Joomla hosting

Vytvořte si svůj vysněný web s rychlým a spolehlivým hostingem optimalizovaným pro systém Joomla

check_circle

30denní záruka vrácení peněz

Hostingové balíčky optimalizované pro systém Joomla

Webhosting Single

144,89 Kč
UŠETŘETE 90%
14
50
/měs

35,00 Kč /měs při obnovení

 • 1 web
 • 1 e-mailový účet
 • Bandwidth 100 GB
 • 1X rychlost optimalizovaná pro Joomla
Nejoblíbenější

Webhosting Premium

216,69 Kč
UŠETŘETE 82%
38
99
/měs

77,00 Kč /měs při obnovení

 • Neomezený* počet webů
 • Neomezeně*e-mailových účtů
 • Neomezený* bandwidth
 • Týdenní zálohování
 • 2X rychlost optimalizovaná pro Joomla

Webhosting Business

289,19 Kč
UŠETŘETE 78%
62
55
/měs

177,00 Kč /měs při obnovení

 • Všechny výhody balíčku Premium
 • Denní zálohování
 • SSL certifikát zdarma
 • 4X rychlost optimalizovaná pro Joomla

Věděli jste? Roční webhostingové balíčky Premium & Business zahrnují osobní domény zdarma!

Potřebujete větší výkon? Vyzkoušejte cloud hosting

Joomla webhosting, který vám vyrazí dech

Během uplynulých let jsme naši serverovou infrastrukturu zdokonalili tak, aby s maximální účinností využívala každičkou „kapku“ energie. Získejte vše, co potřebujete ke spuštění úspěšného webu Joomla!

live_help

Podpora, která zbožňuje systém Joomla

Potřebujete pomoc při nastavení nebo přenášení svého webu? Kryjeme vám záda! Náš specializovaný tým odborníků na systém Joomla je ve dne v noci připraven pomoci vám s případnými dotazy a požadavky!

dns

Servery optimalizované pro Joomla

Užívejte si bleskový čas načítání a špičkový výkon. Všechny naše servery jsou nastaveny a optimalizovány tak, aby zajišťovaly ten nejkvalitnější Joomla hosting bez ohledu na to, jaký typ webu provozujete.

thumb_up

Název domény zdarma

Každý projekt potřebuje dobrý název. Zabijte dvě mouchy jednou ranou - od Hostingeru dostanete doménu zdarma! Všechny hostingové balíčky pro systém Joomla na 12 měsíců či déle obsahují doménové jméno první rok zdarma.

Proč zvolit systém pro správu obsahu Joomla?

Joomla je druhým nejoblíbenějším systémem pro správu obsahu (CMS) na světě, díky čemuž je spravování obsahu procházkou růžovou zahradou! Bez ohledu na to, jaký typ webu chcete provozovat, Joomla vám poskytne všechny nástroje potřebné k vytvoření ohromujících stránek, které budou na internetu vidět.

 icon

check_circleJednoduchost a flexibilita

I když tvoříte svůj první web, jednoduchost systému Joomla vás překvapí. Nastavte jej jedním kliknutím myši a vytvořte si profesionální web bez nutnosti ovládat kódování!

check_circleObrovská komunita

V průběhu let se kolem systému Joomla vytvořila masivní uživatelská základna na celém internetu. Vyřešte všechny potřeby svého webu a nalezněte řešení každého problému, se kterým se při tvorbě stránek setkáte!

check_circleMotivy a rozšíření

Díky rozsáhlé knihovně bezplatných motivů a pluginů vám Joomla nabízí maximální svobodu. Vmžiku přidejte nové funkce a zapůsobte na své návštěvníky skvěle vypadajícím a přitom funkčním designem!

Spusťte svůj web s Joomla hostingem ještě dnes

Spusťte svůj Joomla web ve 3 jednoduchých krocích!

Vyberte si balíček pro Joomla

První krok

Vyberte si balíček pro Joomla

Vyberte si jednu ze tří dostupných možností a pak zkontrolujte, zda máte v košíku vše potřebné. Pokud zvolíte roční hostingový balíček, získáte k tomu zdarma jednu doménu a SSL certifikát!

Dokončete proces platby

Druhý krok

Dokončete proces platby

Po dokončení platební transakce získáte přístup do členské sekce, kde budete moci začít upravovat své objednávky.

Spusťte svůj web Joomla

Třetí krok

Spusťte svůj web Joomla

Tady začíná opravdová práce! Nastavte systém Joomla jedním kliknutím pomocí jednoduchého instalátoru a začněte vytvářet své webové stránky!

Vše, co potřebujete

Máme vše pro váš úspěch se systémem Joomla

Díky Hostingeru se můžete soustředit na věci, na kterých skutečně záleží. Všechny naše servery jsou vybaveny špičkovou technologií, která umožňuje maximálně využívat všech možností Joomla hostingu. Vyvinuli jsme svůj vlastní multifunkční ovládací panel pro zvýšení bezpečnosti i výkonu!

tune

Akcelerátor cache

Zrychlete svůj Joomla web s mezipaměťmi na našich serverech. Vaši návštěvníci si budou moci zobrazit vaše webové stránky bez ohledu na to, kolik jich je!

update

Nejnovější verze PHP

Naše servery jsou neustále aktualizovány nejnovějšími verzemi PHP a MySQL s cílem zajišťovat špičkový výkon a nepřekonatelnou bezpečnost.

https

SSL/TLS certifikát

Jelikož se protokol HTTPS stává novým standardem na celém internetu, všechny roční hostingové balíčky pro systém Joomla zahrnují také certifikát SSL, který posiluje důvěru návštěvníků a podporuje SEO!

Dashboard
Ecommerce shop
cloud

Rozšíření CloudFlare

Nabízíme také integraci CloudFlare, která váš web opatří globální ochranou CDN, pokročilou ochranou před útoky DDoS a službou Firewall webové aplikace (WAF). Bezpečnost je vždy na prvním místě!

people

99,9% uptime

Specializované týmy vývojářů a inženýrů nepřetržitě monitorují naše servery, aby byl váš web vždy funkční - i v okamžicích, kdy na tom záleží nejvíce.

trending_up

Správce přístupu

Tvoříte web s více lidmi? Žádný problém! Mějte podrobnosti o svém účtu pod kontrolou a pracujte s ostatními za použití našeho správce přístupu.

Nejčastěji kladené dotazy o Joomla hostingu

Naše odpovědi na nejčastěji kladené dotazy o systému Joomla.

Joomla je v současnosti druhým nejoblíbenějším systémem pro správu obsahu (CMS) na světě. Jde o flexibilní platformu, kterou můžete použít k vytvoření libovolného typu webových stránek. Od svého vzniku v roce 2005 ji pro tvorbu webu využívají miliony webmasterů, blogerů a podnikatelů.
Součástí Joomla hostingu jsou aktualizační sady pro zlepšení výkonu a naše vlastní konfigurace. Cílem této služby je zajistit, aby webové stránky založené na systému Joomla byly do puntíku správně nastavené. Vy se soustřeďte na kvalitu a obsah vašeho webu, my se zase postaráme o serverovou dostupnost, aktualizace a vylepšení. S Hostingerem můžete systém pro správu obsahu Joomla využít naplno.
Chcete-li přenést svůj stávající Joomla web, musíte nejprve vytvořit jeho kompletní zálohu. Nejjednodušším způsobem je použít k tomu určený plugin (například Akeeba Backup), který vám umožní snadno zálohovat a obnovovat weby založené na systému Joomla. Pokud při tom narazíte na nějaký zádrhel, náš podpůrný tým je připraven vám pomoci ve dne v noci!

Joomla vám jako systém pro správu obsahu nabízí velkou flexibilitu i tvůrčí svobodu. Díky tomu můžete vytvořit různé typy webových stránek, například:

 • - specializované blogy
 • - weby zaměřené na recenze
 • - kariérní portály s nabídkami práce
 • - partnerské stránky
 • - osobní portfolia
 • - e-shopy

...a mnohem více díky rozsáhlé knihovně bezplatných rozšíření, které lze začít ihned používat.

Samozřejmě, a existuje řada způsobů, jak na to! V databázi bezplatných Joomla pluginů najdete různá rozšíření, pomocí kterých můžete svůj web přeměnit na internetový obchod. Každé z těchto rozšíření obsahuje jedinečnou sadu funkcí. Než se rozhodnete, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám, můžete si každé z nich vyzkoušet.
Pro zajištění bezproblémového online chodu jsou všechny servery Joomla hostingu chráněny prostřednictvím zabezpečení BitNinja v reálném čase. Přidejte k tomu ještě sadu vlastních firewallových politik a výsledkem bude bezpečné webové prostředí chráněné před malwarem, útoky DDoS, hrubou silou (tzv. brute force), XSS a dalšími hrozbami.
Když se řekne Joomla a WordPress, jednoznačný vítěz mezi těmito dvěma systémy pro správu obsahu zkrátka neexistuje. Mezi nejlepší alternativy vůči systému WordPress však patří právě Joomla. Téměř třetina webů po celém světě je založena na těchto open-source platformách. Poku tedy jde o tvorbu webových stránek, oba systémy jsou vynikající volbou, přičemž každý z nich má svá pro a proti.