.cz domain
.online domain
.com domain
.xyz domain
.live domain
.group domain
.me domain
.link domain

Nejlevnější domény, které vám nejlépe sednou

.cz

489
35
/rok
Registrovat

.online

23
00
/rok
Registrovat

.com

221
00
/rok
Registrovat

.xyz

23
00
/rok
Registrovat

.live

90
00
/rok
Registrovat

.group

88
00
/rok
Registrovat

.me

146
00
/rok
Registrovat

.link

69
00
/rok
Registrovat

.help

220
00
/rok
Registrovat

.click

110
00
/rok
Registrovat

.tech

23
00
/rok
Registrovat

.site

23
00
/rok
Registrovat

Proč byste si měli koupit doménu u Hostingeru?

Hostinger poskytuje nejlevnější registraci domény s okamžitou aktivací a vyhrazenou živou podporou.

Levné domény a obnovení

Chcete rozumně znějící doménová jména a fantastickou zákaznickou podporu? Když se rozhodnete pro Hostinger, budete mít k dispozici naše vstřícné a nápomocné techniky, kteří vám ochotně pomohou. Doména za 23 korun je exkluzivní službou od Hostingeru, která se může pochlubit skutečně nízkými cenami za obnovení domény. Použijte náš nástroj pro ověření dostupnosti a pořiďte si vlastní doménu již dnes!

Spolehlivý registrátor domén

Kvalitní doménová jména a prémiový hosting – to vše a ještě mnohem víc získáte u Hostingeru. Věděli jste, že Hostinger je registrátorem domén s akreditací od organizace ICANN a má po celém světě více než 40 poboček? Díky vysoce kvalitní zákaznické podpoře a stoprocentní záruce vrácení peněz získáte u Hostingeru to nejlepší. Přidejte se k milionům provozovatelů webů, vývojářů, poskytovatelů domén nejvyššího řádu a renomovaných společností, které společnosti Hostinger důvěřují.

Ochrana soukromí domén

Ochrana soukromí domény je naší hlavní prioritou. Přihlášením doménového jména přirozeně registrujete všechny vaše osobní údaje o registraci v databázi WHOIS, která je ve většině případů veřejně přístupná. Hostinger, jako důvěryhodný a akreditovaný poskytovatel domény společnosti ICANN, poskytuje exkluzivní službu ochrany soukromí domény, která skryje všechny vaše soukromé informace z veřejného oka. Chraňte si své soukromí!

Doménové jméno zdarma

Chcete bezplatné doménové jméno? Zvolte si libovolnou webhostingovou službu a ještě dnes získejte doménové jméno zcela ZDARMA. Užijte si kompletní balíček, díky kterému se můžete prezentovat online za velmi příznivou cenu. Vyzkoušejte náš nástroj pro ověření dostupnosti domény, pomocí něhož můžete vyhledávat mezi nejoblíbenějšími doménami nejvyššího řádu jako jsou .net, .com, .org a další. Buďte online za málo peněz!

Vyhledejte si své oblíbené domény s naším BEZPLATNÝM nástrojem pro ověření dostupnosti!

Ušetřete nyní!

Webhosting a doménové jméno v jednom již od

14
50
/měs