logo

Black Friday
Sale

 •  99,9 % Dostupnost
 •  Zdarma Doménové jméno
 •  Podpora 24/7 Live
 •  30 denní záruka vrácení peněz
Začněte

Up To

90

%

OFF

00
DAYS
00
HOURS
05
MINUTES
09
SECONDS
Black Friday Sale: Webhosting
z Kč14,50 /Měsíc!
See All Deals
×

Koupit hosting, na který se můžete spolehnout od prvního dne

Získejte cenově dostupný web hostingový balíček, který vám pomůže začít a provozovat úspěšnou webovou stránku - bez ohledu na vaše zkušenosti.

Choose Your Web Hosting Package

Časově omezená nabídka: získejte ZDARMA doménu .online

Jediný web hosting

Kč144,89
Uložit 90%
14
50
/měs
 • 1 webová stránka
 • Optimalizováno pro WordPress
 • 1 Zdarma Obchodní poštovní schránka po dobu 6 měsíců!
 • 100GB Šířka pásma
 • 1X napájení a paměť
Nejoblíbenější

Premium web hosting

Kč216,69
Uložit 82%
38
99
/měs
 • Optimalizováno pro WordPress
 • 1 Zdarma Obchodní poštovní schránka po dobu 6 měsíců!
 • 100 webových stránek
 • Neomezená šířka pásma
 • 2X zpracování Napájení a paměť
 • Týdenní Zálohování
 • Volný název domény

Business Web Hosting

Kč289,19
Uložit 78%
62
55
/měs
 • Všechny výhody Premium
 • Denní zálohy
 • Zdarma SSL certifikát
 • 4X napájení a paměť
Potřebujete více energie pro svůj projekt?
Podívejte se na naše špičkové řešení cloud hosting.

Věděli jste? Roční webhostingové plány Premium & Business zahrnují osobní doménu zdarma!

 • visa
 • paypal
 • bitpay
 • maestro
 • mastercard
 • trustpay

Vše, co potřebujete k zahájení stránky vašich snů

Spuštění webové stránky může být snadné - vše, co potřebujete, je správné prostředí pro hostování a partner, na který se můžete spolehnout. Ve společnosti Hostinger vám poskytneme veškeré nástroje, které potřebujete k vybudování úspěšné webové stránky. A bude tam pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nejrychlejší hosting

Rychlost je jednou z klíčových proměnných pro každou online podnikání. To ovlivňuje vše - od spokojenosti návštěvníků vašeho webu k SEO rankingu. Díky moderní infrastruktuře a špičkové kvalitě sítě Hostinger můžeme nabídnout nejrychlejší web hosting ve svém cenovém rozsahu.

Zdarma název domény a certifikát SSL

Využijte bezplatného názvu domény a budujte svou značku od prvního dne. Získejte certifikát SSL a šifrujte data, která si vyměníte mezi vašimi stránkami a jejich návštěvníky. A nejlepší je, nemusíte strávit penny na to - stačí koupit hosting, zvolte název domény, a užijte si nové stránky.

E-mail založený na doméně

Žádné další přijaté e-mailové jména - rozhodnete se, jak vypadá vaší e-mailová rukojeť. A posláním z adresy @ yourdomain.com dáváte svou korespondenci mnohem profesionálnější a důvěryhodnější, co vám může pomoci získat nové zákazníky pro vaše produkty a služby.

Zákaznická podpora 24/7/365

Potřebujete pomoc s novým hostingem? Chcete přenést své staré stránky? Nyní nezáleží na tom, jestli jste časný pták nebo noční sova - stačí nám zasílat zprávu kdykoliv v noci nebo v noci. Naši členové týmu čekají, aby vám pomohli nepřetržitě.

Optimalizovaný hosting WordPress

Věděli jste, že v aplikaci WordPress je postaveno 1 z 3 stránek? Není překvapením - nakonec je to jeden z nejvíce začátečnických systémů pro správu obsahu s tisíci motivy a pluginy, ze kterých můžete vybírat. A to je ještě lepší na jednom z balíčků Hostinger!

Tvorba webových stránek

Vytvořte webové stránky bez kódovacích dovedností pomocí našeho bezplatného nástroje pro tvorbu webových stránek. Jednoduše vložte vybrané prvky na stránky, upravte je pomocí vhodného menu a vychutnejte si výsledek. Nebude to jednodušší než to!

Koupit hosting, který vytváří snadné webové stránky

Od blogů až po firemní webové stránky a obchody elektronického obchodu. Díky integraci se špičkovými systémy správy webových stránek můžete snadno vytvořit libovolné stránky, které potřebujete - i když jste je ještě nikdy nevyvinuli. A trvá méně než 5 minut, než začnete.

WordPress

Nejpopulárnější CMS na světě, který lze použít k vytvoření libovolného webu, který si můžete představit. Díky komunitě tisíců nadšených vývojářů je těžké najít funkci, kterou nelze na webu přidat pomocí jednoho z jeho skvělých pluginů.

Magento

Jedna z nejdůvěryhodnějších open-source e-commerce platforem. Vytvořte krásný a rychlý online obchod a spravujte inventář desítek, stovek nebo dokonce tisíce produktů snadno. Sky je limit!

Drupal

Volný open-source systém pro správu obsahu používaný vládními stránkami, nevládními organizacemi a univerzitami po celém světě. I když je pokročilý, nevyžaduje žádné programové dovednosti, které by mohly začít a vytvářet výkonné webové stránky.

Joomla

Joomla, používaná nově založenými podniky a velkými firmami, je díky své inteligentní rozšíření, která pokrývá šablony, moduly, komponenty a pluginy, většinou oblíbená díky velké flexibilitě.

PrestaShop

Platforma elektronického obchodování s otevřeným zdrojem napájení více než půl milionu internetových obchodů po celém světě. Stejně jako ostatní systémy pro správu obsahu, přichází s několika addony a motivy, které můžete nainstalovat, aby se váš obchod zlepšil.

WooCommerce

Nejpokročilejší řešení e-commerce pro WordPress. Prodáváte produkty a služby na svém osobním blogu nebo vytvořte profesionální obchod od začátku. Vyberte si z tisíců motivů a pluginů zaměřených na WooCommerce.

Dnes je vysoká kvalita webhostingu levná a my jsme to udělali.

Hostinger pomáhá chytrým lidem ušetřit hodně tím, že poskytuje výjimečně levné web hosting s nejvyšší kvalitou, prémie web hosting funkce a fanatiky vyhrazené živé chatu podporu. Bez ohledu na to, kde jste na vaší webové stránce cesty, musíte vědět, že je možné ušetřit chytré dnes! Zde je jen několik z mnoha funkcí, které dělají Hostingera průkopníkem cenově dostupného, prémiového & levného webhostingu.

Odpověď: Je to snadné - prostě se posuňte nahoru ke stolu, zvolte jeden z balíčků a klikněte na tlačítko Koupit hosting.

Odpověď: Ano - všechny hostingové balíčky obsahují doménu zdarma. Jakmile si zakoupíte web hosting, doména se automaticky nakonfiguruje tak, aby ukazovala na vaše webové stránky.

Odpověď: Záleží na vašich potřebách, ale většina našich zákazníků začíná s Premium Shared Hosting, protože jim nabízí spoustu flexibility za skvělou cenu!

Odpověď: Stačí si koupit hosting - všechny naše balíčky přicházejí s bezplatnou tvorbou webových stránek a snadnou instalací všech nejoblíbenějších systémů pro správu obsahu jedním kliknutím.

A: Samozřejmě! Stačí si koupit web hosting balíček, který vás zajímá a dejte nám vědět, že potřebujete dostat vaše webové stránky přesunuty na nový server. Naši technici vám to udělají zdarma.