.cz domain
.com domain
.xyz domain
.online domain
.tech domain
.store domain
.site domain
.website domain

Nejlevnější doménová jména, která vám nejlépe vyhovují

.cz

489
35
/rok
Registrovat

.com

162
99
/rok
Registrovat

.xyz

17
95
/rok
Registrovat

.online

17
95
/rok
Registrovat

.tech

17
95
/rok
Registrovat

.store

17
95
/rok
Registrovat

.site

17
95
/rok
Registrovat

.website

17
95
/rok
Registrovat

.space

17
95
/rok
Registrovat

.net

181
15
/rok
Registrovat

.org

217
39
/rok
Registrovat

.eu

54
25
/rok
Registrovat

Proč registrovat název domény pomocí aplikace Hostinger?

Hostinger poskytuje nejlevnější registraci domény s okamžitou aktivaci a vyhrazenou živou podporu.

Levné domény & Obnovení

Providing low cost domains is our mission! Only at Hostinger you will get cheapest domain names with premium service quality. Thanks to our special agreement with TLD owners, we can provide exclusively low prices on the most popular domain names. 99 cent domain names are our privileged feat ure, cheap domain renewal price is our biggest strength, special domain checker is our tool to your success!

Důvěryhodný Top registrátor domén

Špičková kvalita hostingu a nejlepší ceny domény - pouze u společnosti Hostinger. Máme důvěru v miliony, uznávané renomovanými společnostmi a poskytovateli TLD. Hostinger je součástí elitní komunity registrovaných domén ICANN s více než 40 obchodními jednotkami po celém světě. Zvolte pouze poskytovatele důvěryhodných domén s nejvyšší úrovní záruky kvality a vyhradenou podporu v rámci organizace Live.

Ochrana soukromí domény

Ochrana soukromí domény je naší hlavní prioritou. Přihlášením doménového jména přirozeně registrujete všechny vaše osobní údaje o registraci v databázi WHOIS, která je ve většině případů veřejně přístupná. Hostinger, jako důvěryhodný a akreditovaný poskytovatel domény společnosti ICANN, poskytuje exkluzivní službu ochrany soukromí domény, která skryje všechny vaše soukromé informace z veřejného oka. Uchovávejte si soukromí!

Volný název domény

Použijte naši kontrolu domény k zachycení všech nejoblíbenějších domén z obrovské škály TLD: .com, .net, co.uk, .org ... Věděli jste, že Hostinger také poskytuje volná doménová jména, která jsou součástí většiny Hostinger web hosting balíčky? Jednoduše si objednejte jeden z našich webhostingových služeb s bezplatnou doménou a vychutnejte si balíček all-in-one za dostupnou cenu. Skvělé začít!

Ušetřete čas - použijte kontrolu domény a získejte dnes všechny požadované domény.

Začněte šetřit nyní!

All-in-one web hosting a název domény od

14
50
/měs