.xyz domain
.com domain
.cz domain
.net domain
.org domain
.info domain
.biz domain
.eu domain

100% kontrolu vašich webových projektů

To se vztahuje na všechny, bez ohledu na to, jaký hosting nebo poskytovatel domény zvolíte. Vše na jednom místě jednoduše zjednodušuje - úplnou kontrolu nad všemi službami bez chybějícího data obnovení, snadného použití bez více účtů a hesel a profesionální zákaznické podpory s potřebnými odpověďmi. V každém případě stojí za to přenést název domény na váš účet Hostinger.

Před převodem názvu domény se ujistěte o následujících skutečnostech:

  • Od zaregistrování domény nebo posledního převodu již uplynulo více než 60 dní.
  • Doména není v stavu čekajícím vyřazení nebo vykoupení.
  • Znáte kód EPP domény - autorizační kód, který prokazuje vaše vlastnictví domény. Kód EPP můžete získat od aktuálního poskytovatele domény.
  • Ochrana soukromí Whois je zakázána.

Začínáme - Přenos nyní

Jakmile budete mít vše, co potřebujete, přihlaste se k ovládacímu panelu Hostinger, zvolte Domény -> Nový přenos domény a proveďte tyto tři jednoduché kroky:

1Zadejte název domény, který chcete přenést.

2Zadejte kód EPP.

3Potvrďte převod.

Poté zkontrolujte e-mail. Obdržíte potvrzení s potvrzením o příjmu. Po zaplacení okamžitě zahájíme převod domény. Čas potřebný k dokončení přenosu se liší v závislosti na rozšíření domény. Obvykle to trvá déle než 5 dnů.

Doufáme, že jste zde našli užitečnou informaci a proces přesunů domény je nyní pro vás jasnější. Zde se můžete vrátit na hlavní stránku Domain Checker.

Start saving now!

All-in-one web hosting & domain name from

30
00
/měs

Udělejte někdo šťastný dnes!