Levný hosting

Spolehlivé webhostingové služby za přijatelnou cenu.

30denní záruka vrácení peněz

Levný hostingLevný hostingLevný hosting

Cenově dostupný komplexní hosting

Nízká cena neznamená nízkou kvalitu. Náš levný webhostingový balíček obsahuje vše potřebné pro váš snadný start na internetu.

Webhosting Single

 • 1 web
 • 50 GB SSD úložiště  help_outline
 • ~10 000 návštěv/měs.  help_outline
 • 1 e-mailový účet
36,99/měs

69,99 Kč / měs. při obnovení

Parametry balíčku
 • Neomezené bezplatné SSL  help_outline
 • Bandwidth 100 GB
 • Spravovaný WordPress  help_outline
 • Akcelerace WordPress  help_outline
Parametry balíčku
 • 30denní záruka vrácení peněz  help_outline
 • Počet databází: 2
 • Přístup do GIT  help_outline
 • Týdenní zálohy
 • 1 web
 • 50 GB SSD úložiště  help_outline
 • ~10 000 návštěv/měs.  help_outline
 • 1 e-mailový účet
 • DNS servery chráněné službou Cloudflare  help_outline
 • Nepřetržitá podpora  help_outline
 • Záruka 99,9% uptime  help_outline
 • Správa DNS  help_outline
 • 30denní záruka vrácení peněz  help_outline
 • Počet databází: 2
 • Přístup do GIT  help_outline
 • Týdenní zálohy
 • Nástroj pro tvorbu webu
 • Správce přístupu  help_outline
 • Počet subdomén: 2  help_outline
 • Počet FTP účtů: 1
 • Počet Cron úloh: 2  help_outline

Proč si vybrat Hostinger jako poskytovatele levného webhostingu?

Nonstop technická podpora

Bez ohledu na to, s jakým aspektem webhostingu potřebujete pomoci, náš tým zákaznické podpory vám bude stát po boku, aby vám pomohl učit se, růst a rozvíjet se. Využijte naše levné webhostingové služby a získejte profesionální technickou podporu.

Skvělé služby za nízkou cenu

Spolehlivý sdílený webhosting za cenu, kterou je těžké překonat. Hostujte své webové stránky u Hostingeru a nemusíte se obávat nepříjemných překvapení, jako jsou skryté poplatky nebo nekvalitní služby.

Snadné nastavení a ovládání

Náš hPanel využívá intuitivní design, který vám pomůže se snadno a rychle zorientovat. Složitější úkoly, jako je vytvoření FTP účtu nebo nastavení e-mailu, s ním provedete během okamžiku. Můžete také použít nástroj Autoinstaller a nastavit WordPress během několika minut.

Záruka vysoké rychlosti a dostupnosti

Díky několika datovým centrům po celém světě vám můžeme poskytnout vysokou rychlost načítání a záruku 99,99 % dostupnosti. I s naším nejlevnějším balíčkem získáte dostatek serverových zdrojů, které zajistí plynulé uživatelské prostředí a skutečně nízkou latenci.

Spousta zdrojů pro skvělý začátek

Získejte 50 GB prostoru na SSD disku, dostatečný bandwidth, podporu PHP, MySQL, FTP, e-mailový účet s vaší doménou, bezplatný SSL certifikát a všechny pokročilé nástroje, které potřebujete pro plně funkční webové stránky.

30denní záruka vrácení peněz

Pokud nebudete s Hostingerem stoprocentně spokojeni, vrátíme vám peníze. Bez problémů, bez rizika.

Dosáhněte více i s malou investicí

Vydejte se na svou online pouť už dnes. Učte se, tvořte a rozvíjejte se.

Ideální pro WordPress

Všechny naše balíčky sdíleného hostingu jsou optimalizovány pro webové stránky WordPress. Každý hostingový balíček obsahuje praktický instalátor WordPressu na jedno kliknutí pro rychlé a snadné nastavení. Součástí je také průvodce vytvořením webu WordPress, zatímco webový server LiteSpeed zajistí jeho rychlé načítání.

Ideální pro WordPress

Budování důvěry a dobrého jména

Každý webhostingový balíček je dodáván s bezplatným SSL certifikátem, který zajišťuje zabezpečené spojení mezi návštěvníky a vašimi stránkami. To nejen chrání vás a vaše návštěvníky, ale také buduje důvěryhodnost a reputaci vaší značky.

Budování důvěry a dobrého jména

Skvělý začátek je polovina úspěchu

Získejte náskok s naším nejlevnějším balíčkem a mějte přístup k prostředí s mnoha funkcemi. Náš ovládací panel sdíleného webhostingu je intuitivní a snadno použitelný, takže se můžete jednoduše učit, experimentovat a realizovat své nápady.

Skvělý začátek je polovina úspěchu

Máte otázky?

Náš tým specialistů ze zákaznické podpory je připraven zodpovědět všechny vaše dotazy 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Jednoduše nám kdykoli napište a my vám pomůžeme s čímkoli potřebujete.

Levný webhosting nestačí?

Vyberte si webhostingovou službu, která nejlépe vyhovuje vašemu projektu.

Často kladené otázky o levném webhostingu

Zde naleznete odpovědi na často kladené otázky o levném hostingu.

Nejlepší variantou levného webhostingu, kterou nabízíme, je náš balíček sdíleného hostingu Webhosting Single. Jedná se o nejlepší webhosting pro začátečníky, kteří si chtějí vytvořit vlastní webové stránky, ale nechtějí zbytečně platit za pokročilé hostingové funkce, které nevyužijí.

Ačkoli obecně sdílený hosting není vhodný, pokud chcete hostovat více webů, provozovat internetový obchod nebo mít webové stránky s velkou návštěvností, náš balíček sdíleného hostingu Webhosting Single vám pro začátek bohatě postačí.

Zahrnuje 50 GB SSD úložiště, 100GB bandwidth, bezplatný SSL certifikát, ochranu proti DDoS a 30denní záruku vrácení peněz.

Pokud zjistíte, že sdílený hosting již nestačí vašim potřebám, můžete svůj hostingový balíček snadno upgradovat prostřednictvím svého účtu. Stačí si vybrat požadovaný typ webhostingu z naší nabídky a zaplatit poplatek za upgrade – a garantujeme vám, že nedojde k výpadku ani poklesu v návštěvnosti.

Na vaši objednávku upgradu se také vztahuje 30denní záruka vrácení peněz. Pokud nebudete s novým balíčkem zcela spokojeni, můžete se obrátit na našeho zástupce a obnovit svůj původní balíček.

Náš nejlevnější balíček sdíleného hostingu Webhosting Single doménu zdarma neobsahuje. Náš prémiový webhostingový balíček však ano. Stojí jen o něco více a zahrnuje řadu dalších funkcí a zdrojů, jako je 100GB SSD, neomezený bandwidth, neomezené databáze a 100 doménových e-mailů.

Prémiový webhostingový balíček může být skvělou volbou pro malé firemní webové stránky, blogy, portfolia a osobní webové stránky s vyšší návštěvností.

Jakmile si vyberete některý z hostingových balíčků od Hostingeru, můžete využívat naše aktuální speciální nabídky na domény. Za 21,99 Kč na první rok jsou téměř zdarma. Zakupte si také doménu a ta se automaticky připojí k vašemu levnému hostingu.

Mnoho poskytovatelů nenabízí u svých nejlevnějších hostingových balíčků zákaznickou podporu. My v Hostingeru však klademe na první místo potřeby našich zákazníků.

Budete mít přístup k našemu týmu odborníků, kteří jsou připraveni vám kdykoli pomoci. Náš tým pro podporu zákazníků vám rád pomůže od otázek týkajících se přesměrování bezpatné domény na vaše webové stránky až po řešení dalších technických problémů.

Ano, i náš nejlevnější sdílený hostingový balíček obsahuje e-mailový účet s doménou zdarma. Pokud potřebujete více než jeden e-mailový účet, budete muset svůj hostingový balíček upgradovat.

Pro firemní webové stránky bychom doporučili zvolit webhostingový balíček s více prostředky, například prémiový hostingový balíček nebo balíček WordPress hosting. Vždy však můžete vyzkoušet balíček sdíleného hostingu Webhosting Single a upgradovat jej, pokud zjistíte, že vašim potřebám nestačí.

Pokud již máte doménu a chcete ji připojit k novému hostingovému účtu, můžete tak učinit několika jednoduchými kroky. Podrobnější informace najdete v tomto skvělém průvodci přesměrováním domény.

Samozřejmě. Pokud si objednáte náš webhosting (bez ohledu na balíček), provedeme migraci vašich webových stránek zcela zdarma. Stačí, když se obrátíte na náš tým pro podporu zákazníků a o migraci požádáte.

Nebo ještě lépe, v hPanelu máme bezplatný migrační nástroj, do kterého můžete během prvotního nastavení zadat své údaje, a váš web se přenese automaticky.