Fórum podpory

chyba 404 2017-02-17 20:55
Multi-Design

Dobrý den,
chci se zeptat na funkčnost multisite v námi koupeném balíčku (p.vojta.jr@gmail.com). Multisite zprovozním vše funguje. V Cpanelu u vás v Hostingeru vytvořím subdoménu, na ní bych chtěl nahrát wordpress, ale autoinstaller mi neumožňuje nainstalovat na subdomenu (nelze napsat a následně nainstalovat na něco.multi-design.cz ale pouze multi-design/něco).
Tudíž jsem vytvořil subdoménu ve zprovozněném multisite WP. Subdoména se vytvoří, ale když chci editovat tuto subdoménu, tak mi to vjede na www.hostinger.cz/error_404. Tento problém nejsem schopen vyřešit. Proto se chci zeptat, zda to vůbec podporuje náš balíček? Případně v čem dělám chybu a jak ji odstranit?

Předem děkuji za pomoc

NABÍDKA
Re: chyba 404 2017-02-19 11:35
Linux

Může prosím někdo HELP ?Panu Vojtovi?
Díky nebudu to zaVás řešit:-)
Už jsem kontaktoval i UK raději...
""
Dobrý den,
chci se zeptat na funkčnost multisite v námi koupeném balíčku (p.vojta.jr@gmail.com). Multisite zprovozním vše funguje. V Cpanelu u vás v Hostingeru vytvořím subdoménu, na ní bych chtěl nahrát wordpress, ale autoinstaller mi neumožňuje nainstalovat na subdomenu (nelze napsat a následně nainstalovat na něco.multi-design.cz ale pouze multi-design/něco). Tudíž jsem vytvořil subdoménu ve zprovozněném multisite WP. Subdoména se vytvoří, ale když chci editovat tuto subdoménu, tak mi to vjede na www.hostinger.cz/error_404. Tento problém nejsem schopen vyřešit. Proto se chci zeptat, zda to vůbec podporuje náš balíček? Případně v čem dělám chybu a jak ji odstranit?

S pozdravem
Petr Vojta

""

Měli by zítra napsat detail postnu sem.
Minule mi napsali že prý sorry máme jen ENG podporu.Přitom tu byl kompetentní člověk a znalý problematiky,nevím jestli mu málo platili nebo jestli mu přidávali více práce nebo XXX dalších věcí vypadá to že Jiří Opustil CZ podporu."Moje doměnka".

Takže místo OFFICIAL podpory ..

Vydržte prosím,děkuji.Už jsem to postl.

NABÍDKA
Re: chyba 404 2017-02-19 21:59
Multi-Design

Děkuji za reakci. S WP jsem začátečník, ale většinu věcí dokážu podle videí nebo návodů, ale tento problém jsem zkoušel řešit snad všemi způsoby a opakovaně se to nedařilo.

NABÍDKA
Poslední aktualizace
chyba 404
2017-02-19 21:59
Zyro vs Wordpress a SSL
2016-06-26 16:40
Připomínka slev 55 %!
2016-06-15 21:18

Co se děje:
Statistiky fóra
Témata: 76, Příspěvky: 149
Členové: 59, Aktivní členové: 51