Fórum podpory

Zyro vs Wordpress a SSL 2016-06-26 11:57
Linux

Jednoznačně Zyro pro FREE SSL od COMODA ,

Obecně z praxe mix:

u Wordpressu (WP) jde (SSL) nastavit i u premium hostingu jenže,ono to funguje asi 2 dny než "někdo",protože samo od sebe se to ne*porouchá,že?Pokud zakoupíte comodo přímo u hostinger za zhruba 250-299kč tak není problém,pokud ale jako admin trávíte hodiny času a snažíte se uspořit kde se dá jedině Zyro které zatím dovolí SSL od Comoda přes Cloudflare,toto funguje pěkně pozor však na nastavení strict/full/flexibile (cloudflare),může to nesprávným nastavením zcela znemožnit přístup na web.

Pokud ale máte WP tak pozor na v globálním nastavení kde nastavujete násilně https,může se Vám stát že při nefunkčnosti SSl se do admin panelu nedostanete,smyčky přesměrování,522,521 ajiné chyby,to samé platí i u pluginů v WP typu "forcedSSL plugin" apod,u Ithemes Security pozor také jakmile nastavíte SSL >Dashboard ,při chybě certifikátu Vás to nepustí do administrace,žádná sranda:-)

WP co dál? Pak tedy pokud máte postup pište,já osobně otevírám PhPMyAdmin a v databázi hledejte a hledejte až narazíte na u mě je to : FOVK_OPTIONS kde krásně vpravo smáznete ono problematické "S" tedy https://vasedomena.com> na http://vasedomena.com.

Tím se dostanete do WP administrace,jak jsem psal minule ohledně zabezpečení tak věřím že vy nepoužíváte vasedomena.com/admin! ale vasedomena.com/cochceteačísla (přes Ithemes security plugin WP!)

Takže u WP jdu tesovat+hostinger free a premium hosting,vylučuji koupi SSL ale testuji SSL FREE,jistě napíšu poznatky.(zatím mám zakoupené sslka na Zyru ne na WP a tak jdu testovat free ssl a WP)

Shrnutí:

1.FREE SSL od CloudFlare + jejich bezpečnostní servis výborně funguje na Zyro CMS Builderu.Též výborně funguje zakoupený SSL od Hostinger/Comodo 100%,máte dvě možnosti a) sami vše instalovat nebo b)pomocí instalátoru a v Zyru nastavit v nastavení poblíž SEO,nahoře vpravo pokud máte EN verzi a nevadí Vám Publish Site with forced HTTPS? a odškrtnete. A je to v Zyru SSL funguje.

2.Free SSL od Comodo/cloudflare na WP ,rozhazuje Css styly,v Https nečitelný web(zatím jsem nevyřešil) proto jen Http,věřím že kdybych zakoupil SSL přes hostinger asi by to fungovalo na 100%,mám zakoupené SSL od Hostinger jen na platformách Zyro.Tedy budu dnes testovat opět napíši.

3. SSH konzole velmi chválím,že je administrátorovi k dispozici ,ale velké ale příkazy na generování klíčů,nelze zamítnuto/omezeno.Viz:NODES -NEWKEY RSA:2048 -KEYOUT
a OUT:-bash: -NEWKEY RSA:2048 -KEYOUT: command not found
Určitě najdete spousty jiných příkazů které admin nemůže,bavím se ale o užitečných příkazech.

4.Mnoho českých poskytovatelů ani nepovolí přístup do .htaccess a na SSH takže hosinger chválím opět,pozor můžete mít na jeden účet jen 5 free hostingů a zase pozor na pluginy a CPU.

NABÍDKA
Re: Zyro vs Wordpress a SSL 2016-06-26 16:40
Linux

INFO:

Premium hosting + CF ssl vynikající,funkční,určitě bych nevěřil všem pluginum WP které slibují SSL instalaci na jeden klik:-) Protože HSTS chtějí zaplatit:-) Jak víme jde to zařídit mnoha způsoby.Doporučuji však pro rychlost zakoupit SSL přes Hostinger a nemusíte řešit věci okolo,ano funguje to i na WP (wordpress).

Premium hosting+Zyro a SSL COMODO přes Hostinger krásná volba (vystavení,ověření trvá mějte na paměti až 2 dny) netřeba znalostí vynikající podpora pro nováčky.

OTESTOVAT SSL: www.ssls.cz
Zase jak jsem psal není potřeba na každý web SSL,pokud ale z prestiže a SEO budiž ikdyž moc nevěřím že by SSL pomohlo v googlu Vás dostat víš,věřím že prací v této oblasti viz.SEO i bez SSL dosáhnete lepších výsledků než jakože koupíte SSL a budete si "myslet"že budete někde..:-)

NABÍDKA
Poslední aktualizace
chyba 404
2017-02-19 21:59
Zyro vs Wordpress a SSL
2016-06-26 16:40
Připomínka slev 55 %!
2016-06-15 21:18

Co se děje:
Statistiky fóra
Témata: 76, Příspěvky: 149
Členové: 59, Aktivní členové: 51