Drupal Hosting

Změňte svůj nápad na úžasnou webovou stránku s optimalizovaným web hostingem Drupal

check_circle

30denní záruka vrácení peněz

Vyberte hostingový plán Drupalu

Webhosting Single

Kč 144,89
UŠETŘETE 90%
14
50
/měs

Kč 35,00/měsíc při obnovení

 • 1 webová stránka
 • 1 e-mailový účet
 • 100GB šířka pásma
 • 1X Drupal Optimized Speed
Kliknutím sem zobrazíte všechny funkce Kliknutím sem zobrazíte méně funkcí
Nejoblíbenější

Webhosting Premium

Kč 216,69
UŠETŘETE 82%
38
99
/měs

Kč 77,00/měsíc při obnovení

 • Neomezený* počet webových stránek
 • Neomezeně*e-mailových účtů
 • Neomezená* šířka pásma
 • Týdenní Zálohování
 • 2X Drupal Optimized Speed
Kliknutím sem zobrazíte všechny funkce Kliknutím sem zobrazíte méně funkcí

Webhosting Business

Kč 289,19
UŠETŘETE 78%
62
55
/měs

Kč 177,00/měsíc při obnovení

 • Všechny výhody prémiové nabídky
 • Denní zálohování
 • SSL certifikát zdarma
 • 4X Drupal Optimized Speed
Kliknutím sem zobrazíte všechny funkce Kliknutím sem zobrazíte méně funkcí

Věděli jste? Roční webhostingové plány Premium & Business zahrnují osobní doménu zdarma!

Potřebujete větší výkon? Vyzkoušejte cloud hosting

Drupal hosting, který vás dostane na vrchol!

Získejte vše, co potřebujete k nastavení, spuštění a údržbě webových stránek Drupalu. Během našich dlouhých let v oboru web hosting jsme dokončili naši serverovou infrastrukturu, abychom vám poskytli platformu, která zaručuje online úspěch. Flexibilita, rychlost a uptime zaručeny!

live_help

Váš osobní Drupal Expert

Potřebujete pomoc s nastavením nebo přenosem webových stránek? Bez obav! Odborný tým odborníků na podporu vám zajistí, že jste online okamžitě. Dozvíte se vždy, vždy jsme rádi, že pomůžeme!

thumb_up

Název bezplatné domény

Nejdříve je třeba, aby vaše webové stránky vyžadovaly jedinečný název. Získejte zdarma s Hostinger! Každý roční hostingový plán Drupal obsahuje název domény pro první rok bez dalších nákladů!

dns

Optimalizované servery Drupal

Získejte maximální Drupal uptime a výkon na každém kroku! Od HTTP / 2 až po nejnovější stabilní verzi PHP a MariaDB vaše webové stránky překonávají všechny konkurence, které stojí v cestě.

Proč zvolit Drupal CMS?

Stálý jako jeden z nejlepších systémů pro správu obsahu na světě, Drupal nabízí flexibilní platformu, která může vytvářet jakýkoli typ webových stránek. Sestavte vše od jednoduchých portfolií až po obchody s členstvím a elektronickým obchodem. Balené s funkcemi zaměřenými na vývojáře, je to jedna z nejlepších platforem jak pro začátečníky, tak pro pokročilé experty v oblasti kódování. Jak se říká, pokud chcete vytvořit blog - zvolte WordPress, ale pokud chcete vytvořit WordPress - zvolte Drupal.

 icon

check_circleZaměřený na vývojáře

Známá jako jedna z nejvíce flexibilních CMS platform, nabízí Drupal celou řadu modulů a možností přizpůsobení. Vytvořte a implementujte všechny funkce, které vaše webové stránky potřebují k úspěchu!

check_circleNepřekonatelná bezpečnost

Zůstaňte chráněni před všemi hrozbami. Drupal je jedna z mála platforem, která splňují standardy OWASP. Spárujte s našimi jedinečnými bezpečnostními požadavky na server, abyste zajistili co nejužívanější hosting.

check_circleSEO Friendly

Nechte svět vědět, o čem jste všichni! Získejte více online expozice s vestavěnými funkcemi SEO. Hodnoťte své stránky na nejvyšších stránkách výsledků vyhledávače a využívejte nepřetržitý tok organické dopravy.

Spusťte své webové stránky s hostingem Drupalu dnes

Přejděte online a začněte budovat svou online přítomnost ve 3 jednoduchých krocích.

Vyberte si hostingový plán Drupalu

First step

Vyberte si hostingový plán Drupalu

Začněte svou cestu bez obav! 30-denní záruka vrácení peněz v ceně.

Začněte věci

Second step

Začněte věci

Dokončete počáteční nastavení služby. Obraťte se na naše odborníky z Drupalu kdykoli, pokud potřebujete nějakou pomoc!

Převést myšlenky do reality

Third step

Převést myšlenky do reality

Zde začíná zábava! Nastavte Drupal jedním kliknutím a začněte vytvářet své webové stránky.

Everything you need

Všechny funkce pro výjimečný výkon Drupalu

Drupal hosting obsahuje všechny nezbytné nástroje, aby vaše webové stránky vynikly z ostatních. Otevřete dveře nekonečných možností s Hostingerrem!

tune

Vlastní ovládací panel

Abychom vám poskytli maximální svobodu, vyvinuli jsme unikátní ovládací panel s jednoduchou integrací GIT, nejnovější stabilní verze PHP a další!

update

1 Klikněte na tlačítko Instalovat

Nastavte Drupal jediným kliknutím myši pomocí automatického instalátoru aplikace Hostinger. Zaměřte se na to, co je důležité a začněte pracovat na vašem webu okamžitě!

https

Cache Boost

Vytiskněte návštěvníky rychle nakládacími stránkami. Dosáhněte nejvyšší skóre rychlosti stránky pomocí vlastní ukládací vrstvy Nginx a akcelerátoru fatcache.

Dashboard
Ecommerce shop
cloud

Integrace CloudFlare

Snadno implementujte CloudFlare a přidejte další vrstvu rychlosti a bezpečnosti. Ochrana DDoS, brána firewall pro webové aplikace a výhody CDN!

people

Certifikát SSL/TLS

Služba HTTPS zajišťuje důvěrné návštěvnické a klientské údaje. Získejte celoživotní certifikát SSL a zvyšte důvěru a optimalizaci webových stránek Drupal.

trending_up

Správce přístupu

Spolupráce s vývojáři nebo jinými lidmi? Poskytněte přístup ke svému účtu webhostingu bez sdílení osobních údajů!

Drupal Hosting FAQ

Naše odpovědi na nejčastěji kladené dotazy Drupalu.

Drupal má titul jako nejbezpečnější systém pro správu obsahu. Díky rozsáhlé komunitě vývojářů vám nabízí šanci vytvořit jakýkoli typ webových stránek. Podrobná dokumentace s řadou komunit online vám zajistí okamžité řešení jakékoli otázky související s Drupal CMS.
Optimalizovaný pro výjimečnou provozní dobu a výkon, hosting Drupal nabízí pevný základ pro vaše webové stránky nebo online podnikání. Od okamžitého nastavení až po HTTP / 2 s nejnovější stabilní PHP a MySQL aktualizací, budete o krok o krok blíž k online úspěchu. S domácími monitorovacími a podpůrnými týmy na vaší straně není nic, co by vás mohlo zabránit v dosažení vrcholu!
Určitě můžete! Drupal nabízí mnoho bezplatných rozšíření, které vám umožňují přidat na vaše webové stránky funkci košíku. A pokud hledáte něco vážnějšího, existuje řada prémiových modulů, které vám umožní vytvořit úspěšný internetový obchod.
Pokud jste někdy potřebovali pomoc při nastavení nebo přenesení webových stránek do naší hostingové platformy Drupal, jsme vždy připraveni vám poskytnout pomocnou ruku. Obraťte se na náš tým podpory zákazníků a my se ujistíme, že jste online okamžitě!
V administrativní oblasti vašeho webu Drupal najdete knihovnu modulů a témat, která vám pomůže získat požadovaný výsledek. Implementujte nové funkce, formuláře kontaktů, živé chatovací schránky a další úžasné rozšíření, aniž byste se dotkli řady kódů!
Obě platformy patří mezi nejlepší možnosti, pokud hledáte systém správy obsahu. Zatímco není jasný vítěz, Drupal a WordPress mají své jedinečné rozdíly. Vyzkoušejte oba z nich na Hostinger a najděte nejvhodnější platformu!