAM)
SSD úložiště
Skóre Multi-Core Geekbench
Bandwidth
Maximální počet inodů
1 snímek
Týdenní zálohy
Dedikovaná IP adresa
Plný root přístup
Síť 100 Mb/s
Podpora IPV4 & IPV6
Nonstop podpora

VPS 1

VPS 1

90,05 Kč /měs
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 jádro
1 GB
20 GB
608
1 TB
1 310 720

VPS 2

VPS 2

203,99 Kč /měs
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 jádra
2 GB
40 GB
991
2 TB
2 621 440

VPS 4

VPS 4

363,55 Kč /měs
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 jádra
4 GB
80 GB
1 770
4 TB
5 242 880

VPS 5

VPS 5

545,90 Kč /měs
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 jader
6 GB
120 GB
2 545
6 TB
7 864 320

VPS 6

VPS 6

909,00 Kč /měs
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 jader
8 GB
160 GB
3 203
8 TB
10 485 760

VPS 8

VPS 8

1.799,00 Kč /měs
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 jader
16 GB
250 GB
3 800
12 TB
16 384 000

*Všechny naše balíčky pro VPS jsou založeny na virtualizační technologii OVZ.

Vyberte si nejbližší datové centrum

Vaše stránky se budou načítat bezkonkurenčně rychle bez ohledu na to, kde se návštěvníci nacházejí. Naše síť špičkových datových center je rozmístěna po celém světě a nabízí extrémně nízkou latenci a rychlé doručování obsahu.

Jaké lokality pro datová centra jsou k dispozici?

Často kladené otázky o DirectAdmin VPS hostingu

Zde naleznete odpovědi na často kladené otázky o DirectAdmin VPS hostingu.

DirectAdmin je webhostingový ovládací panel založený na systému Linux, který vlastní společnost JBMC Software. Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní usnadňuje správu VPS začátečníkům i pokročilým uživatelům.

Nejdůležitější je, že DirectAdmin je nenáročný, protože spotřebovává mnohem méně prostředků než jiné známé ovládací panely. V kombinaci s technologií LiteSpeed poběží váš web na našem VPS mnohem rychleji.

DirectAdmin má také tři úrovně uživatelského přístupu – správce, prodejce a uživatel. Díky této funkci je tento ovládací panel oblíbený mezi majiteli firem a agenturami, které spravují více webových stránek pro své klienty.

Chcete-li se přihlásit do panelu DirectAdmin, postupujte podle následujících kroků:

 • Ujistěte se, že máte od hostitele přihlašovací údaje k panelu DirectAdmin. U Hostingeru můžete přejít do ovládacího panelu svého účtu VPS a vybrat kartu Operační systém. Zde najdete své uživatelské jméno a heslo.
 • Otevřete novou kartu a zadejte adresu ve formátu http://vase-vps-ip-adresa:2222. Příklad: http://111.11.1.111:2222.
 • Zadejte přihlašovací údaje uvedené na ovládacím panelu. Klikněte na tlačítko Přihlásit se.
 • To je vše – nyní jste se úspěšně přihlásili do ovládacího panelu.

  Kromě placení za webhosting je nutné si k používání DirectAdminu obvykle pořídit také placenou licenci. Cena začíná na 2 dolarech za měsíc a na výběr jsou tři balíčky – Personal, Lite a Standard.

  Na rozdíl od většiny poskytovatelů hostingu nabízí Hostinger panel DirectAdmin zdarma. Kromě toho jsou naše hostingové služby DirectAdmin zcela bez rizika, protože se na ně vztahuje 30denní záruka vrácení peněz.

  Jak cPanel, tak DirectAdmin jsou ovládací panely založené na Linuxu s řadou pokročilých funkcí, které vám pomohou spravovat váš webhosting. Rozdíly mezi nimi jsou následující:

 • Rozhraní. Jak cPanel, tak DirectAdmin se snadno používají, ale ovládací panel cPanel má více možností nastavení a konfigurace. Mnozí odborníci jej považují za mnohem přívětivější pro začátečníky, zatímco DirectAdmin je vhodnější pro pokročilé uživatele.
 • Využití zdrojů. DirectAdmin zabírá mnohem méně místa na disku a paměti než cPanel, což je důležité vzít v úvahu, pokud chcete optimalizovat výkon svých stránek. cPanel však má více integrovaných funkcí a integrací třetích stran.
 • Správa přístupu. V aplikaci DirectAdmin můžete spravovat účty správce, uživatele a prodejce v rámci jednoho ovládacího panelu. Chcete-li to provést v cPanelu, musíte přecházet mezi ním a WHM, což může být méně pohodlné.
 • Licence. V našich balíčcích VPS je DirectAdmin zdarma, ale cPanel a WHM nikoli. Musíte si zakoupit samostatnou licenci, jejíž cena začíná na 15,99 USD/měsíc. Hostinger však nabízí také dedikované sdílené hostingové balíčky s cPanelem.
 • Migrace vašich webových stránek na náš DirectAdmin VPS je snadná. Stačí postupovat podle níže uvedených pokynů:

 • Vytvořte zálohu webu v ovládacím panelu svého současného hostingu. Nezapomeňte soubor přejmenovat na uživatelské jméno, které používáte u stávajícího poskytovatele hostingu.
 • Přejděte do nového ovládacího panelu DirectAdmin. Zadejte přihlašovací údaje FTP svého předchozího poskytovatele webhostingu a obnovte vytvořenou zálohu.
 • Přesměrujte doménu na nový hostingový účet DirectAdmin.
 • Podrobné pokyny k migraci webu na DirectAdmin VPS účet od Hostingeru naleznete v tomto návodu. Pokud narazíte na jakékoli problémy, náš tým nepřetržité zákaznické podpory vám s radostí pomůže.