Vysokorychlostní DirectAdmin VPS hosting

Získejte až o 200 % vyšší výkon díky propracovanému webhostingovému ovládacímu panelu.

Vysokorychlostní DirectAdmin VPS hosting

Vyberte si hostingový balíček DirectAdmin VPS

Platební podmínky

Váš web bude bleskově rychlý

Ať už na internetu provozujete jakýkoli druh podnikání, rychlé načítání stránek je pro uživatelský komfort zásadní. Naše balíčky VPS obsahují webový server OpenLiteSpeed, mezipaměť LiteSpeed a databáze MariaDB, aby vaše stránky běžely maximální rychlostí. DirectAdmin je navíc nenáročný ovládací panel, takže nezatěžuje prostředky vašeho serveru.

Váš web bude bleskově rychlý

Snadný přesun webových stránek

Chcete přenést své webové stránky od jiného poskytovatele hostingu DirectAdmin? Máme pro vás řešení. Naše testy ukazují, že přechod na DirectAdmin VPS hosting od Hostingeru může zrychlit vaše stránky o 200 %. Migrace vyžaduje pouze několik kroků a nezpůsobuje žádné výpadky.

Snadný přesun webových stránek

Záruka 99,9% dostupnosti

Naše servery nepřetržitě monitorujeme, abychom zajistili, že vaše stránky budou vždy dostupné. DirectAdmin navíc disponuje funkcí automatické obnovy po havárii, aby k výpadkům vůbec nedocházelo.

Záruka 99,9% dostupnosti

Výhody hostingu DirectAdmin

OpenLiteSpeed a LiteSpeed Cache

OpenLiteSpeed je open-source verze LiteSpeed, nejrychlejšího webového serveru v odvětví. Zrychlete doručování obsahu svých webových stránek zapnutím modulu LiteSpeed Cache nebo pluginu CMS. Několika kliknutími přepněte na LiteSpeed a ještě více zvyšte výkon.

Balíčky pro prodejce

Pokud se zabýváte vývojem webových stránek, DirectAdmin vám umožňuje vytvářet prodejní účty pro hostování klientských webů. Účet není třeba konfigurovat od základu – stačí vybrat předdefinovaný prodejní balíček a vše je připraveno.

Ukládání objektů do mezipaměti

Naše balíčky DirectAdmin VPS podporují integraci ukládání objektů do mezipaměti prostřednictvím Redis, Memcached nebo LiteSpeed Memcached (LSMCD). Tato funkce urychlí vaše webové stránky tím, že výsledky dotazů do databáze budou zobrazeny z mezipaměti namísto opakovaného odesílání dotazů do databáze.

OpenLiteSpeed a LiteSpeed Cache

Automatické zálohy a snadná obnova

Na všechny naše hostingové služby VPS se vztahuje týdenní nebo denní zálohování, které zajišťuje maximální bezpečnost vašich dat. K obnovení předchozí iterace stačí jedno kliknutí. Máte soubory webu uložené ve vzdáleném SFTP/FTP nebo jiném hostingu? Můžeme je pro vás přesunout.

HTTP/3 s protokolem QUIC

OpenLiteSpeed podporuje nejnovější technologii HTTP pro zvýšení výkonu. Snižuje latenci sítě, zrychluje připojení při zasílání TLS zpráv a nabízí komplexnější šifrování, aby se zabránilo kybernetickým útokům.

Vyhrazená IP adresa

U všech hostingových služeb VPS nabízíme vyhrazené IP adresy, abychom vám nabídli větší kontrolu a flexibilitu nad konfigurací serveru. Získáte tak také přímý přístup k webu přes FTP, lepší reputaci pro své doménové jméno a vyšší výkon a zabezpečení.

Automatické zálohy a snadná obnova

Výkonné hostingové balíčky DirectAdmin VPS

Parametry balíčku
KVM 1 * 139,99 /měs
KVM 2 * 179,99 /měs
KVM 4 * 245,99 /měs
KVM 8 * 499,99 /měs
vCPU vCPU
1 jádra
2 jádra
4 jádra
8 jádra
Paměť (RAM) Paměť (RAM)
4 GB
8 GB
16 GB
32 GB
Úložiště NVMe Úložiště NVMe
50 GB
100 GB
200 GB
400 GB
Bandwidth Bandwidth
1 TB
2 TB
4 TB
8 TB
1 snímek 1 snímek
Týdenní zálohy Týdenní zálohy
Dedikovaná IP adresa Dedikovaná IP adresa
Plný root přístup Plný root přístup
Síť 100 Mb/s Síť 100 Mb/s
Podpora IPV4 & IPV6 Podpora IPV4 & IPV6
Nonstop podpora Nonstop podpora

*při objednávce na 48 měsíců; bez DPH

*Všechny naše balíčky pro VPS jsou založeny na virtualizační technologii OVZ. Všechny servery jsou spravovány vlastními silami, což znamená, že technická podpora je omezená a konfiguraci serveru si musíte zajistit sami.

Vyberte si nejbližší datové centrum

Vaše stránky se budou načítat bezkonkurenčně rychle bez ohledu na to, kde se návštěvníci nacházejí. Naše síť špičkových datových center je rozmístěna po celém světě a nabízí extrémně nízkou latenci a rychlé doručování obsahu.

Vyberte si nejbližší datové centrum

Často kladené otázky o DirectAdmin VPS hostingu

Zde naleznete odpovědi na často kladené otázky o DirectAdmin VPS hostingu.

Co je to ovládací panel DirectAdmin?

Jak se dostanu do ovládacího panelu DirectAdmin?

Jaký je rozdíl mezi cPanelem a panelem DirectAdmin?

Jak přejít od jiného poskytovatele hostingu DirectAdmin k Hostingeru?