Drupal hosting

Proměňte svůj nápad v úžasný web s optimalizovaným webhostingem aplikace Drupal

check_circle

30denní záruka vrácení peněz

Vyberte hostingový balíček pro aplikaci Drupal

Webhosting Single

144,89 Kč
UŠETŘETE 90%
14
50
/měs

35,00 Kč /měs při obnovení

 • 1 web
 • 1 e-mailový účet
 • Bandwidth 100 GB
 • 1X rychlost optimalizovaná pro Drupal
Nejoblíbenější

Webhosting Premium

216,69 Kč
UŠETŘETE 82%
38
99
/měs

77,00 Kč /měs při obnovení

 • Neomezený* počet webů
 • Neomezeně*e-mailových účtů
 • Neomezený* bandwidth
 • Týdenní zálohování
 • 2X rychlost optimalizovaná pro Drupal

Webhosting Business

289,19 Kč
UŠETŘETE 78%
62
55
/měs

177,00 Kč /měs při obnovení

 • Všechny výhody balíčku Premium
 • Denní zálohování
 • SSL certifikát zdarma
 • 4X rychlost optimalizovaná pro Drupal

Věděli jste? Roční webhostingové balíčky Premium & Business zahrnují osobní domény zdarma!

Potřebujete větší výkon? Vyzkoušejte cloud hosting

Drupal hosting, který vás dostane na vrchol!

Získejte vše, co potřebujete k nastavení, spuštění a údržbě Drupal webu. Díky dlouholetému působení v oblasti webhostingu jsme vyvinuli perfektní serverovou infrastrukturu s cílem poskytnout vám platformu, která vám na internetu zaručí úspěch. Flexibilita, rychlost a dostupnost jsou zaručeny!

live_help

Váš osobní Drupal expert

Potřebujete pomoc s nastavením nebo přenosem webu? Bez obav! Specializovaný tým se postará o to, abyste byli co nejdříve online. Kdykoliv se ozvěte, rádi vám pomůžeme!

thumb_up

Název domény zdarma

Ale všechno popořádku: váš web bude potřebovat unikátní název. Získejte jej zdarma u Hostingeru! Během prvního roku je součástí každého ročního hostingového balíčku Drupal i doménové jméno - bez jakýchkoliv dodatečných nákladů!

dns

Servery optimalizované pro Drupal

Užívejte si maximální dostupnost a výkonnost Drupal webu na každém kroku! Od HTTP/2 až po nejnovější stabilní verzi PHP a MariaDB, vaše webové stránky budou vždycky o krok dál před konkurencí.

Proč zvolit systém Drupal?

Drupal patří mezi nejlepší systémy pro správu obsahu a nabízí flexibilní platformu, pomocí které lze vytvořit jakýkoliv typ webových stránek. Vytvoříte v něm vše - od jednoduchých portfolií až po e-shopy. Jde o jednu z nejlepších platforem nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené webdesignéry. Jak se koneckonců říká: Pokud chcete vytvořit blog, zvolte WordPress, pokud chcete vytvořit WordPress, zvolte Drupal.

 icon

check_circleZaměřený na vývojáře

Drupal je jedním z nejflexibilnějších systémů pro správu obsahu, který poskytuje celou řadu modulů a možností přizpůsobení. Vytvořte a implementujte jakoukoliv funkci, kterou váš web potřebuje k tomu, aby zaujal!

check_circleNepřekonatelná bezpečnost

Zůstaňte chráněni před všemi hrozbami. Drupal je jednou z mála platforem, které splňují normy OWASP. Společně s naším jedinečným serverovým zabezpečením bude váš hosting naprosto bezproblémový.

check_circlePodpora SEO

Dejte světu vědět, co jste zač! Buďte na internetu více vidět díky integrovaným SEO funkcím. Zařaďte svůj web na první místa ve výsledcích vyhledávání a vychutnejte si plynulý tok organického provozu.

Spusťte svůj web s Drupal hostingem ještě dnes

Začněte pracovat na své online prezentaci ve 3 jednoduchých krocích.

Vyberte si hostingový balíček pro Drupal

První krok

Vyberte si hostingový balíček pro Drupal

Nemějte žádné obavy! Samozřejmostí je 30denní záruka vrácení peněz.

Dejte věci do pohybu

Druhý krok

Dejte věci do pohybu

Dokončete úvodní nastavení služby. Pokud potřebujete pomoc, neváhejte a kdykoliv se obraťte na naše odborníky na Drupal!

Přeměňte své nápady v realitu

Třetí krok

Přeměňte své nápady v realitu

Tady začíná zábava! Nastavte Drupal jedním kliknutím a začněte vytvářet svůj web.

Vše, co potřebujete

Všechny funkce pro výjimečný výkon Drupalu

Drupal hosting má všechny nezbytné nástroje k tomu, aby se vaše webové stránky odlišovaly od ostatních. Otevřete dveře nekonečných možností s Hostingerem!

tune

Vlastní ovládací panel

Pro vaši naprostou svobodu jsme vyvinuli unikátní ovládací panel se snadnou integrací GIT, nejnovějšími stabilními verzemi PHP a dalšími funkcemi!

update

Instalace jedním kliknutím

Nastavte Drupal jedním kliknutím myši pomocí automatického instalátoru od Hostingeru. Soustřeďte se na to, co je skutečně důležité. Na svém webu můžete začít pracovat hned teď!

https

Navýšení mezipaměti

Ohromte návštěvníky rychlým načítáním webu. S naší doplňkovou vyrovnávací pamětí Nginx a urychlovačem fatcache dosáhnete nejvyššího skóre načítání.

Dashboard
Ecommerce shop
cloud

Integrace CloudFlare

Díky snadné implementaci sítě CloudFlare bude váš web rychlejší a zabezpečenější. V ceně je ochrana před útoky DDoS, firewall webové aplikace a výhody sítě pro doručování obsahu (CDN)!

people

SSL/TLS certifikát

Služba HTTPS zajišťuje důvěrné návštěvnické a klientské údaje. Získejte celoživotní certifikát SSL a zvyšte důvěru a optimalizaci webových stránek Drupal.

trending_up

Správce přístupu

Spolupracujete s vývojáři a dalšími odborníky? Udělte přístup k vašemu webhostingovému účtu, aniž byste sdíleli své osobní údaje!

Nejčastěji kladené otázky o Drupal hostingu

Naše odpovědi na nejčastěji kladené dotazy o Drupal hostingu.

Drupal je jedním z nejbezpečnějších systémů pro správu obsahu. S masivní komunitou vývojářů za zády vám nabízí možnost vytvořit libovolný typ webových stránek. Díky podrobné dokumentaci a velké online komunitě okamžitě najdete odpovědi na všechny otázky, které s tímto systémem souvisí.
Drupal hosting je optimalizovaný pro maximální dostupnost a výkonnost a nabízí tak solidní základ pro váš web nebo e-shop. Od rychlého nastavení po protokol HTTP/2 s nejnovějšími stabilními aktualizacemi PHP a MySQL budete o krok blíže k úspěchu v online světě! S našim interním monitorovacím a podpůrným týmem vás už nic nezastaví na vaší cestě k vrcholu!
Ale jistě! Drupal nabízí mnoho bezplatných rozšíření, díky kterým můžete na svůj web přidat funkcionalitu nákupního košíku. A pokud hledáte něco komplexnějšího, máte k dispozici celou řadu prémiových modulů, které vám umožní vytvořit úspěšný internetový obchod.
Pokud budete někdy potřebovat pomoc se založením nebo přenesením webu na naši hostingovou platformu Drupal, jsme vždy připraveni vám podat pomocnou ruku. Spojte se s naším zákaznickým týmem a my se postaráme o to, abyste byli co nejdříve online!
V administrativní části vašeho Drupal webu najdete knihovnu modulů a motivů, které vám pomohou dosáhnout požadovaného výsledku. Implementujte nové funkce, kontaktní formuláře, živá chatovací okna a další úžasná rozšíření, aniž byste upravili jediný řádek kódu!
Pokud hledáte systém pro správu obsahu, obě tyto platformy patří mezi excelentní volby. Jednoznačný vítěz neexistuje, neboť Drupal a WordPress od sebe odlišují jejich jedinečné vlastnosti. Na Hostingeru si můžete vyzkoušet oba systémy. Vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje!